light box
امتیاز 2.62 نخستین گام شهر تاریخی ایروان برای ایمن سازی شهر با اویجیلیون Avigilon">

نوع فایل : word
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 9
تعداد کلمات : 1500
مجله : Electrical Power
انتشار : 2017
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
فونت ترجمه : ب نازنین 12
دسته بندی :
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:نخستین گام شهر تاریخی ایروان  برای ایمن  سازی  شهر با اویجیلیون Avigilon  

چکیده

 شهر ایروان، هم چنین از سیستم مدار بسته با کیفیت اویجیلون برای اهداف ایمنی عمومی، بازنگری کلیپ های سرقت، خرابکاری، جرم و تصادفات در مناطق مجاور برای اهداف تحقیقاتی بهره می برد. بازخورد های شهرداری و حقوقی نیز در این زمینه مثبت بوده است. به گفته هاراتویانون، ما می توانیم برای کمک به پلیس در جهت انجام تحقیقات خود سریعا و به آسانی ویدئو ها را استخراج و در اختیار آن ها قرار دهیم. در یک مورد که در آن یک مردی با تفنگ وارد ساختمان شده بود، ما فورا کلیپ ویدئویی را در اختیار پلیس گذاشتیم که منجر به دستگیری فرد طی چند ساعت شد. ویدئوی مدار بسته هم چنین برای ارزیابی جریان ترافیک و تحلیل مسائل برنامه ریزی شهری دیگر استفاده می شود. از طریق همکاری با شهرداری، ما می توانیم به جریان ترافیک، کاهش جرم و ازدحام و بهبود کیفیت زندگی در ایروان کمک کنیم(ایمن سازی شهر با اویجیلیون Avigilon).

کلیه مقالات مرتبط را میتوانید در بخش ترجمه مقالات زیست شناسی ملاحظه کنید.

 

 Title: Historical city Yerevan makes its first step to safe city with Avigilon

Abstract

The city also leverages the Avigilon high-definition surveillance system for public safety purposes, reviewing footage of theft, vandalism, crime, and accidents in surrounding areas for investigative purposes. Feedback from local law enforcement and municipal agencies has been positive. “We can quickly and easily export video to help police in their forensic work,” explained Harutyunyan. “In one case, in which a man entered a building with a rifle, we were able to immediately provide footage which led to his arrest within hours.” Surveillance video is also shared with the city to assess traffic flow or analyze other urban planning concerns. “By collaborating with the city, we can help improve traffic flow, reduce crime and congestion, and enhance the overall quality of life in Yerevan.”

دیدگاهها بسته است.

محصولات مشابه
بررسی همبستگی و ارتباط بین خدمات دهی آنلاین و برخط، اعتماد و نیت و قصد خرید مشتریان
خـریـد محـصـول
تلفیق کننده های سرمایه فکری سازمانی
خـریـد محـصـول
تاثیر مسئولیت پذیری اجتماعی شرکت ها بر رفتار مشتری در بخش بانکداری لبنان
خـریـد محـصـول
ابعاد فرهنگی و سیستم‌های مدیریت ارتباط با مشتری: مطالعه موردی فرافرهنگی
خـریـد محـصـول
طراحی به عنوان یادگیری- یا خلق دانش- مدل SECI
خـریـد محـصـول
بررسی فاکتور های موثر بر مدیریت منابع انسانی و فرآیند بهبود خدمات رسانی
خـریـد محـصـول
دانلود پاورپوینت اسانس‌ها و عصاره‌های گیاهی به عنوان عوامل ضد میکروبی
خـریـد محـصـول
اسانس‌ها و عصاره‌های گیاهی به عنوان عوامل ضد میکروبی
خـریـد محـصـول
بررسی تاثیر کادمیوم بر روی جذب و انتقال عناصر غذایی در پیازچه خوراکی
خـریـد محـصـول
تضاد منافع بر سر ابعاد سودمند و نامطلوب (مضر) کهور(Prospis spp) در ایالات متحده
خـریـد محـصـول
ثبت اختراع یا انتشار مقاله

ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

برو بالا