light box
امتیاز 2.93 بررسی آموزش سازمانی و شرکتی و کارآفرینی">

نوع فایل : word
تعداد صفحات : 25
تعداد کلمات : 12500
مجله : Guidance for UK higher education providers
انتشار : 2020
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی : ،
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:بررسی آموزش سازمانی  و شرکتی و کارآفرینی

 چکیده  

آموزش کارآفرینی و کارآفرینی مداخلات متمرکز بر حمایت از رفتارها، ویژگی ها و شایستگی هایی است که احتمالاً تأثیر قابل توجهی بر دانشجو از نظر شغلی موفق دارد، که به نوبه خود ارزش اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی را به انگلستان می افزاید.اموزش سازمانی ابزاری عالی برای آماده سازی دانشجویان برای تغییر محیط ها است. این از طریق جایگذاری و فعالیتهایی که باعث ایجاد پیوند بین نهادهای دانشگاهی و سازمانهای خارجی می شود، تأثیرات بیشتری را ایجاد می کند.آموزش کارآفرینی و توسعه ظرفیت کارآفرینی به سادگی با اشتغال ارتباط ندارد. این صلاحیت ها را برای هدایت یک زندگی حرفه ای با ارزش و خودآزمایی فراهم می کند. دانشجویان در موقعیت های خوبی قرار خواهند داشت تا از طریق فعالیت های کارآفرینی در طول مشاغل خود، ارزش اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی قابل توجهی به جامعه بیفزایند. آموزش کارآفرینی و کارآفرینی می تواند از طریق ایجاد شرکت های نوپا یا تحصیلات تکمیلی که اعتبار آن را برای موسسه ایجاد می کنند و از طریق روابط خارجی جدید با سازمان های رشد گرا تأثیر قابل توجهی برای موسسه دانشگاهی داشته باشد(آموزش سازمانی و شرکتی و کارآفرینی).

Title: Enterprise and Entrepreneurship Education: Guidance for UK Higher Education Providers

Abstract

 Enterprise and Entrepreneurship Education provides interventions that are focused on supporting behaviours, attributes and competencies that are likely to have a significant impact on the individual student in terms of successful careers, which in turn adds economic, social and cultural value to the UK. Enterprise Education is an excellent tool to prepare students for changing environments. It provides enhanced impact through placements and activities that build links between academic institutions and external organisations. Entrepreneurship Education and the development of entrepreneurial capacity is not simply linked to employment. It provides competencies to lead a rewarding, self-determined professional life. Students will be well placed to add significant social, cultural and economic value to society through entrepreneurial activity throughout their careers. Enterprise and Entrepreneurship Education can have significant impact for the academic institution, through spin-out or graduate start-ups that build credibility for the institution, and through new external relationships with growth-orientated organisations.

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

محصولات مشابه
مقاله ی مروری در خصوص فرایند زیست شناختی احیا و اصلاح خاک در مهندسی عمران
خـریـد محـصـول
بودجه بندی سرمایه ای مسئولیت پذیری اجتماعی شرکتی
خـریـد محـصـول
مقایسه کاربرد سنتی خانه‌های حیاط دار در دو شهر
خـریـد محـصـول
تأثیر شیوه های مدیریتی زنجیره تأمین سبز بر پایداری محیط زیست: کارخانه های تولید پوشاک آماده بنگلادش
خـریـد محـصـول
پیشرفت‌های حاصل شده در روشهای فرآوری مواد اومامی: یک مقاله‌ی مروری
خـریـد محـصـول
جغرافیای انگ: روش‌های تجربی برای تعیین مجازات و تاوان مکان
خـریـد محـصـول
بررسی شیوه‌های استخراج کلاژن به منظور تجزیه تحلیل ایزوتوپ‌های پایدار در تحقیقات رژیم غذایی
خـریـد محـصـول
دلبستگی والدین ، وابستگی عاشقانه بزرگسالان و کودکان و رضایت زناشویی: بررسی زمینه های فرهنگی
خـریـد محـصـول
الگوهای دلبستگی(وابستگی) والدین در مادران کودکان مبتلا به اختلال اضطراب
خـریـد محـصـول
استراتژی‌های تمایز و عملکرد بانک‌های پول سپرده گذاری در بندر هارکورت، نیجریه
خـریـد محـصـول
ثبت اختراع یا انتشار مقاله

ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، جستجوی اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. لیست اختراعات ثبت شده در ایران در طبقه بندی بین المللی A که شامل اختراعات حوزه نیاز ها بشری شامل کشاوری، مواد غذایی، کالاهای خانگی یا شخصی، بهداشت و سرگرمی را میتوانید در پایگاه جستجوی دارایی های فکریدارکوب مشاهده کنید.
برو بالا