light box
امتیاز 2.58 واکنش بازار به توصیه سهام تحلیلگر و پیوستگی پیش بینی سود: شواهد بین المللی">

نوع فایل : word
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 24
تعداد کلمات : 9900
مجله : Journal of International Accounting, Auditing and Taxation
انتشار : 2020
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی : ،
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:ارزیابی تحلیلگران از خرید: شواهد نظرسنجی در سوئد در خصوص دانش IFRS و استفاده از اطلاعات حسابداری برای اهداف ارزشگذاری

چکیده

 این مقاله با استفاده از یک نمونه بین المللی بزرگ از ۸۱ شهرستان، اثرات افزایشی سازگاری توصیه‌ها و پیش بینی‌ها را در واکنش‌های بازار به تجدید نظر در توصیه‌های سهام و پیش بینی درآمد بررسی می‌کند. ما توصیه‌های سهام و پیش بینی سود تحلیلگران را به شرطی ثابت می‌کنیم که هر دو بالاتر یا کمتر از اجماع مربوطه باشند و در غیر این صورت متناقض است(تحلیلگر و پیوستگی پیش بینی سود). ما فرضیه می‌گیریم و می‌توان گفت که سازگاری پیش بینی پیشنهادها اثرات مثبت مثبت افزایشی را به واکنش بازار نسبت به بازنگری پیشنهادات سهام تحلیلگران و بازنگری پیش بینی سود آنها برای نمونه بین المللی ما اضافه می‌کند. علاوه بر این، اثرات مثبت افزایشی هم در کشورهای دارای حمایت از سرمایه گذاران قوی و هم ضعیف وجود دارد که تأثیرات آن در کشورهای دارای سرمایه گذار قوی نسبت به کشورهای دارای سرمایه گذاری ضعیف بیشتر است. سرانجام، پذیرش استانداردهای بین المللی گزارشگری مالی (IFRS) به طور چشمگیری این اثرات مثبت افزایشی را افزایش می‌دهد(تحلیلگر و پیوستگی پیش بینی سود).

Title: The market reaction to analyst stock recommendation and earnings forecast consistency: International evidence

Abstract

 Using a large international sample from 81 counties, this paper examines the incremental effects of recommendation–forecast consistency on the market reactions to revisions in stock recommendations and earnings forecasts. We define analysts’ stock recommendations and earnings forecasts as consistent if both are above or below their respective consensus, and inconsistent otherwise. We hypothesize and find that recommendationforecast consistency adds incremental positive effects to the market reaction to analysts’ stock recommendation revisions and their earnings forecast revisions for our international sample. Moreover, the incremental positive effects exist in both strong and weak investor protection countries, with the effects being greater in strong-investor protection countries than in weak-investor protection countries. Finally, International Financial Reporting Standards (IFRS) adoption significantly enhances these incremental positive effects.

 

دیدگاهها بسته است.

محصولات مشابه
تأثیر مسئولیت اجتماعی شرکت بر وفاداری مشتری: نقش میانجی اعتبار شرکت
خـریـد محـصـول
تأثیر شیوه های سیستم مدیریت کیفیت بر عملکرد دانشگاه های خصوصی در کنیا
خـریـد محـصـول
ایمنی و ایمنی زایی(ایمنوژنیسیته) یک واکسن ویروسی کروناویروس
خـریـد محـصـول
سازگاری با پزشکی از راه دور در دوران COVID-19
خـریـد محـصـول
اتکای CJEU به حقوق بین الملل در تفسیر توافق نامه های اقتصادی
خـریـد محـصـول
شوک سپتیک در کودکان: تشخیص سریع و احیای اولیه (ساعت اول)
خـریـد محـصـول
رضایت(یاد گیرندگان) فراگیران از عملکرد وب سایت
خـریـد محـصـول
زمین(خشکی) و دریا: حل و فصل مناقشات مربوط به خشکی(زمین) تحت کنوانسیون حقوق
خـریـد محـصـول
تأثیر تحریم های اقتصادی بر سرمایه گذاری خصوصی در ایران
خـریـد محـصـول
نقش شوراهای مشورتی منطقه ای در سیاست مشترک شیلات اروپا
خـریـد محـصـول
ثبت اختراع یا انتشار مقاله

در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. لیست اختراعات ثبت شده در اداره ثبت اختراعات ایران دارای طبقه بندی های متفاوتی است. در طبقه بندی بین المللی B که شامل اختراعات حوزه نیاز ها بشری شامل عملیات اجرایی، حمل و نقل شامل: کشتیرانی، ترابری و دیگر موارد را میتوانید در پایگاه جستجوی دارایی های فکری دارکوب مشاهده کنید.

ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

 
برو بالا