light box
امتیاز 2.93 بهینه سازی پرس و جو با تطبیق الگوی توزیعی">

نوع فایل : word
تعداد صفحات : 22
تعداد کلمات : 7900
مجله : ICDE Conference
انتشار : 2015
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی :
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:بهینه سازی پرس و جو با تطبیق الگوی توزیعی

 چکیده  

چکیده: الگوریتم‌های حریصانه برای عملیات تطبیق الگوی گراف اغلب زمانی که دده های گراف را بتوان در حافظه بر روی تک ماشین نگه داری کرد کافی می‌باشد. با این حال، چون مجموعه داده‌های گراف به طور فزاینده‌ای توسعه می‌یابند و نیاز مند فضای ذخیره‌ای اضافی و پارتیشن بندی در دسته‌ای از ماشین‌ها می‌باشند، فنون بهینه سازی پرس و جوی پیشرفته‌تر برای اجتناب از انفجار در تأخیر پرس و جو اهمیت حیاتی دارد. در این مقاله، ما اقدام به معرفی روش‌های بهینه سازی پرس و جو برای تطبیق الگوی گراف توزیع یافته می‌کنیم. این فنون شامل، ۱- الگوریتم بهینه سازی مبتنی بر برنامه نویسی دینامیک سبک سیستم R، که هر دو برنامه‌های خطی و نقطه‌ای را در نظر می‌گیرد، ۲- الگوریتم مبتنی بر تشخیص چرخه که اهرمی برای چرخه‌ها جهت کاهش اندازه مجموعه‌های نهایی می‌باشد و ۳- روش استفاده مجدد از محاسبه یا رایانش است که انتقال اطلاعات و اجرای پرس و جوی زائد را در شبکه حذف می‌کند. نتایج آزمایشی نشان می‌دهد که این الگوریتم‌ها می‌توانند موجب بهبود زیادی در عملکرد پرس و جو شوند.

Title: Query Optimization of Distributed Pattern Matching

Abstract

 Greedy algorithms for subgraph pattern matching operations are often sufficient when the graph data set can be held in memory on a single machine. However, as graph data sets increasingly expand and require external storage and partitioning across a cluster of machines, more sophisticated query optimization techniques become critical to avoid explosions in query latency. In this paper, we introduce several query optimization techniques for distributed graph pattern matching. These techniques include (1) a System-R style dynamic programming-based optimization algorithm that considers both linear and bushy plans, (2) a cycle detection-based algorithm that leverages cycles to reduce intermediate result set sizes, and (3) a computation reusing technique that eliminates redundant query execution and data transfer over the network. Experimental results show that these algorithms can lead to an order of magnitude improvement in query performance.

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

محصولات مشابه
تأثیر مسئولیت اجتماعی شرکت بر وفاداری مشتری: نقش میانجی اعتبار شرکت
خـریـد محـصـول
تأثیر شیوه های سیستم مدیریت کیفیت بر عملکرد دانشگاه های خصوصی در کنیا
خـریـد محـصـول
ایمنی و ایمنی زایی(ایمنوژنیسیته) یک واکسن ویروسی کروناویروس
خـریـد محـصـول
سازگاری با پزشکی از راه دور در دوران COVID-19
خـریـد محـصـول
اتکای CJEU به حقوق بین الملل در تفسیر توافق نامه های اقتصادی
خـریـد محـصـول
شوک سپتیک در کودکان: تشخیص سریع و احیای اولیه (ساعت اول)
خـریـد محـصـول
رضایت(یاد گیرندگان) فراگیران از عملکرد وب سایت
خـریـد محـصـول
زمین(خشکی) و دریا: حل و فصل مناقشات مربوط به خشکی(زمین) تحت کنوانسیون حقوق
خـریـد محـصـول
تأثیر تحریم های اقتصادی بر سرمایه گذاری خصوصی در ایران
خـریـد محـصـول
نقش شوراهای مشورتی منطقه ای در سیاست مشترک شیلات اروپا
خـریـد محـصـول
ثبت اختراع یا انتشار مقاله

در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. لیست اختراعات ثبت شده در اداره ثبت اختراعات ایران دارای طبقه بندی های متفاوتی است. در طبقه بندی بین المللی B که شامل اختراعات حوزه نیاز ها بشری شامل عملیات اجرایی، حمل و نقل شامل: کشتیرانی، ترابری و دیگر موارد را میتوانید در پایگاه جستجوی دارایی های فکری دارکوب مشاهده کنید.

ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

 
برو بالا