light box
امتیاز 2.65 تولید گراف صحنه با استفاده از فرستادن پیام تکراری">

نوع فایل : word
تعداد صفحات : 30
تعداد کلمات : 7700
مجله : Computer Vision and Pattern Recognition
انتشار : 2017
ترجمه ی متون جدول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
فونت ترجمه : ب نازنین 12
دسته بندی :
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:تولید گراف صحنه با استفاده از فرستادن پیام تکراری

  چکیده

 درک یک صحنه‌ی بصری یا ویژوال، فراتر از تشخیص اشیای انفرادی به صورت مجزا است. روابط بین اشیا نیز در بر گیرنده‌ی اطلاعات معنایی غنی در خصوص صحنه است. در این مطالعه، ما به طور صریح، اشیا و روابط آن‌ها را با استفاده از گراف‌های صحنه، که یک ساختار گرافیکی بصری یا ویژوال از تصویر است مدل سازی می‌کنیم. ما یک مدل انتها به انتها را پیشنهاد می‌کنیم که این بازنمود صحنه‌ی ساختار بندی شده و ساختار یافته را از تصویر ورودی تولید می‌کند. این مدل، مسئله‌ی استنباط گراف صحنه را با استفاده از RNN های استاندارد حل کرده و به طور تکراری، پیش بینی‌های آن را از طریق ارسال پیام، بهبود می‌بخشد. مدل استنباط مشترک ما، از علایم و نشانه‌های زمینه‌ای برای انجام پیش بینی‌های بهتر بر روی اشیا و روابط آن‌ها، استفاده می‌کند. آزمایشات نشان می‌دهد که مدل ما به طور معنی داری عملکرد بهتری نسبت به روش‌های قبلی در تولید گراف‌های صحنه با استفاده از مجموعه داده‌های ژنوم ویژوال و استنباط روابط پشتیبانی با مجموعه داده‌ی NYU Depth v2 دارد(تولید گراف صحنه با فرستادن پیام).

Title: Scene Graph Generation by Iterative Message Passing

 

Abstract

Understanding a visual scene goes beyond recognizing individual objects in isolation. Relationships between objects also constitute rich semantic information about the scene. In this work, we explicitly model the objects and their relationships using scene graphs, a visually-grounded graphical structure of an image. We propose a novel endto-end model that generates such structured scene representation from an input image. The model solves the scene graph inference problem using standard RNNs and learns to iteratively improves its predictions via message passing. Our joint inference model can take advantage of contextual cues to make better predictions on objects and their relationships. The experiments show that our model significantly outperforms previous methods on generating scene graphs using Visual Genome dataset and inferring support relations with NYU Depth v2 dataset.

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

محصولات مشابه
اثرات اینترفرون آلفا و درمان سیکلوسپورین به طور جداگانه
خـریـد محـصـول
راهنمای ایمنی جاده، راهنمایی برای متخصصان، مدیریت ایمنی جاده، سیستم مدیریت ایمنی
خـریـد محـصـول
ساختار کریستال یا بلورین دومین اتصال RNA پروتئین
خـریـد محـصـول
اثر روش‌های سنتز بر روی کارایی کاتالیزورهای سه راهه Pt + Rh/Ce0.6Zr0.4O2
خـریـد محـصـول
کاتالیزورهای سه راهه xZr1−xO2/Al2O3 Pd/Ce جدید تولید شده با میکرو امولسیون
خـریـد محـصـول
تثبیت محلول‌های جامد CeO2-ZrO2 با ساختار نانو با افزایش AL2O3
خـریـد محـصـول
اثر ضد میگرنی Δ۹-تتراهیدروکانابینول در موش صحرایی ماده
خـریـد محـصـول
کانابیدیول یک روش درمانی بالقوه برای بعد عاطفی-انگیزشی درد پس از عمل
خـریـد محـصـول
حساسیت مختص به گونه به تشنج‌های ناشی از مصرف ماری جوانا
خـریـد محـصـول
بهینه ساز بادبان ماهی: یک الگوریتم فراابتکاری الهام گرفته از طبیعت جدید
خـریـد محـصـول
ثبت اختراع یا انتشار مقاله

ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

برو بالا