light box
امتیاز 2.93 CloudSEC:معماری ابر برای نگاشت و ترکیب بندی سرویس های امنیت مشارکتی">

عنوان فارسی مقاله: CloudSEC:معماری ابر برای نگاشت و ترکیب بندی سرویس های امنیت مشارکتی

 چکیده  

حملات گسترده اینترنت که از طریق پلت فرم توزیع شده ساخته شده توسط انتشار سریع بدافزارها انجام می شود ، به یک مسئله مهم در امنیت شبکه تبدیل شده است. ما استدلال می کنیم که مفهوم “امنیت مشترک” روندی نوظهور در مقاومت در برابر حملات توزیع شده ناشی از بدافزار است. بنابراین ، این مقاله معماری جدیدی را پیشنهاد می کند: CloudSEC ، برای ترکیب سرویس های مرتبط با امنیت در ابرها ، مانند تجزیه و تحلیل نفوذ همبسته ، ضد هرزنامه ، ضد DDOS ، شناسایی و مهار بدافزار خودکار. CloudSEC به عنوان یک سلسله مراتب پوششی همتا به همتا با سه نوع مولفه از بالا به پایین مدل سازی شده است. بر اساس این معماری ، هم توزیع توزیع داده ها و هم زمان بندی برنامه ها می تواند به صورت همزمان به هم پیوسته پیاده سازی شود ، که می تواند به طور کارآمد منابع داده را از امکانات امنیتی ناهمگن شبکه بازیابی کند و مجموعه توزیع شده منابع محاسباتی را برای پردازش وظایف پرمشغله مهار کند. از این رو ، CloudSEC با قابلیت سازگاری و همکاری پویا در مقیاس بین سازمانی ، به زیرساخت های امنیتی شبکه پایان می دهد. نتایج ارزیابی اولیه نشان می دهد که ، CloudSEC نه تنها یک سرویس نمونه از ارتباط نفوذ توزیع شده با مقیاس پذیری و استحکام بالا ارائه می دهد ، بلکه به اثربخشی قابل توجهی در به اشتراک گذاری داده ها و برنامه ریزی وظایف نیز دست می یابد(ترکیب بندی سرویس های امنیت مشارکتی).

Title: CloudSEC: A Cloud Architecture for Composing Collaborative Security Services

Abstract

 Massive Internet invasions implemented through the distributed platform fabricated by rapid diffusion of malwares, has become a significant issue in network security. We argue that the notion of “Collaborative Security” is an emerging trend in resisting distributed attacks originated from malware. Therefore, this paper proposes a new architecture: CloudSEC, for composing collaborative security-related services in clouds, such as correlated intrusion analysis, anti-spam, anti-DDOS, automated malware detection and containment. CloudSEC is modeled as a dynamic peer-to peer overlay hierarchy with three types of top-down architectural components. Based on this architecture, both data distribution and task scheduling overlays can be simultaneously implemented in a loosely coupled fashion, which can efficiently retrieve data resources from heterogeneous network security facilities, and harness distributed collection of computational resources to process data-intensive tasks. Hence, CloudSEC endues the network security infrastructure with the capability of dynamic adaptation and collaboration on an inter-organizational scale. The results of preliminary evaluation demonstrate that, CloudSEC not only delivers a sample service of distributed intrusion correlation with high scalability and robustness, but also achieves remarkable effectiveness in data sharing and task scheduling.

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

محصولات مشابه
بررسی فناوری بلاک چین در تجارت بین المللی.مهندسی مجدد فرایند کسب و کار برای اعتبارنامه
خـریـد محـصـول
قرارداد ببندیم یا نبندیم: نگرش از طریق روایت مالیات و هزینه
خـریـد محـصـول
هوش اعتباری: نوآوری در مدیریت برند از طریق داده های رسانه های اجتماعی
خـریـد محـصـول
تجویز آستاکسانتین به عنوان یک داروی نوروپروتکتیو مناسب برای درمان امراض نورولوژیک
خـریـد محـصـول
مقایسه بانک‌های محلی، ملی و بین المللی از نظر ارزیابی اثر منابع ارتباطی
خـریـد محـصـول
یکپارچگی لاینفک روح و جسم: نظریه و چشم انداز مکتب سایکوسوماتیک پاریس
خـریـد محـصـول
تجزیه و تحلیل ریسک بدهی شرکت های غیر مالی با استفاده از شبکه های دو لایه ای
خـریـد محـصـول
دسته بندی اطلاعات و داده‌ها با استفاده از ماشین بردار پشتیبان
خـریـد محـصـول
استفاده از روش های نوین برای پیاده سازی روان درمانی اینترنتی
خـریـد محـصـول
استفاده از آزمون‌های برشی برای سنجش مقاومت و استحکام خاک
خـریـد محـصـول
ثبت اختراع یا انتشار مقاله

در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. لیست اختراعات ثبت شده در اداره ثبت اختراعات ایران دارای طبقه بندی های متفاوتی است. در طبقه بندی بین المللی B که شامل اختراعات حوزه نیاز ها بشری شامل عملیات اجرایی، حمل و نقل شامل: کشتیرانی، ترابری و دیگر موارد را میتوانید در پایگاه جستجوی دارایی های فکری دارکوب مشاهده کنید.

ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

 
برو بالا