light box
امتیاز 2.58 نقش دارایی های نقدی در طول بحران های مالی">

نوع فایل : word
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 30
تعداد کلمات : 11400
مجله : Pacific-Basin Finance Journal
انتشار : 2022
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی : ،
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:نقش دارایی های نقدی در طول بحران های مالی

 چکیده

  ما نقش دارایی های نقدی را در طول بحران بررسی می‌کنیم و  به  به این موضوع می پردازیم که آیا شرکتی که دارایی نقدی بالاتری دارد می‌تواند به سرعت عملکرد عملیاتی خود را پس از بحران مالی بازیابی کند یا خیر. نتایج نشانداد که اگر یک شرکت دارایی نقدی بالاتری داشته باشد، عملکرد عملیاتی آن پس از بحران مالی با سرعت بیشتری بهبود می یابد. این نتایج پس از محاسبه درون‌زایی و تست‌های مختلف اعتبارسنجی حاصل  شد. با توجه به کانال‌های انتقال احتمالی، نتایج نشان داد که دارایی‌های نقدی بالاتر باعث افزایش هزینه‌های سرمایه و هزینه‌های تحقیق و توسعه می‌شود که عملکرد شرکت‌ها را با سرعت بیشتری پس از بحران مالی بهبود می‌بخشد. علاوه بر این، تفاوت در محدودیت های تامین مالی، حاکمیت شرکتی، و درجه توسعه مالی بر رابطه بین دارایی های نقدی و سرعت بهبود پس از بحران تاثیر می گذارد. بنابراین، شرکت ها باید با احتیاط دارایی های نقدی را در حساب های خود ذخیره کنند تا در برابر شرایط اضطراری غیر منتظره محافظت شوند.

Title: The role of cash holdings during financial crises

Abstract

 We examine the role of cash holdings during crises, whether the firm with higher cash holdings could quickly recover the operating performance after the financial crisis. We find that if a firm has higher cash holdings, its operating performance recovers more rapidly after financial crisis; these results hold after accounting for endogeneity and various robustness tests. Regarding possible transmission channels, we find that higher cash holdings increase capital expenditures and R&D expenditures, which improves firms’ performance more rapidly after financial crisis. Furthermore, differences in financing constraints, corporate governance, and degree of financial development affect the relationship between cash holdings and post-crisis speed of recovery. Thus, firms should judiciously reserve cash holdings in their accounts to safeguard against unexpected emergencies.

   دیدگاهها بسته است.

   محصولات مشابه
   ارزیابی اقتصادی آبیاری با آب شیرین شده دریا در تولید گوجه فرنگی گلخانه ای در جنوب اسپانیا
   خـریـد محـصـول
   نقش درمانی پپتیدهای ضد میکروبی در دیابت ملیتوس(شیرین)
   خـریـد محـصـول
   عوامل تعیین کننده حق الزحمه حسابرسی و نقش هیئت مدیره و ساختار مالکیت
   خـریـد محـصـول
   رشد جمعیت و بقایای حشره کش زنبورهای عسل در چشم انداز های کشاورزی گرمسیری
   خـریـد محـصـول
   اختلال کمبود توجه و بیش فعالی و اختلال دوقطبی: تشخیص، درمان
   خـریـد محـصـول
   ترانگزامیک اسید و عفونت مفاصل پری پروتز
   خـریـد محـصـول
   تشخیص عفونت اطراف پروتز
   خـریـد محـصـول
   بررسی پوشش آلبریچ برای بهینه‌سازی پنهان‌کاری صوتی(آکوستیک) زیردریایی‌ها
   خـریـد محـصـول
   کاربردهای هوش مصنوعی به عنوان یک روند مدرن برای دستیابی به نوآوری سازمانی
   خـریـد محـصـول
   رابطه بین اندازه شرکت و سودآوری با هموارسازی درآمد: شواهدی از شرکت‌های غذا و نوشیدنی
   خـریـد محـصـول
   ثبت اختراع یا انتشار مقاله

   در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. سامانه جستجوگر مالکیت فکری دارکوب به تازگی از پایگاه جستجو علائم تجاری خود نیز رونمایی کرده است که دارای امکانات تخصصی فراوانی می باشد.

   ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

   در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

   از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

    
   برو بالا