light box
امتیاز 2.93 تحول مراقبت و درمان در بالین و بستر بیمار: تصور مدیران و پزشکان">

نوع فایل : word
تعداد صفحات : 22
تعداد کلمات : 4600
مجله : The Journal of Continuing Education in Nursing
انتشار : 2014
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی : ،
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:تحول مراقبت و درمان در بالین و بستر بیمار: تصور مدیران و پزشکان از ظرفیت تغییر خود

 چکیده  

پیش زمینه و هدف: مهم‌ترین آرمان مراقبت در بستر بیمار یا (TCAB)، استفاده از پزشکان و پرستاران به عنوان پیشگامان تحول در شرایط کاری است. تحقیق حاضر در صدد بررسی این موضوع است که تصور پزشکان و مدیران در سه واحد TCAB در یک درمانگاه دانشگاهی در مورد ایجاد ظرفیت‌ها و قابلیت‌های تغییر بعد از مشارکت در این طرح چه می‌باشد.

روش: در این تحقیق توصیفی و کیفی از روش‌های مرتبط با گروه‌های متمرکز و نظر سنی بهره برده شده است.

نتایج: پاسخگویان در خصوص کار تیمی و توسعه‌ی دیدگاه، آموزش کسب کردند. این افراد به پروسه‌ها و روش‌هایی جهت کسب مهارت‌های نوین دسترسی داشتند(تصور مدیران و پزشکان از ظرفیت). در عین حال، همبستگی و روابط بین افراد و بخش‌های مختلف توسعه یافته و نقش‌های آن‌ها به اشتراک گذاشته شد لذا آن‌ها قادر به عملی کردن تغییرات و شفاف سازی نتایج بودند.

نتیجه گیری: بر طبق این مطالعه، طرح TCAB پزشکان و پرستاران را قادر به تغییر ظرفیت‌هایشان می‌کند.

Title: Transforming Care at the Bedside: Managers’ and Health Care Providers’ Perceptions of Their Change Capacities

Abstract

Background: The Transforming Care at the Bedside (TCAB) project engages frontline health care providers as the leaders of change and improvement efforts in their work environment. This study explored how health care providers and managers from three TCAB units in a university-affi liated health care center perceived the development of their change capacities following their involvement in this program. Method: This descriptive, qualitative study involved focus groups and individual interviews. Results: Participants learned to work as a team and to expand their outlook. They had access to processes and tools to learn new skills. New relationships also developed among the various players, and they shared new roles, which enabled them to translate the desired changes into action and make the results visible. Conclusion: The study showed the TCAB program helps develop health care providers’ and managers’ change capacities.

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

محصولات مشابه
مدیریت دولتی و منافع عمومی: ارائه مجدد یک مفهوم فراموش شده
خـریـد محـصـول
ویتامین B6: یک ترکیب طولانی شناخته شده با پیچیدگی‌های تعجب آور
خـریـد محـصـول
چارچوب یکپارچه مبتنی بر طراحی برای انتخاب منبع در تولید افزایشی
خـریـد محـصـول
یک روش تکراری برای حل پاسخ دینامیکی سیستم‌های متصل به وسایل نقلیه ریلی
خـریـد محـصـول
مقرون به صرفه بودن نگه داری و نوسازی زیرساخت راه آهن
خـریـد محـصـول
تحلیل مفهومی متغیرهای میانجی و واسطه در تحقیقات کسب و کار
خـریـد محـصـول
بررسی تجربی اثرات متغیرهای واسطه‌ای و تعدیل کننده در تحقیقات کسب و کار
خـریـد محـصـول
وضعیت زیرگروه حسابرس و کیفیت حسابرسی
خـریـد محـصـول
ساختار بانکداری و تامین مالی بنگاه های کوچک و متوسط
خـریـد محـصـول
کنترل هماهنگ مزارع بادی ساحلی و مبدل HVDC برای میرایی نوسان برق
خـریـد محـصـول
ثبت اختراع یا انتشار مقاله

ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، جستجوی اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد.
برو بالا