light box
امتیاز 2.93 مدل اعتماد خرید شرکتی برای بازار های الکترونیکی بنگاه به بنگاه">

نوع فایل : word
تعداد صفحات : 36
تعداد کلمات : 12500
مجله : Computer Standards & Interfaces
انتشار : 2020
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی : ،
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله: مدل اعتماد خرید شرکتی برای بازار های الکترونیکی بنگاه به بنگاه

 چکیده  

تجارت الکترونیکی و بازارهای آنلاین به سرعت تبدیل به کانالهای مهم معاملاتی شده اند. بسیاری از مطالعات در مورد بازاریابی آنلاین بر رفتارهای خریداران عمومی متمرکز شده است. با این حال ، بسیاری از بازارهای الکترونیکی تجارت به تجارت یا بنگاه به بنگاه (B2B) به پرسنل تدارکات حرفه ای از مشاغل مختلف امکان جستجوی الکترونیکی کالا و خرید را می دهند. این امر ارجاع قیمت را تسهیل می کند و به پرسنل تدارکات کمک می کند تا وظایف مربوط به ویژگی های خرید مستقیم را انجام دهند. با وجود روند ، مطالعات کمی رفتار خرید پرسنل تدارکات را در بازارهای الکترونیکی B2B بررسی کرده اند. برای پر کردن این خلا تحقیق ، این مطالعه روابط بین اعتماد به واسطه ها و فروشندگان را بررسی می کند. اعتماد به اطلاعات کالا؛ و اهداف خرید آنلاین پرسنل خرید در بازارهای الکترونیکی B2B. این مطالعه همچنین اثر واسطه ای ارزش درک شده بر رابطه بین اعتماد به اطلاعات کالا و قصد خرید آنلاین را بررسی می کند. نتایج نشان می دهد که رابطه بین اعتماد به اطلاعات کالا و خرید آنلاین توسط ارزش درک شده واسطه است. علاوه بر این ، اعتماد واسطه و اعتماد فروشنده به طور مثبت و به طور قابل توجهی اعتماد به اطلاعات کالا را تحت تأثیر قرار می دهند ، و اعتماد واسطه به طور مثبت بر اعتماد فروشنده تأثیر می گذارد. این یافته برای متخصصانی که در بازارهای الکترونیکی B2B کار می کنند مرجعی ارزشمند است(بازارهای الکترونیکی بنگاه به بنگاه).

Title: The Trust Model of Enterprise Purchasing for B2B e-Marketplaces

Abstract

 Electronic commerce and online marketplaces have rapidly become critical transaction channels. Many studies of online marketing have focused on the purchasing behaviors of general buyers. However, many business to business (B2B) e-marketplaces allow professional procurement personnel from various businesses to electronically search for and purchase commodities; this facilitates price referencing and helps procurement personnel complete the tasks associated with direct purchasing functionalities. Despite this trend, few studies have examined the purchasing behavior of procurement personnel in B2B e-marketplaces. To fill this research gap, this study examines the relationships between trust in intermediaries and sellers; trust in commodity information; and the online purchase intentions of the procurement personnel in B2B e-marketplaces. This study also investigates the mediating effect of perceived value on the relationship between trust in commodity information and online purchase intention. The results indicate that the relationship between trust in commodity information and online purchase is mediated by perceived value. In addition, both intermediary trust and seller trust positively and significantly influence trust in commodity information, and intermediary trust positively influences seller trust. This finding is a valuable reference for professionals working in B2B e-marketplaces.

  ثبت دیدگاه

   • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
   • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
   • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

  محصولات مشابه
  عملکرد زیست محیطی شرکت و ارزش شرکت – با استفاده از معیارهای انتشار آلودگی
  خـریـد محـصـول
  اندازه گیری کمی عدم قطعیت بارندگی و تبخیر و تعرق در مدل‌سازی بارش-رواناب
  خـریـد محـصـول
  فیزیولوژی تنش غرقابی در جو
  خـریـد محـصـول
  ارزش مصرف، نوآوری مصرف کننده و پذیرش محصول جدید: شواهد تجربی از ویتنام
  خـریـد محـصـول
  کیفیت پایین خواب و خواب آلودگی در روز در متخصصان بهداشت: شیوع و عوامل مرتبط
  خـریـد محـصـول
  پریکاردیت حاد پس از مداخله عروق کرونر از راه پوست: کیس ریپورت
  خـریـد محـصـول
  آگاهی موقعیتی: تکنیک ها، چالش ها و چشم اندازها
  خـریـد محـصـول
  چگونه از مشکلات رایج اجرای فناوری اطلاعات سلامت جلوگیری کنیم
  خـریـد محـصـول
  ارزیابی هوشیاری و توجه پایدار در بزرگسالان مبتلا به ADHD
  خـریـد محـصـول
  کمبود(نقص) توجه و علائم ADHD در بزرگسالان مبتلا به بیماری فابری – یک مطالعه آزمایشی
  خـریـد محـصـول
  ثبت اختراع یا انتشار مقاله

  در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. سامانه جستجوگر مالکیت فکری دارکوب به تازگی از پایگاه جستجو علائم تجاری خود نیز رونمایی کرده است که دارای امکانات تخصصی فراوانی می باشد.

  ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

  در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

  از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

   
  برو بالا