light box
امتیاز 2.65 حافظه واحد و شی گرا">

نوع فایل : word
تعداد صفحات : 23
تعداد کلمات : 6000
مجله : Computer Science
انتشار : 2018
ترجمه ی متون جدول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
فونت ترجمه : ب نازنین 12
دسته بندی :
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:حافظه واحد و شی گرا

  چکیده

مطالعات اخیر نشان داده است که بیش از ۹۰ درصد داده‌های تولید شده، بدون ساختار هستند. این رشد داده‌های بدون ساختار موجب بروز چالش‌های جدیدی برای مدیران فناوری اطلاعات و مدیران حافظه و ذخیره سازی شده است. با این رشد، NAS سنتی، که یک راه حل غالب برای ذخیره داده‌های بدون ساختار می‌باشد، ناکارامد بوده است. رشد داده‌ها موجب افزایش سر بار زیادی به حافظه متصل به شبکه (NAS) از حیث مدیریت تعداد زیادی از مجوزها و دایرکتوری‌های تو در تو شده است. در محیط‌های شرکتی، NAS، حجم زیادی از فرا داده‌های تولید شده توسط‌هاست، سیستم‌های حافظه‌ای و برنامه‌های فردی مدیریت می‌کند. معمولاً، این فرا داده، به صورت بخشی از فایل ذخیره شده و در سرتاسر محیط توزیع می‌شوند. این موجب افزایش پیچیدگی و تأخیر در جست و جو و بازیابی فایل‌ها می‌شود. این چالش‌ها نیازمند یک رویکرد هوشمندانه‌تری برای مدیریت داده‌های بدون ساختار بر اساس محتوی آن نسبت به فرا داده‌ها در مورد نام، محل واز این قبیل موارد است. حافظه شی گرا شیوه‌ای برای ذخیره سازی داده‌های فایل در شکلشی بر اساس محتوی آن و سایر ویژگی‌ها به غیر از نام و محل می‌باشد(حافظه واحد و شی گرا).

Title:objected based and unified storage

Abstract

Recent studies have shown that more than 90 percent of data generated is unstructured. This growth of unstructured data has posed new challenges to IT administrators and storage managers. With this growth, traditional NAS, which is a dominant solution for storing unstructured data, has become inefficient. Data growth adds high overhead to the network-attached storage (NAS) in terms of managing a large number of permissions and nested directories. In an enterprise environment, NAS also manages large amounts of metadata generated by hosts, storage systems, and individual applications. Typically this metadata is stored as part of the file and distributed throughout the environment. This adds to the complexity and latency in searching and retrieving files. These challenges demand a smarter approach to manage unstructured data based on its content rather than metadata about its name, location, and so on. Object-based storage is a way to store file data in the form of objects based on its content and other attributes rather than the name and location.

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

محصولات مشابه
قیمت‌های مسکن و ریسک اعتبار: شواهدی از ایالات متحده
خـریـد محـصـول
نقش یادگیری مشارکتی در بهبود مهارت‌های ارتباطات کلامی دانشجویان یادگیرنده EFL
خـریـد محـصـول
شکستن مقاومت میزبان توسط نیای تکاملی مستقل ویروس رگبرگ زرد نکروتیک چغندر قند
خـریـد محـصـول
واکنش پروسکایت ها به عنوان مبدل‌های خودرو
خـریـد محـصـول
ویژگی‌های انتقال منفذی و انتشار مؤثر مونولیت سرامیکی برای مبدل کاتالیزوری خودرو
خـریـد محـصـول
مبدل ترافیکی و کاتالیستی- آلایندگی اتمسفری مربوطه در منطقه شهری ریو دوژانیرو
خـریـد محـصـول
مکانیسم بازیابی فلزات گروه پلاتینوم از مبدل‌های کاتالیستی در سیستم‌های استفاده شده در اگزوز
خـریـد محـصـول
مطالعه تفضیلی اکسایش کاتالییستی HCHO و co در کاتالیزور Mn0.75Co2.25O4
خـریـد محـصـول
رفتار سه سویه فازهای ترکیبی و جداگانه پلاتینوم، پالادیوم و رادیوم در ترکیب گازی کامل
خـریـد محـصـول
مطالعه در مقیاس بنچ گاز مصنوعی یک مبدل کاتالیزوری ۴ راهی: اکسایش کاتالیزوری
خـریـد محـصـول
ثبت اختراع یا انتشار مقاله

ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

برو بالا