light box
امتیاز 2.58 بسته شدن مدارس در زمان کروناویروس و خطر افزایش وزن میان کودکان">

نوع فایل : word
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 7
تعداد کلمات : 1600
مجله : Obesity
انتشار : 2020
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی :
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:بسته شدن مدارس در زمان کروناویروس و خطر افزایش وزن میان کودکان

 چکیده

ویروس کرونا ویروس ۲۰۱۹ (COVID-19) همه گیر باعث بیماری و مرگ و میر شدید ، فشار بر سیستم های مراقبت های بهداشتی ، خاموش کردن اقتصاد و بسته شدن مناطق مدارس شده است. در حالی که کاهش تأثیر فوری آن یک اولویت است ، ما می خواهیم توجه خود را به تأثیر بلندمدت مردم بر سلامت کودکان جلب کنیم. COVID-19 ، از طریق این تعطیلی مدارس ، ممکن است اپیدمی چاقی کودکان را تشدید کرده و اختلافات را در خطر چاقی افزایش دهد. در بسیاری از مناطق ایالات متحده ، بیماری همه گیر COVID-19 مدارس را تعطیل کرده است و انتظار نمی رود برخی از این سیستم های مدارس در سال تحصیلی مجدداً بازگشایی شوند. تجربیات در هنگ کنگ ، تایوان و سنگاپور نشان می دهد که اگر پس از مدت کوتاهی لغو شود ، دستورات فاصله اجتماعی باید برای کنترل شعله های COVID-19 به طور دوره ای بازگردانده شود (۱). به طور خلاصه ، ما پیش بینی می کنیم که همه گیری COVID-19 امسال برای بسیاری از کودکان در ایالات متحده به دلیل خارج از مدرسه دو برابر شود و عوامل خطر افزایش وزن مرتبط با تعطیلات تابستانی را تشدید کند(خطر افزایش وزن میان کودکان).

Title: COVID-19–Related School Closings and Risk of Weight Gain Among Children

Abstract

 The coronavirus disease 2019 (COVID-19) pandemic is causing substantial morbidity and mortality, straining health care systems, shutting down economies, and closing school districts. While it is a priority to mitigate its immediate impact, we want to call attention to the pandemic’s longer-term effect on children’s health; COVID-19, via these school closures, may exacerbate the epidemic of childhood obesity and increase disparities in obesity risk. In many areas of the United States, the COVID-19 pandemic has closed schools, and some of these school systems are not expected to reopen this school year. The experiences in Hong Kong, Taiwan, and Singapore suggest that social distancing orders, if lifted after short periods, will have to be periodically reinstated to control COVID-19 flare-ups (1). In short, we anticipate that the COVID-19 pandemic will likely double out of-school time this year for many children in the United States and will exacerbate the risk factors for weight gain associated with summer recess.

دیدگاهها بسته است.

محصولات مشابه
نانومواد ضد میکروبی برای ضدعفونی سازی آب و کنترل میکروبی آن: کاربردها و پیامدهای بالقوه
خـریـد محـصـول
نانوکامپوزیت ها برای تصفیه آب: یک مقاله مروری
خـریـد محـصـول
بررسی کاربرد طب سوزنی به منظور درمان سندرم تخمدان پلی کیستیک
خـریـد محـصـول
الگوی سنجش ریسک برای جا به جایی مواد خطرناک در آزادراه ها
خـریـد محـصـول
بدتنظیمی هیجانی زنان با سندرم قبل از قاعدگی
خـریـد محـصـول
یادگیری چند برچسبی انتقالی از طریق انتشار مجموعه برچسب
خـریـد محـصـول
مروری بر اپیدمولوژی ناباروری اولیه در ایران
خـریـد محـصـول
بررسی الگوریتم بهینه ساز گرگ خاکستری
خـریـد محـصـول
بررسی سرویس‌های پایداری در فروشگاه: وظایف خدماتی و بهبود مصرف و بهره برداری پایدار
خـریـد محـصـول
شیوع عفونت‌های بافت نرم و پوستی استافیلوکوکوس اورئوس در بیماران مبتلا به پمفیگوس
خـریـد محـصـول
ثبت اختراع یا انتشار مقاله

ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، جستجوی اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. لیست اختراعات ثبت شده در ایران در طبقه بندی بین المللی A که شامل اختراعات حوزه نیاز ها بشری شامل کشاوری، مواد غذایی، کالاهای خانگی یا شخصی، بهداشت و سرگرمی را میتوانید در پایگاه جستجوی دارایی های فکریدارکوب مشاهده کنید.
برو بالا