light box
امتیاز 2.14 ارزش بازاندیشی در خصوص شیوه‌های فردی و جمعی در حال تکامل نوآوری">

نوع فایل : word
تعداد صفحات : 10
تعداد کلمات : 5200
مجله : Computer Laboratory
انتشار : 2018
دسته بندی :
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله: ارزش بازاندیشی در خصوص شیوه‌های فردی و جمعی در حال تکامل نوآوری خط مشی عمومی در مدیریت آب: یک رویکرد علمی کاربردی

 چکیده

 این مقاله به بررسی اثرات بازاندیشی در زمینه شیوه نوآوری خط مشی عمومی برای مدیریت آب می‌پردازد. نتایج این مطالعه باز اندیشی برای جامعه خاصی از متخصصان و دست اندرکاران دخیل در برنامه نوآوری وزارت کار های عمومی و مدیریت آب هلند ارائه شده است. نوآوری، یک ضرورت ادراک شده برای توسعه و ترویج راه حل‌های جدید برای چالش‌های مدیریت آب که ناشی از تغییر اقلیم هستند می‌باشد. به جای مسدود کردن آب از طریق راه حل‌های فنی موجود در مهندسی عمران و هیدرولیک، رویکردهای جایگزین نظیر مدیریت مکانی آب، افزایش ایمنی طبیعی و چند لایه‌ای بایستی استفاده شوند. این انجمن موافقت کرده است که بازاندیشی منظم برای یادگیری و درس گرفتن از تجربه‌ها لازم است. یادگیری می‌تواند به آن‌ها در تغییر و در صورت امکان، بهبود شیوه‌های نوآوری کمک کند. علم کاربردی دانشی را ارائه می‌کند که بر اساس آن مداخله‌ای را می‌توان برای بهبود تغییرات در جامعه متخصصان طراحی کرد و به این ترتیب ظرفیت یادگیری جامعه بهبود می‌یابد. در این جا، نظریه عمل یا نظریه کنش فرض می‌کند که بازاندیشی اطلاعاتی را در خصوص تغییرات در شیوه نوآوری ارائه خواهد کرد به خصوص اگر ضرورت ادراک شده توسط جامعه متخصصان در نظر گرفته شود. بازاندیشی در طی یک دوره دو نیم ساله ارائه شد. اثرات آن از طریق مصاحبه‌های عمیق با متخصصان شرکت کننده ارزیابی شد. نیاز به بازاندیشی در یک ارزیابی برنامه ریزی شده، مطالعه شد. اثرات بازاندیشی ارائه شده، در دو ارزیابی عملی بررسی شد. ارزیابی عملی نشان دهنده یک اثر مهم بر ابعاد مجزای شیوه نوآوری فردی متخصصان است. تأثیر بر توسعه شیوه نوآوری جمعی محدود ولی مهم است. همسوسازی مجدد تمرکز برنامه در طی پیاده سازی آن. تفسیر اثرات بازاندیشی نشان داد که بازاندیشی به شناسایی امکان بهبود و پیشرفت و پیش برد پیاده سازی هدف کمک می‌کند(ارزش بازاندیشی شیوه‌های فردی و جمعی).

 

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

محصولات مشابه
کنترل هماهنگ مزارع بادی ساحلی و مبدل HVDC برای میرایی نوسان برق
خـریـد محـصـول
شرایط صادرات اتحادیه اروپا برای گوشت و فراورده‌های گوشتی تازه
خـریـد محـصـول
آیین نامه (EC) شماره ۸۵۳/۲۰۰۴ پارلمان و شورای اروپا
خـریـد محـصـول
آیا ساختار سرمایه و دارایی نقدی موجب سلب مالکیت سهامداران اقلیت می‌شود؟
خـریـد محـصـول
پاور پوینت نیازهای ویژه سالمندان در حوادث و بلایا و فجایع طبیعی
خـریـد محـصـول
فرار مالیاتی و اجتناب از پرداخت مالیات بر واردات: شواهدی از ایران
خـریـد محـصـول
تاثیر آتش سوزی بر توزیع یک شکارچی مهاجم در میانه زنجیره غذایی
خـریـد محـصـول
مزایا، محدودیت‌ها و اصلاحات نظریه یادگیری اجتماعی باندورا
خـریـد محـصـول
آیا تفاوت‌های جنسیتی نقشی در قصد پذیرش بانکداری موبایلی اسلامی ایفا می‌کنند؟
خـریـد محـصـول
یک مطالعه پیمایشی در مورد پروتکل‌های مسیریابی پشتیبانی شده
خـریـد محـصـول
ثبت اختراع یا انتشار مقاله

ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، جستجوی اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد.
برو بالا