light box
امتیاز 2.58 حق الزحمه حسابرسی ، حق الزحمه های غیر حسابرسی و دسترسی به منابع مالی">

نوع فایل : word
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 22
تعداد کلمات : 10000
مجله : Journal of International Accounting, Auditing and Taxation
انتشار : 2021
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی : ،
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:حق الزحمه حسابرسی ، حق الزحمه های غیر حسابرسی و دسترسی به منابع مالی: شواهدی از هند

 چکیده

  این مقاله تأثیر هزینه های حسابرسی و غیر حسابرسی را بر توانایی شرکت ها در دسترسی به منابع مالی با کاهش محدودیت های سرمایه ای مورد بررسی قرار می دهد. بر خلاف مطالعات قبلی ، که این پدیده را در اقتصادهای توسعه یافته مورد بررسی قرار داد ، این مقاله بر یکی از بزرگترین ، هر چند در حال توسعه ، اقتصادهای جهان تمرکز می کند: هند. هند به دلیل نگرانی های عمده در مورد کیفیت خدمات حسابرسی ارائه شده ، حتی توسط ۴ شرکت بزرگ حسابداری ، یک محیط تجربی جالب است. طبق نظریه توجه محدود ، ما استدلال می کنیم که در چنین محیط هایی که تأثیر برچسب Big 4 محدود است ، ارائه دهندگان سرمایه توجه خود را به هزینه هایی که به عنوان نماینده معتبرتری برای تلاش حسابرسی پرداخت می شود ، معطوف می کنند. ما با استفاده از مجموعه داده ای از شرکتهای غیرمالی مالی هندی از سال ۲۰۰۲ تا ۲۰۱۷ ، فرض می کنیم و به صورت تجربی نشان می دهیم که هزینه های حسابرسی و غیر حسابرسی با محدودیت های مالی شرکت ها ارتباط منفی دارد. یافته ها نشان می دهد که ارائه دهندگان مالی هزینه های حسابرسی و غیر حسابرسی را نشانه ای از حسابرسی با کیفیت بالا می دانند که اعتبار صورت های مالی را افزایش می دهد و به نوبه خود بر دسترسی شرکت ها به منابع مالی تأثیر مثبت می گذارد. نتایج پس از یک سری آزمایشات استواری بدون تغییر باقی ماند(حق الزحمه های غیر حسابرسی).

Title: Audit fees, non-audit fees and access to finance: Evidence from India

  Abstract

 This paper examines the impact of audit and non-audit fees on firms’ ability to access finance by reducing their capital constraints. Unlike previous studies, which examined this phenomenon in developed economies, this paper focuses on one of the largest, albeit developing, economies in the world: India. India is an interesting empirical setting due to major concerns over the quality of the audit services offered, even by the Big 4 accounting firms. Following the limited attention theory, we argue that, in such settings where the effect of the Big 4 label is limited, capital providers will turn their attention to the fees paid as a more reliable proxy for audit effort. Employing a dataset of listed non-financial Indian firms from 2002 to 2017, we hypothesise and empirically demonstrate that both audit and non-audit fees are negatively associated with firms’ financial constraints. The findings indicate that finance providers see audit and non-audit fees as signals of high-quality audits that enhance the credibility of financial statements and in turn positively impact firms’ access to finance. The results remained unchanged after a battery of robustness tests.

  دیدگاهها بسته است.

  محصولات مشابه
  عملکرد زیست محیطی شرکت و ارزش شرکت – با استفاده از معیارهای انتشار آلودگی
  خـریـد محـصـول
  اندازه گیری کمی عدم قطعیت بارندگی و تبخیر و تعرق در مدل‌سازی بارش-رواناب
  خـریـد محـصـول
  فیزیولوژی تنش غرقابی در جو
  خـریـد محـصـول
  ارزش مصرف، نوآوری مصرف کننده و پذیرش محصول جدید: شواهد تجربی از ویتنام
  خـریـد محـصـول
  کیفیت پایین خواب و خواب آلودگی در روز در متخصصان بهداشت: شیوع و عوامل مرتبط
  خـریـد محـصـول
  پریکاردیت حاد پس از مداخله عروق کرونر از راه پوست: کیس ریپورت
  خـریـد محـصـول
  آگاهی موقعیتی: تکنیک ها، چالش ها و چشم اندازها
  خـریـد محـصـول
  چگونه از مشکلات رایج اجرای فناوری اطلاعات سلامت جلوگیری کنیم
  خـریـد محـصـول
  ارزیابی هوشیاری و توجه پایدار در بزرگسالان مبتلا به ADHD
  خـریـد محـصـول
  کمبود(نقص) توجه و علائم ADHD در بزرگسالان مبتلا به بیماری فابری – یک مطالعه آزمایشی
  خـریـد محـصـول
  ثبت اختراع یا انتشار مقاله

  در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. سامانه جستجوگر مالکیت فکری دارکوب به تازگی از پایگاه جستجو علائم تجاری خود نیز رونمایی کرده است که دارای امکانات تخصصی فراوانی می باشد.

  ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

  در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

  از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

   
  برو بالا