light box
امتیاز 2.58 یک دوقلوی دیجیتال مبتنی بر ابر برای پایش مکانیزم گیرش">

نوع فایل : word
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 19
تعداد کلمات : 5200
مجله : Procedia Computer Science
انتشار : 2022
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی :
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:یک دوقلوی دیجیتال مبتنی بر ابر برای پایش مکانیزم گیرش تطبیقی که برای ماشین‌کاری کامپوزیت با کارایی بالا استفاده می‌شود

 چکیده

 در این مطالعه، ما یک دوقلوی دیجیتال مبتنی بر ابر برای پایش فناوری گیره برای ماشینکاری قطعات کامپوزیتی ارائه می‌کنیم. پشتیبانی(تکیه گاه) از قطعات کامپوزیتی بزرگ و/یا آزاد برای جلوگیری از خم شدن در حین حفاری بسیار مهم است. خم شدن قطعه منجر به لایه برداری و فرسوده شدن لبه های سوراخ های حفر شده می شود. فن آوری جدید گیرش فعال اجازه می دهد تا برای جلوگیری از خم شدن، یک اتصال تثبیت شده، در ناحیه ای که حفاری رخ می دهد، ایجاد شود. این به طور قابل توجهی کیفیت سوراخ های حفر شده را بهبود می بخشد. دستگاه گیره مجهز به یک دستگاه لبه اینترنت اشیا با یک ارتباط دو طرفه با ابر است. دوقلو دیجیتال مبتنی بر ابر، کیفیت سوراخ‌های حفر شده را بر اساس دید کامپیوتری تجزیه و تحلیل می‌کند، سایش مته را پایش می‌کند و عملکرد نادرست دستگاه گیره فعال را تشخیص می‌دهد. تمام داده ها در ابر ذخیره می شوند تا بینش جدیدی در عملکرد مته با دستگاه گیره فعال به دست آورند. استقرار کامل در پلتفرم ابری Microsoft Azure رخ می دهد. این دستگاه استاندارد را به یک ماشین سازگار با صنعت ۴٫۰ تبدیل می کند(دوقلوی دیجیتال برای پایش مکانیزم گیرش).

Title: A cloud-based digital twin for monitoring of an adaptive clamping mechanism used for high performance composite machining

Abstract

In this work, we present a cloud-based digital twin for monitoring of a clamping technology for machining of composite parts. Supporting large and/or freeform composite parts is crucial to avoid bending during drilling. Bending of the part will lead to delamination and frayed edges of the drilled holes. The new active clamping technology allows to realize a stabilized fixture, localized in the area where the drilling occurs, to avoid bending. This significantly improves quality of the drilled holes. The clamping device is equipped with an IoT edge device, with a bidirectional communication to the cloud. The cloud-based digital twin analyses the quality of the drilled holes based on computer vision, monitors the drill wear and detects incorrect operation of the active clamping device. All data is stored in the cloud to gain new insights in the operation of the drill with active clamping device. The full deployment occurs on the Microsoft Azure cloud platform. This transforms the standard machine into an Industry 4.0 compliant machine.

   دیدگاهها بسته است.

   محصولات مشابه
   کمبود(نقص) توجه و علائم ADHD در بزرگسالان مبتلا به بیماری فابری – یک مطالعه آزمایشی
   خـریـد محـصـول
   مرزهای جدید در مدیریت سرطان رکتوم اولیه و پیشرفته
   خـریـد محـصـول
   ریسک میوکاردیت و پریکاردیت در بزرگسالان جوان به دنبال واکسیناسیون mRNA COVID-19
   خـریـد محـصـول
   بروز میوکاردیت و پریکاردیت در بیماران واکسینه نشده پس از کووید-۱۹
   خـریـد محـصـول
   الگوریتم ازدحام آفتاب پرست کارآمد برای مسئله توزیع بار اقتصادی
   خـریـد محـصـول
   فرآیند بازآفرینی شهری: مورد یک مجتمع مسکونی در حومه رم، ایتالیا
   خـریـد محـصـول
   رابطه پویا بین شاخص سهام و قیمت دارایی: تجزیه و تحلیل بلندمدت
   خـریـد محـصـول
   تشخیص بیماری پوسیدگی طوقه در گندم در شرایط محیطی کنترل شده
   خـریـد محـصـول
   بکارگیری بهینه سازی برای حمایت از مدیریت تطبیقی آب رودخانه ها
   خـریـد محـصـول
   ارزیابی تأثیر آموزش زیست محیطی بر رفتار سازگار با محیط زیست
   خـریـد محـصـول
   ثبت اختراع یا انتشار مقاله

   در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. سامانه جستجوگر مالکیت فکری دارکوب به تازگی از پایگاه جستجو علائم تجاری خود نیز رونمایی کرده است که دارای امکانات تخصصی فراوانی می باشد.

   ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

   در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

   از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

    
   برو بالا