light box
امتیاز 2.58 جابه جایی شغلی و نابرابری وراثت">

نوع فایل : word
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 24
تعداد کلمات : 8400
مجله : Computational Economics
انتشار : 2020
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی : ،
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:جابه جایی شغلی و نابرابری وراثت

 چکیده

  میزان تغییر شغل کارکنان، که به عنوان نرخ جابه جایی شغلی شناخته می‌شود، برای چندین دهه در ایالات متحده به طور پیوسته در حال کاهش بوده است. به نظر می رسد که این کاهش تأثیر منفی بر بهره وری و دستمزدها داشته باشد و مطالعات اقتصاد سنجی هیچ دلیلی برای این موضوع ارایه نکرده اند. این کاهش همزمان با کاهش پس‌انداز خانوارها، افزایش بدهی خانوارها و رکود دستمزدها است. ما پیشنهاد می‌کنیم که کاهش می‌تواند نتیجه یک تعامل پیچیده بین جابه جایی، پس‌انداز، دستمزد و بدهی باشد، به‌طوری‌که اگر تغییر شغل هزینه‌هایی را به همراه داشته باشد که از پس‌انداز پرداخت می‌شود، یا در صورت عدم وجود پس‌انداز کافی، بدهی را متحمل شود. حلقه بازخورد ایجاد می شود. مردم به دلیل تعهدات بدهی خود و ناتوانی در پس انداز، محدودیت بیشتری در انجام حرکت دارند، که به نوبه خود باعث کاهش بیشتر دستمزدها می شود. برای بررسی این فرضیه، ما یک مدل ایجاد کردیم که در آن افراد موقعیت شغلی خود را بر اساس فرصت‌ها و ترجیحات خود برای کار و جایی که هزینه‌هایی برای تغییر شغل و امکان استقراض برای تأمین این هزینه‌ها وجود دارد، انتخاب می‌کنند. ما در واقع شواهدی از یک حلقه بازخورد منفی شامل تغییرات، دستمزدها، پس‌انداز و بدهی و همچنین شواهدی یافتیم که نشان می‌دهد این پویایی منجر به سطحی از نابرابری ثروت در همان مقیاسی می‌شود که امروز در ایالات متحده می‌بینیم(جابه جایی شغلی و نابرابری وراثت).

Title: Job Mobility and Wealth Inequality

Abstract

 The extent to which employees change jobs, known as the job mobility rate, has been steadily declining in the US for decades. This decline is understood to have a negative impact on both productivity and wages, and econometric studies fail to support any single cause brought forward. This decline coincides with decreases in household savings, increases in household debt and wage stagnation. We propose that the decline could be the consequence of a complex interaction between mobility, savings, wages and debt, such that if changing jobs incurs costs which are paid out of savings, or incurs debt in the absence of sufcient savings, a negative feedback loop is generated. People are further restricted in making moves by their debt obligations and inability to save, which in turn depresses wages further. To explore this hypothesis, we developed a stylized model in which agents chose their employment situation based on their opportunities and preferences for work and where there are costs to changing jobs and the possibility of borrowing to meet those costs. We indeed found evidence of a negative feedback loop involving changes, wages, savings and debt, as well as evidence that this dynamic results in a level of wealth inequality on the same scale as we see today in the US.

  دیدگاهها بسته است.

  محصولات مشابه
  کمبود(نقص) توجه و علائم ADHD در بزرگسالان مبتلا به بیماری فابری – یک مطالعه آزمایشی
  خـریـد محـصـول
  مرزهای جدید در مدیریت سرطان رکتوم اولیه و پیشرفته
  خـریـد محـصـول
  ریسک میوکاردیت و پریکاردیت در بزرگسالان جوان به دنبال واکسیناسیون mRNA COVID-19
  خـریـد محـصـول
  بروز میوکاردیت و پریکاردیت در بیماران واکسینه نشده پس از کووید-۱۹
  خـریـد محـصـول
  الگوریتم ازدحام آفتاب پرست کارآمد برای مسئله توزیع بار اقتصادی
  خـریـد محـصـول
  فرآیند بازآفرینی شهری: مورد یک مجتمع مسکونی در حومه رم، ایتالیا
  خـریـد محـصـول
  رابطه پویا بین شاخص سهام و قیمت دارایی: تجزیه و تحلیل بلندمدت
  خـریـد محـصـول
  تشخیص بیماری پوسیدگی طوقه در گندم در شرایط محیطی کنترل شده
  خـریـد محـصـول
  بکارگیری بهینه سازی برای حمایت از مدیریت تطبیقی آب رودخانه ها
  خـریـد محـصـول
  ارزیابی تأثیر آموزش زیست محیطی بر رفتار سازگار با محیط زیست
  خـریـد محـصـول
  ثبت اختراع یا انتشار مقاله

  در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. سامانه جستجوگر مالکیت فکری دارکوب به تازگی از پایگاه جستجو علائم تجاری خود نیز رونمایی کرده است که دارای امکانات تخصصی فراوانی می باشد.

  ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

  در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

  از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

   
  برو بالا