light box
امتیاز 3.57 ابر اجتماعی: رایانش ابری در شبکه‌های اجتماعی">

نوع فایل : word
تعداد صفحات : 16
تعداد کلمات : 5800
مجله : IEEE 3rd International Conference on Cloud Computing
انتشار : 2010
دسته بندی :
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله: ابر اجتماعی: رایانش ابری در شبکه‌های اجتماعی

 

چکیده مقاله

با افزایش ماهیت فراگیر شبکه‌های اجتماعی و رایانش ابری، کاربران شروع به کشف شیوه‌های جدید برای تعامل و بهره برداری از این پارادایم‌ها و الگوهای در حال توسعه می‌کنند. شبکه‌های اجتماعی برای منعکس کردن روابط جهان واقعی که به کاربران امکان اشتراک و تسهیم اطلاعات و ایجاد روابط بین یک دیگر را می‌دهد استفاده شده و منجر به ایجاد سازمان‌های مجازی پویا می‌شوند. ما پیشنهاد می‌کنیم تا از اعتماد ایجاد شده از طریق روابط دوستی درون یک شبکه اجتماعی به منظور تشکیل یک ابر اجتماعی پویا استفاده شود که به افراد امکان اشتراک و تسهیم منابع را در چارچوب شبکه اجتماعی می‌دهد. ما بر این باوریم که ترکیب روابط اعتماد با مکانیسم‌های محرک سودمند (از طریق پرداخت پول یا تهاتر) می‌تواند مکانیسم‌های تسهیم و اشتراک منابع پایدارتری را فراهم کند. این مقاله بررسی دیدگاه‌ها و تجربه ما در خصوص ایجاد فضای ذخیره سازی ابری اجتماعی و مکانیسم‌های بازاری احتمالی مورد استفاده برای ایجاد یک زیر ساخت ابری پویا در محیط شبکه اجتماعی می‌پردازد.

 

کلیه مقالات مرتبط را میتوانید در بخش ترجمه مقالات فناوری اطلاعات ملاحظه کنید.

Title: Social Cloud: Cloud Computing in Social Networks

Abstract: 

With the increasingly ubiquitous nature of Social networks and Cloud computing, users are starting to explore new ways to interact with, and exploit these developing paradigms. Social networks are used to reflect real world relationships that allow users to share information and form connections between one another, essentially creating dynamic Virtual Organizations. We propose leveraging the pre-established trust formed through friend relationships within a Social network to form a dynamic “Social Cloud”, enabling friends to share resources within the context of a Social network. We believe that combining trust relationships with suitable incentive mechanisms (through financial payments or bartering) could provide much more sustainable resource sharing mechanisms. This paper outlines our vision of, and experiences with, creating a Social Storage Cloud, looking specifically at possible market mechanisms that could be used to create a dynamic Cloud infrastructure in a Social network environment.

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

محصولات مشابه
قیمت‌های مسکن و ریسک اعتبار: شواهدی از ایالات متحده
خـریـد محـصـول
نقش یادگیری مشارکتی در بهبود مهارت‌های ارتباطات کلامی دانشجویان یادگیرنده EFL
خـریـد محـصـول
شکستن مقاومت میزبان توسط نیای تکاملی مستقل ویروس رگبرگ زرد نکروتیک چغندر قند
خـریـد محـصـول
واکنش پروسکایت ها به عنوان مبدل‌های خودرو
خـریـد محـصـول
ویژگی‌های انتقال منفذی و انتشار مؤثر مونولیت سرامیکی برای مبدل کاتالیزوری خودرو
خـریـد محـصـول
مبدل ترافیکی و کاتالیستی- آلایندگی اتمسفری مربوطه در منطقه شهری ریو دوژانیرو
خـریـد محـصـول
مکانیسم بازیابی فلزات گروه پلاتینوم از مبدل‌های کاتالیستی در سیستم‌های استفاده شده در اگزوز
خـریـد محـصـول
مطالعه تفضیلی اکسایش کاتالییستی HCHO و co در کاتالیزور Mn0.75Co2.25O4
خـریـد محـصـول
رفتار سه سویه فازهای ترکیبی و جداگانه پلاتینوم، پالادیوم و رادیوم در ترکیب گازی کامل
خـریـد محـصـول
مطالعه در مقیاس بنچ گاز مصنوعی یک مبدل کاتالیزوری ۴ راهی: اکسایش کاتالیزوری
خـریـد محـصـول
ثبت اختراع یا انتشار مقاله

ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

برو بالا