light box
امتیاز 2.58 آجرهای سفالی بیو دیجیتال پرینت سه بعدی">

نوع فایل : word
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 19
تعداد کلمات : 6700
مجله : biomimetics
انتشار : 2022
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی :
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:آجرهای سفالی بیو دیجیتال پرینت سه بعدی

 چکیده

 مواد و تکنیک‌های ساختمانی به دلیل استفاده از ابزارهای دیجیتال در فرآیندهای طراحی و ساخت، شاهد پیشرفت‌های عمده‌ای بوده‌اند که منجر به طیف گسترده‌ای از امکانات، به‌ویژه در ابزارهای ساخت دیجیتال افزودنی و تکنیک‌های چاپ سه‌بعدی، مقیاس‌ها و مواد می‌شود. با این حال، امکانات، مسئولیت‌هایی را با خود به همراه دارند و این سؤال را در مورد پایداری کاربردهای پرینت سه بعدی در محیط ساخته شده از نظر مصرف مصالح و فرآیندهای ساخت مطرح می‌کنند: چگونه باید از طراحی دیجیتال و چاپ سه بعدی برای دستیابی به حداقل استفاده از مواد، حداقل فرآیندهای تولید استفاده کرد. و کاربرد بهینه در محیط ساخته شده؟ در این کار، ما یک طراحی رسمی بهینه شده از “آجرهای سفالی بیو دیجیتال بارسلونا ” را برای دستیابی به پایداری در استفاده از مواد پیشنهاد می‌کنیم(آجرهای سفالی بیودیجیتال پرینت سه بعدی). این‌ها با استفاده از روش یادگیری زیستی از پایین به بالا برای استخراج گرامر رسمی آجرها که برای کاربردهای مختلف آنها در محیط ساخته شده به عنوان واحدهای ساختمانی مناسب است، به دست آمد، در نتیجه مفهوم فیزیولوژی رسمی و همچنین به کارگیری مفهوم فراکتالیته یا پیکسیلاسیون با استفاده از چاپ سه بعدی برای ایجاد آجرها به عنوان واحدهای ساختمانی در مقیاس معماری. این امکان اتخاذ این روش را به عنوان یک روش ساخت و ساز جایگزین به جای آجر سفالی معمولی و پرینت سه بعدی معماری در مقیاس وسیع‌تر و دموکراتیک‌تر فراهم می‌کند و از هزینه‌های بالای ماشین‌های چاپ سه بعدی و فرآیندهای طولانی یک مرحله‌ای معماری در مقیاس کامل با چاپ سه بعدی جلوگیری می‌کند.، در حالی که حداقل مصرف مصالح و حداکثر انسجام فرم-عملکرد را تضمین می‌کند. “آجرهای سفالی بارسلونا Biodigital” با استفاده از Rhinoceros 3D و Grasshopper 3D + Plugins (شقایق و کانگورو) توسعه یافتند و به صورت سه بعدی در خاک رس چاپ شدند(آجرهای سفالی بیودیجیتال پرینت سه بعدی).

Title: 3D-Printed Biodigital Clay Bricks

Abstract

Construction materials and techniques have witnessed major advancements due to the application of digital tools in the design and fabrication processes, leading to a wide array of possibilities, especially in additive digital manufacturing tools and 3D printing techniques, scales, and materials. However, possibilities carry responsibilities with them and raise the question of the sustainability of 3D printing applications in the built environment in terms of material consumption and construction processes: how should one use digital design and 3D printing to achieve minimum material use, minimum production processes, and optimized application in the built environment? In this work, we propose an optimized formal design of “Biodigital Barcelona Clay Bricks” to achieve sustainability in the use of materials. These were achieved by using a bottom-up methodology of biolearning to extract the formal grammar of the bricks that is suitable for their various applications in the built environment as building units, thereby realizing the concept of formal physiology, as well as employing the concept of fractality or pixilation by using 3D printing to create the bricks as building units on an architectural scale. This enables the adoption of this method as an alternative construction procedure instead of conventional clay brick and full-scale 3D printing of architecture on a wider and more democratic scale, avoiding the high costs of 3D printing machines and lengthy processes of the one-step, 3D-printed, full-scale architecture, while also guaranteeing minimum material consumption and maximum forma–function coherency. The “Biodigital Barcelona Clay Bricks” were developed using Rhinoceros 3D and Grasshopper 3D + Plugins (Anemone and Kangaroo) and were 3D printed in clay.

   دیدگاهها بسته است.

   محصولات مشابه
   کمبود(نقص) توجه و علائم ADHD در بزرگسالان مبتلا به بیماری فابری – یک مطالعه آزمایشی
   خـریـد محـصـول
   مرزهای جدید در مدیریت سرطان رکتوم اولیه و پیشرفته
   خـریـد محـصـول
   ریسک میوکاردیت و پریکاردیت در بزرگسالان جوان به دنبال واکسیناسیون mRNA COVID-19
   خـریـد محـصـول
   بروز میوکاردیت و پریکاردیت در بیماران واکسینه نشده پس از کووید-۱۹
   خـریـد محـصـول
   الگوریتم ازدحام آفتاب پرست کارآمد برای مسئله توزیع بار اقتصادی
   خـریـد محـصـول
   فرآیند بازآفرینی شهری: مورد یک مجتمع مسکونی در حومه رم، ایتالیا
   خـریـد محـصـول
   رابطه پویا بین شاخص سهام و قیمت دارایی: تجزیه و تحلیل بلندمدت
   خـریـد محـصـول
   تشخیص بیماری پوسیدگی طوقه در گندم در شرایط محیطی کنترل شده
   خـریـد محـصـول
   بکارگیری بهینه سازی برای حمایت از مدیریت تطبیقی آب رودخانه ها
   خـریـد محـصـول
   ارزیابی تأثیر آموزش زیست محیطی بر رفتار سازگار با محیط زیست
   خـریـد محـصـول
   ثبت اختراع یا انتشار مقاله

   در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. سامانه جستجوگر مالکیت فکری دارکوب به تازگی از پایگاه جستجو علائم تجاری خود نیز رونمایی کرده است که دارای امکانات تخصصی فراوانی می باشد.

   ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

   در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

   از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

    
   برو بالا