light box
امتیاز 2.93 تاثیرات سیگنال های فرار مالیاتی روی توزیع مجدد و ترجیحات رای دهی">

نوع فایل : word
تعداد صفحات : 32
تعداد کلمات : 10500
مجله : PLoS ONE
انتشار : 2020
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی : ،
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:تاثیرات سیگنال های فرار مالیاتی روی توزیع مجدد و ترجیحات رای دهی: شواهدی از اسناد و اوراق پاراما

 چکیده  

 این مقاله شواهد تجربی را مبنی بر این که افراد ترجیحات توزیع مجدد ثروت خود را بعد از رسوایی های مالی اصلاح می کنند، ارایه می کند. رسوایی اسناد و اوراق پاراما در سال ۲۰۱۶، رفتار فرار مالیاتی بر درامد را به طور همزمان در سراسر دنیا نشان داد. تحقیقات تجربی از این رویداد به عنوان آزمایش نیمه تجربی استفاده می کنند. من به دو مجموعه داده ی اولیه یعنی مجموعه داده ی طولی خانوار و نظر سنجی انجام شده در ۲۲ کشور اروپایی استفاده می کنم. من از استراتژی تفاوت در تفاوت استفاده کرده و پی بردم که صورت های مالی با توزیع مجدد بین ۲ و ۳٫۳ درصد بعد از رسوایی مالی افزایش یافت. پاسخ ها متنوع و ناهمگن بودند و برای افراد کم درامد، بزرگ تر بودند. احتمالاً این تغییر در تنظیمات توزیع مجدد ثروت با اندکی تغییر آرا ترجمه شده است. نتایج حاکی از افزایش اهداف رأی گیری اعلام شده برای چپ و کاهش سمت راست است. برآوردهای مکمل نشان می دهد که پوشش رسانه ای بیشتر و افراد بیشتری که در این کشور دخیل هستند، میزان واکنش را افزایش می دهد(تاثیرات سیگنال های فرار مالیاتی).

Title: Effects of signalling tax evasion on redistribution and voting preferences: Evidence from the Panama Papers

Abstract

This paper provides empirical evidence that individuals substantially revise their stated wealth redistribution preferences after fiscal scandals. The 2016 Panama Papers scandal revealed top-income tax evasion behaviour simultaneously worldwide. The empirical investigation exploits this event as a quasi-natural experiment. I rely on two original datasets, a UK household longitudinal dataset and a survey conducted in 22 European countries. I use a difference-in-differences strategy and find that pro-redistribution statements increased between 2% and 3.3% after the scandal. Responses are heterogeneous and larger for rightwing individuals and low-income individuals. This change in wealth redistribution preferences is likely to have been translated into a slight change in votes. The results suggest an increase in stated voting intentions for the left and a decrease for the right. Complementary estimations reveal that more media coverage and more individuals involved by country increase the magnitude of the response.

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

محصولات مشابه
قیمت‌های مسکن و ریسک اعتبار: شواهدی از ایالات متحده
خـریـد محـصـول
نقش یادگیری مشارکتی در بهبود مهارت‌های ارتباطات کلامی دانشجویان یادگیرنده EFL
خـریـد محـصـول
شکستن مقاومت میزبان توسط نیای تکاملی مستقل ویروس رگبرگ زرد نکروتیک چغندر قند
خـریـد محـصـول
واکنش پروسکایت ها به عنوان مبدل‌های خودرو
خـریـد محـصـول
ویژگی‌های انتقال منفذی و انتشار مؤثر مونولیت سرامیکی برای مبدل کاتالیزوری خودرو
خـریـد محـصـول
مبدل ترافیکی و کاتالیستی- آلایندگی اتمسفری مربوطه در منطقه شهری ریو دوژانیرو
خـریـد محـصـول
مکانیسم بازیابی فلزات گروه پلاتینوم از مبدل‌های کاتالیستی در سیستم‌های استفاده شده در اگزوز
خـریـد محـصـول
مطالعه تفضیلی اکسایش کاتالییستی HCHO و co در کاتالیزور Mn0.75Co2.25O4
خـریـد محـصـول
رفتار سه سویه فازهای ترکیبی و جداگانه پلاتینوم، پالادیوم و رادیوم در ترکیب گازی کامل
خـریـد محـصـول
مطالعه در مقیاس بنچ گاز مصنوعی یک مبدل کاتالیزوری ۴ راهی: اکسایش کاتالیزوری
خـریـد محـصـول
ثبت اختراع یا انتشار مقاله

ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

برو بالا