light box
امتیاز 2.58 درک دانشجویان از محیط متنوع یادگیری بر قصد آنها نسبت به کارآفرینی">

نوع فایل : word
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 19
تعداد کلمات : 9500
مجله : THE INTERNATIONAL JOURNAL OF BUSINESS & MANAGEMENT
انتشار : 2021
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی : ،
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:آیا درک دانشجویان از محیط متنوع یادگیری می تواند بر قصد آنها نسبت به کارآفرینی تأثیر بگذارد؟

 چکیده

دانشکده های کسب  و کار نقش اصلی را در تحت تأثیر قرار دادن اهداف و رفتارهای کارآفرینی دانشجویان دارند. اگرچه تحقیقات مرتبط با آموزش کارآفرینی   بسیار زیاد است ، مطالعات کمی در مورد محیط یادگیری از دیدگاه تنوع متمرکز شده اند. این مقاله برای بررسی تأثیر درک دانشجویان از محیط متنوع یادگیری بر اهداف آنها نسبت به کارآفرینی ، از تئوری رفتار برنامه ریزی شده (TPB) استفاده می کند. با استفاده از رویکرد کمی ، داده ها از ۴۰۷ دانشجو در یک دانشکده تجارت بین المللی در فرانسه جمع آوری شد. نتایج نشان می دهد که درک مطلوب دانشجویان ازکسب و کار تجارتشان نشان می دهد که از طریق تأثیر واسطه ای نگرش شخصی نسبت به کارآفرینی ، هنجارهای ذهنی و کنترل رفتاری ادراک شده ، تأثیرات کارآفرینی در آنها تأثیر مثبت دارد. این مطالعه به دانش موجود در مورد محیط های یادگیری و تأثیر آنها بر اهداف کارآفرینی دانشجویان کمک می کند. این تحقیق مبتنی بر مدل TPB را از طریق تلفیق یک ساختار بی سابقه ، غنی می کند: محیط یادگیری متنوع. در عمل ، این پزشکان و موسسات دانشگاهی را در مورد نیاز به استفاده از تنوع برای توسعه اهداف کارآفرینی دانشجویان و تحریک کارآفرینی مطلع می کند.

Title: Can students’ perception of the diverse learning environment affect their intentions toward entrepreneurship?

Abstract

 Business schools play a major role in influencing students’ entrepreneurial intentions and behaviors. Although research linking entrepreneurship education with intentions is abundant, few studies have focused on the learning environment through the lens of diversity. This paper adopts the well-established theory of planned behavior (TPB) model to explore the impact of students’ perception of diverse learning environment on their intentions toward entrepreneurship. Using a quantitative approach, data was collected from 407 students in an international business school in France. The results show that students’ favorable perception of the respect their business schools show diversity positively influences the formation of their entrepreneurial intentions through the mediating effect of personal attitude toward entrepreneurship, subjective norms, and perceived behavioral control. This study contributes to existing knowledge about learning environments and their impact on students’ entrepreneurial intentions. It enriches research based on the TPB model through integrating an unprecedented construct: the diverse learning environment. In practice, it informs academic practitioners and institutions about the need to capitalize on diversity to develop students’ entrepreneurial intentions and drive entrepreneurship.

دیدگاهها بسته است.

محصولات مشابه
بررسی فناوری بلاک چین در تجارت بین المللی.مهندسی مجدد فرایند کسب و کار برای اعتبارنامه
خـریـد محـصـول
قرارداد ببندیم یا نبندیم: نگرش از طریق روایت مالیات و هزینه
خـریـد محـصـول
هوش اعتباری: نوآوری در مدیریت برند از طریق داده های رسانه های اجتماعی
خـریـد محـصـول
تجویز آستاکسانتین به عنوان یک داروی نوروپروتکتیو مناسب برای درمان امراض نورولوژیک
خـریـد محـصـول
مقایسه بانک‌های محلی، ملی و بین المللی از نظر ارزیابی اثر منابع ارتباطی
خـریـد محـصـول
یکپارچگی لاینفک روح و جسم: نظریه و چشم انداز مکتب سایکوسوماتیک پاریس
خـریـد محـصـول
تجزیه و تحلیل ریسک بدهی شرکت های غیر مالی با استفاده از شبکه های دو لایه ای
خـریـد محـصـول
دسته بندی اطلاعات و داده‌ها با استفاده از ماشین بردار پشتیبان
خـریـد محـصـول
استفاده از روش های نوین برای پیاده سازی روان درمانی اینترنتی
خـریـد محـصـول
استفاده از آزمون‌های برشی برای سنجش مقاومت و استحکام خاک
خـریـد محـصـول
ثبت اختراع یا انتشار مقاله

در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. لیست اختراعات ثبت شده در اداره ثبت اختراعات ایران دارای طبقه بندی های متفاوتی است. در طبقه بندی بین المللی B که شامل اختراعات حوزه نیاز ها بشری شامل عملیات اجرایی، حمل و نقل شامل: کشتیرانی، ترابری و دیگر موارد را میتوانید در پایگاه جستجوی دارایی های فکری دارکوب مشاهده کنید.

ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

 
برو بالا