light box
امتیاز 3.19 برنامه ریزی توسعه شبکه های توزیع فعال تحت عدم قطعیت در تولید در حضور کاهش تلفات">

نوع فایل : word
تعداد صفحات : 9
تعداد کلمات : 1600
مجله : Engineering
انتشار : 2015
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
فونت ترجمه : ب نازنین 12
دسته بندی :
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:برنامه ریزی توسعه شبکه های توزیع فعال تحت عدم قطعیت در تولید در حضور  کاهش تلفات و بهبود  اطمینان پذیری در بازار برق

چکیده

هدف این مقاله توسعه یک شبکه فعال  عدم قطعیت در تولید به صورت مدل احتمالی برای  تابع چند منظوره با  افق زمانی پویا است  در عین حال هدف این مقاله در نظر گرفتن همه عدم قطعیت ها و محدودیت ها و دست یابی به بهترین نتایج در  کاهش تلفات و بهبود   اطمینان پذیری سیستم ها و ارزیابی   بهترین پاسخ در  سناریو های مختلف با استفاده از الگوریتم ژنتیکی و  ایجاد سناریو از  برنامه پاسخ تقاضا است که موجب کاهش  زیان و افزایش سود  شده ضمن این که  قدرت بازاری نواوری را نیز در نظر می گیرد(برنامه ریزی توسعه شبکه های توزیع).

دانلود جدیدترین مقالات ترجمه شده مهندسی

Title: Generation In Presence Of Loss reduction And Improve Reliability In Electricity Market

Abstract: 

This paper is planning expansion an active network of uncertainty in production as a possible model for multi-objective function with dynamic time horizon considered that the purpose of this paper is to consider all uncertainties and constraints and  achieve the best results in reducing losses and improving the reliability of systems that evaluate the best answer comes in various scenarios using genetic algorithm and making scenario from demand response program Which can reduce losses and increase profits as well as taking into account market power of innovation in this article can be named.

دیدگاهها بسته است.

محصولات مشابه
بررسی فاکتور های مهم و حیاتی موفقیت در اتخاذ مدیریت دانش: یک مقاله مروری
خـریـد محـصـول
بررسی اهمیت و کاربرد فرهنگ سازمانی در در بهبود مدیریت کیفیت جامع در محیط دانشگاه
خـریـد محـصـول
توسعه مدل مدیریت سنجه شناسی و اندازه گیری از طریق تکنیک های تحلیل سلسله مراتبی
خـریـد محـصـول
بررسی خصوصیات ساختار سازمانی در ارتباط با استراتژی تلفیقی رقابتی
خـریـد محـصـول
نقد برابری و عدالت سلامت بازاریابی اجتماعی: مداخلات بر چه زمینه ای تأثیر می‌گذارند؟
خـریـد محـصـول
بررسی چارچوب ارزش های رقابتی در فرهنگ تولید و سازمانی
خـریـد محـصـول
ادغام و یکپارچه سازی خروجی های نامناسب و متغیر های کنترل ناپذیر در تحلیل پوششی داده ها
خـریـد محـصـول
ارزیابی روشهای شناسایی نقاط داغ برای جاده‌های شهری
خـریـد محـصـول
شناسایی نقاط سیاه مبتنی بر شدت آسیب: ارزیابی روش در شهرداری هجیرینگ
خـریـد محـصـول
ارزیابی و اعتبار آماری روشهای شناسایی نقاط سیاه
خـریـد محـصـول
ثبت اختراع یا انتشار مقاله

ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

برو بالا