light box
امتیاز 2.90 بررسی بازسازی قلب و درمان سلولی: آیا فعالیت بدنی مفید است؟">

نوع فایل : word
تعداد صفحات : 24
تعداد کلمات : 11000
مجله : Int J Sports Med
انتشار : 2014
ترجمه ی متون جدول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
فونت ترجمه : ب نازنین 12
دسته بندی :
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:بررسی بازسازی  قلب و درمان سلولی: آیا  فعالیت بدنی مفید است؟

 چکیده

 بیماریهای قلبی عروقی   یک بیماری همه گیر جهانی در کشورهای توسعه یافته است. شواهد تجمعی نشان می دهد که تشکیل میوسیت در طول زندگی پس از زایمان ، در بزرگسالی یا پیری حفظ می شود ، و این نشان دهنده ی وجود ذخیره رشد قلب در تمام طول عمر. است چندین روش درمانی پزشکی به CVD نتایج بالینی را برای بیماران به طور قابل توجهی بهبود بخشیده است. علاقه شدید به پزشکی احیا کننده به عنوان یک استراتژی نوظهور برای CVD متمرکز شده است. روشهای درمانی سلولی برای تقویت بقا و تکثیر سلولهای بنیادی در میوکارد پیشنهاد شده است که منجر به ترمیم سلولهای قلبی می شود. داده های اپیدمیولوژیک و بالینی قوی در مورد تأثیر ورزش منظم بدنی بر سلامت قلب و عروق وجود دارد. مکانیسم های مختلفی از سازگاری قلبی و عروقی حاد و مزمن ناشی از ورزش به ورزش ارائه شده است ، با توجه به پیشگیری اولیه و ثانویه از CVD. در این زمینه ، پیشرفتهای مربوط به ورزش در عملکرد و احیاء سیستم قلبی عروقی ممکن است با فعال سازی ، بسیج ، تمایز و قرارگیری سلولهای بنیادی و مادرزادی ناشی از ورزش همراه باشد. در این بررسی چندین موضوع در مورد رابطه بین ورزش ، استخدام و فعالیتهای بیولوژیکی سلولهای پیش ساز در گردش خون و سلولهای بنیادی قلبی مقیم مورد بررسی قرار خواهد گرفت. فرضیه ما این است که فعال شدن سلولهای بنیادی ناشی از ورزش ممکن است عملکرد کلی قلب را تقویت کرده و اثر بخشی پروتئین درمانی سلولهای قلبی را بهبود بخشد(بررسی بازسازی قلب و درمان سلولی).

TITLE: Cardiac Regeneration and Cellular Therapy: Is there a Benefit of Exercise?

Abstract

Cardiovascular diseases (CVD) are a global epidemic in developed countries. Cumulative evidence suggests that myocyte formation is preserved during postnatal life, in adulthood or senescence, suggesting the existence of a growth reserve of the heart throughout lifespan. Several medical therapeutic approaches to CVD have considerably improved the clinical outcome for patients. Intense interest has been focused on regenerative medicine as an emerging strategy for CVD. Cellular therapeutic approaches have
been proposed for enhancing survival and propagation of stem cells in myocardium, leading to cardiac cellular repair. Strong epidemiological and clinical data exists concerning the impact of regular physical exercise on cardiovascular health. Several mechanisms of acute and chronic exercise-induced cardiovascular adaptations to exercise have been presented, considering primary and secondary prevention of CVD. In this context, exercise-related improvements in the function and regeneration of the cardiovascular system may be associated with the exerciseinduced activation, mobilization, differentiation, and homing of stem and progenitor cells. In this review several topics will be addressed concerning the relation between exercise, recruitment and biological activity of blood-circulating progenitor cells and resident cardiac stem cells. We hypothesize that exercise-induced stem cell activation may enhance overall heart function and improve the efficacy of cardiac cellular therapeutic protocols.

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

محصولات مشابه
ارزیابی ومرور جامع ریسک ها و مزایای مصرف قهوه
خـریـد محـصـول
غذاهای فراسودمند: مزایا ، نگرانی ها و چالش ها – مقاله مربوط به شورای علوم و سلامت آمریکا
خـریـد محـصـول
انرژی، اکسرژی و تجزیه و تحلیل اقتصادی دیگهای بخار صنعتی
خـریـد محـصـول
تجزیه و تحلیل انرژی و اکسرژی نیروگاه بخار در اردن
خـریـد محـصـول
NICE: سیستم بیان برای لاکتوکوکوس لاکتیس: سیستم بیان ژن کنترل شده نایسین
خـریـد محـصـول
پروژه بررسی خوشه بندی مبتنی بر منطق فازی شبکه های حسگر بیسیم
خـریـد محـصـول
اثرات سرریز افشای MD&A برای سرمایه گذاری حقیقی: نقش رقابت صنعتی
خـریـد محـصـول
آیا کاهش نرخ مالیات موثر نشان دهنده اجتناب مالیاتی است؟
خـریـد محـصـول
تغییرات رشدی در اثرات اندازه برای مسائل جمع ساده
خـریـد محـصـول
زیرساخت مدیریت دارایی (IAM): تکامل و ارزیابی
خـریـد محـصـول
ثبت اختراع یا انتشار مقاله

در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. لیست اختراعات ثبت شده در اداره ثبت اختراعات ایران دارای طبقه بندی های متفاوتی است. در طبقه بندی بین المللی B که شامل اختراعات حوزه نیاز ها بشری شامل عملیات اجرایی، حمل و نقل شامل: کشتیرانی، ترابری و دیگر موارد را میتوانید در پایگاه جستجوی دارایی های فکری دارکوب مشاهده کنید.

ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

 
برو بالا