light box
امتیاز 2.65 تأثیر اعتماد به برند و تصویر برند بر وفاداری کاربران بانکداری موبایلی">

نوع فایل : word
تعداد صفحات : 10
تعداد کلمات : 4000
مجله : IOSR Journal of Business and Management (IOSR-JBM)
انتشار : 2020
ترجمه ی متون جدول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
فونت ترجمه : ب نازنین 12
دسته بندی : ،
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:تأثیر اعتماد به برند و تصویر برند بر وفاداری کاربران بانکداری موبایلی

 چکیده

 صنعت بانکداری از فناوری اطلاعات برای رفع نیازهای مشتری و ایجاد رضایت مشتری از طریق ارائه‌ی بهترین و موثرترین خدمات، استفاده می‌کند. یکی از راه‌های واقعی سازی خدمات مؤثر و کارآمد، ایجاد صنعت خدمات بانکی موبایل است(تأثیر اعتماد به برند و تصویربرند). هدف از این مطالعه تعیین تأثیر اعتماد به نفس برند و تصویر برند بر وفاداری مشتریان است. داده‌های به دست آمده در این مطالعه از طریق داده‌های اولیه در حالی که تکنیک جمع آوری داده‌ها با توزیع پرسشنامه است. پرسشنامه‌های جمع آوری شده از ۱۰۰ پاسخ دهنده بود. روش تعیین پاسخ دهندگان با استفاده از روش نمونه گیری تصادفی هدفمند است. در این مطالعه نویسندگان از روش آنالیز رگرسیون چندگانه استفاده کرده‌اند که با استفاده از نرم افزار SPSS 21.0 و با استفاده از نرم افزار SPSS 21.0 پردازش شده است. نتایج نشان داد که متغیرهای اعتماد به نفس و تصویر برند، متغیر وفاداری را به میزان قابل توجهی تحت تأثیر قرار می‌دهند(تأثیر اعتماد به برند و تصویربرند).

TITLE: The Influence of Brand Trust and Brand Image on Mobile
Banking Users’ Loyalty

Abstract

The banking industry uses information technology to meet customer needs and create customer satisfaction through providing the best and most effective and efficient services. One way to actualize the effective and efficient services is through the banking industry creating a mobile banking service. The purpose of this study is to determine the effect of brand trust and brand image on the customers’ loyalty. The data obtained in this study is through primary data while the data collection technique is by distributing questionnaires. Questionnaires collected were from 100 respondents. The technique of determining respondents is by using purposive random sampling technique. In this study the authors used the Multiple Regression Analysis method, processed statistically using SPSS 21.0 software.an software SPSS 21.0. The result showed that the brand trust and brand image variables significantly influence the loyalty variable.

  ثبت دیدگاه

   • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
   • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
   • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

  محصولات مشابه
  اثرات اینترفرون آلفا و درمان سیکلوسپورین به طور جداگانه
  خـریـد محـصـول
  راهنمای ایمنی جاده، راهنمایی برای متخصصان، مدیریت ایمنی جاده، سیستم مدیریت ایمنی
  خـریـد محـصـول
  ساختار کریستال یا بلورین دومین اتصال RNA پروتئین
  خـریـد محـصـول
  اثر روش‌های سنتز بر روی کارایی کاتالیزورهای سه راهه Pt + Rh/Ce0.6Zr0.4O2
  خـریـد محـصـول
  کاتالیزورهای سه راهه xZr1−xO2/Al2O3 Pd/Ce جدید تولید شده با میکرو امولسیون
  خـریـد محـصـول
  تثبیت محلول‌های جامد CeO2-ZrO2 با ساختار نانو با افزایش AL2O3
  خـریـد محـصـول
  اثر ضد میگرنی Δ۹-تتراهیدروکانابینول در موش صحرایی ماده
  خـریـد محـصـول
  کانابیدیول یک روش درمانی بالقوه برای بعد عاطفی-انگیزشی درد پس از عمل
  خـریـد محـصـول
  حساسیت مختص به گونه به تشنج‌های ناشی از مصرف ماری جوانا
  خـریـد محـصـول
  بهینه ساز بادبان ماهی: یک الگوریتم فراابتکاری الهام گرفته از طبیعت جدید
  خـریـد محـصـول
  ثبت اختراع یا انتشار مقاله

  ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

  در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

  از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

  برو بالا