light box
امتیاز 3.07 نکاتی در خصوص جنگ افزارهای سایبری و اطلاعات محور و تغییر آن‌ها">

نوع فایل : word
تعداد صفحات : 18
تعداد کلمات : 7400
مجله : SSRN
انتشار : 2017
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی : ،
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:نکاتی در خصوص جنگ افزارهای سایبری و اطلاعات محور و تغییر آن‌ها

 چکیده

 ایالات متحده هیچ گونه رقیبی در زمینه قدرت نظامی متعارف ندارد. با این حال دشمنان و مخالفان این کشور به طور پیوسته از روش‌های غیر متقارن برای جنگ و کشمکش استفاده می‌کنند. در رابطه با جنگ افزار سایبری که حوزه‌ای است که شیوه‌ای را برای مخالفان برای مقابله با مزایای نظامی متعارف امریکا ارائه می‌کند اطلاعات زیادی ارائه شده است با این حال، ظرفیت و قابلیت ایالات متحده برای پیگیری جنک افزارهای سایبری و قدرت آن در کشورهای دیگر اطلاعات کمی وجود دارد. این مقاله به بررسی ایده دستکاری جنگ افزارهای اطلاعاتی و سایبری به صورت یک فرمی از تعارض و مواجهه با امریکا می‌پردازد زمینه‌ای که بسیار آسیب پذیر بوده و در برابر دشمنانی که در این زمینه تخصص دارند زیاد قوی نیست.IIWAM به معنی استفاده تعمدی از اطلاعات در برابر دشمن برای گیج کردن، گمراه کردن و یا تأثیر گذاری بر انتخاب‌ها و تصمیمات دشمن است. IIWAM یک فعالیت خصمانه است و یا حداقل فعالیتی است که بین دو طرفی که منافع آن‌ها همسو نیست انجام می‌شود با این حال شامل سخت افزارها نیست از این جهت که حقوق بین الملل و سازمان‌های داخلی آن را تفسیر کد. IIWAM سایبری از فناوری‌های ارتباطی مدرن برای کسب مزایای حاصل از ارتباط بالا، تأخیر پایین، عدم حساسیت به فاصله و مرزهای ملی، دسترسی آزاد به ظرفیت چاپ و تولید و مصرف ارزان قیمت اطلاعات استفاده می کد. برخی از رویکردهای مقابله با IIWAM دارای اثرات دفاعی ارزشمندی است. با این حال به طور کلی، هیچ راه حل خوبی برای مقابله با IIWAM در جوامع ازاد و دموکراتیک وجود ندارد. توسعه تاکتیک‌های جدید و پاسخ‌ها نیز در این رابطه نیاز است(جنگ افزارهای سایبری و اطلاعات محور).

کلیه مقالات مرتبط را میتوانید در بخش ترجمه مقالات اقتصاد ملاحظه کنید.

 

 

Title: On Cyber-Enabled Information/Influence Warfare and Manipulation

Abstract

The United States has no peer competitors in conventional military power. But its adversaries are increasingly turning to asymmetric methods for engaging in conflict. Much has been written about cyber warfare as a domain that offers many adversaries ways to counter the U.S. conventional military advantages, but for the most part, U.S. capabilities for prosecuting cyber warfare are as potent as those of any other nation. This paper advances the idea of cyberenabled information/influence warfare and manipulation (IIWAM) as a form of conflict or confrontation to which the United States (and liberal democracies more generally) are particularly vulnerable and are not particularly potent compared to the adversaries who specialize in this form of conflict. IIWAM is the deliberate use of information against an adversary to confuse, mislead, and perhaps to influence the choices and decisions that the adversary makes. IIWAM is a hostile activity, or at least an activity that is conducted between two parties whose interests are not well-aligned, but it does not constitute warfare in the sense that international law or domestic institutions construe it. Cyber-enabled IIWAM exploits modern communications technologies to obtain benefits afforded by high connectivity, low latency, high degrees of anonymity, insensitivity to distance and national borders, democratized access to publishing capabilities, and inexpensive production and consumption of information content. Some approaches to counter IIWAM show some promise of having some modest but valuable defensive effect. But on the whole, there are no good solutions for large-scale countering of IIWAM in free and democratic societies. Development of new tactics and responses is therefore needed.

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

محصولات مشابه
کمبود(نقص) توجه و علائم ADHD در بزرگسالان مبتلا به بیماری فابری – یک مطالعه آزمایشی
خـریـد محـصـول
مرزهای جدید در مدیریت سرطان رکتوم اولیه و پیشرفته
خـریـد محـصـول
ریسک میوکاردیت و پریکاردیت در بزرگسالان جوان به دنبال واکسیناسیون mRNA COVID-19
خـریـد محـصـول
بروز میوکاردیت و پریکاردیت در بیماران واکسینه نشده پس از کووید-۱۹
خـریـد محـصـول
الگوریتم ازدحام آفتاب پرست کارآمد برای مسئله توزیع بار اقتصادی
خـریـد محـصـول
فرآیند بازآفرینی شهری: مورد یک مجتمع مسکونی در حومه رم، ایتالیا
خـریـد محـصـول
رابطه پویا بین شاخص سهام و قیمت دارایی: تجزیه و تحلیل بلندمدت
خـریـد محـصـول
تشخیص بیماری پوسیدگی طوقه در گندم در شرایط محیطی کنترل شده
خـریـد محـصـول
بکارگیری بهینه سازی برای حمایت از مدیریت تطبیقی آب رودخانه ها
خـریـد محـصـول
ارزیابی تأثیر آموزش زیست محیطی بر رفتار سازگار با محیط زیست
خـریـد محـصـول
ثبت اختراع یا انتشار مقاله

در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. سامانه جستجوگر مالکیت فکری دارکوب به تازگی از پایگاه جستجو علائم تجاری خود نیز رونمایی کرده است که دارای امکانات تخصصی فراوانی می باشد.

ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

 
برو بالا