light box
امتیاز 2.58 ROA-Cons: بهینه سازی راکون برای زمان بندی کار">

نوع فایل : word
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 27
تعداد کلمات : 7700
مجله : symmetry
انتشار : 2021
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی :
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:ROA-Cons: بهینه سازی راکون برای زمان بندی کار

 چکیده

  محاسبات با کارایی بالا شامل هزاران قدرت پردازشی است تا محاسباتی با عملکرد بالاتر نسبت به یک کامپیوتر رومیزی یا ایستگاه کاری معمولی به منظور حل مشکلات بزرگ در علم، مهندسی یا تجارت ارائه دهد. زمان بندی این ماشین ها تاثیر مهمی بر عملکرد آنها دارد. برنامه‌ریزی شغلی HPC برای توسعه یک استراتژی عملیاتی است که از منابع به‌طور مؤثر استفاده می‌کند و از تاخیر جلوگیری می‌کند. یک برنامه بهینه شده منجر به کارایی بیشتر ماشین موازی می شود. علاوه بر این، فرآیندها و ناهمگونی شبکه مشکل دیگری برای الگوریتم زمان‌بندی است. یکی دیگر از مشکلات زمان‌بندی کار موازی، عدالت کاربر است. یکی از مسائلی که در این زمینه تحصیلی وجود دارد، ارائه یک برنامه زمانی متعادل است که باعث افزایش کارایی و انصاف کاربر می شود. ROA-CONS یک روش جدید برنامه ریزی شغلی است که در این مقاله پیشنهاد شده است. این یک رویکرد زمان‌بندی جدید را توصیف می‌کند، که ترکیبی از یک رویکرد محافظه‌کارانه به‌روزرسانی شده است که توسط الگوریتم بهینه‌سازی راکون بهینه‌سازی شده است. این الگوریتم همچنین تکنیک انتخابی را پیشنهاد می‌کند که انتظار کار و بهینه‌سازی زمان پاسخ را با عدالت کاربر ترکیب می‌کند. این به توسعه یک برنامه زمانی متقارن کمک می کند که رضایت و عملکرد کاربر را افزایش می دهد. در مقایسه با سایر الگوریتم‌های معروف زمان‌بندی کار، شبیه‌سازی اثربخشی روش پیشنهادی را ارزیابی می‌کند. نتایج نشان می‌دهد که استراتژی پیشنهادی زمان‌بندی‌های بهبود یافته‌ای را ارائه می‌دهد که زمان انتظار کار و پاسخ کلی سیستم را کاهش می‌دهد(بهینه سازی راکون برای زمان بندی).

Title: ROA-CONS: Raccoon Optimization for Job Scheduling

Abstract

 High-performance computing comprises thousands of processing powers in order to deliver higher performance computation than a typical desktop computer or workstation in order to solve large problems in science, engineering, or business. The scheduling of these machines has an important impact on their performance. HPC’s job scheduling is intended to develop an operational strategy which utilises resources efficiently and avoids delays. An optimised schedule results in greater efficiency of the parallel machine. In addition, processes and network heterogeneity is another difficulty for the scheduling algorithm. Another problem for parallel job scheduling is user fairness. One of the issues in this field of study is providing a balanced schedule that enhances efficiency and user fairness. ROA-CONS is a new job scheduling method proposed in this paper. It describes a new scheduling approach, which is a combination of an updated conservative backfilling approach further optimised by the raccoon optimisation algorithm. This algorithm also proposes a technique of selection that combines job waiting and response time optimisation with user fairness. It contributes to the development of a symmetrical schedule that increases user satisfaction and performance. In comparison with other well-known job scheduling algorithms, the simulation assesses the effectiveness of the proposed method. The results demonstrate that the proposed strategy offers improved schedules that reduce the overall system’s job waiting and response times.

   دیدگاهها بسته است.

   محصولات مشابه
   کمبود(نقص) توجه و علائم ADHD در بزرگسالان مبتلا به بیماری فابری – یک مطالعه آزمایشی
   خـریـد محـصـول
   مرزهای جدید در مدیریت سرطان رکتوم اولیه و پیشرفته
   خـریـد محـصـول
   ریسک میوکاردیت و پریکاردیت در بزرگسالان جوان به دنبال واکسیناسیون mRNA COVID-19
   خـریـد محـصـول
   بروز میوکاردیت و پریکاردیت در بیماران واکسینه نشده پس از کووید-۱۹
   خـریـد محـصـول
   الگوریتم ازدحام آفتاب پرست کارآمد برای مسئله توزیع بار اقتصادی
   خـریـد محـصـول
   فرآیند بازآفرینی شهری: مورد یک مجتمع مسکونی در حومه رم، ایتالیا
   خـریـد محـصـول
   رابطه پویا بین شاخص سهام و قیمت دارایی: تجزیه و تحلیل بلندمدت
   خـریـد محـصـول
   تشخیص بیماری پوسیدگی طوقه در گندم در شرایط محیطی کنترل شده
   خـریـد محـصـول
   بکارگیری بهینه سازی برای حمایت از مدیریت تطبیقی آب رودخانه ها
   خـریـد محـصـول
   ارزیابی تأثیر آموزش زیست محیطی بر رفتار سازگار با محیط زیست
   خـریـد محـصـول
   ثبت اختراع یا انتشار مقاله

   در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. سامانه جستجوگر مالکیت فکری دارکوب به تازگی از پایگاه جستجو علائم تجاری خود نیز رونمایی کرده است که دارای امکانات تخصصی فراوانی می باشد.

   ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

   در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

   از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

    
   برو بالا