light box
امتیاز 2.58 کدام رمزارزها بیشتر در مواقع رکود معامله می شوند؟">

نوع فایل : word
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 14
تعداد کلمات : 4900
مجله : Journal of Risk and Financial Management
انتشار : 2019
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی :
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:کدام رمزارزها بیشتر در مواقع رکود معامله می شوند؟

 چکیده

  این مقاله به بررسی سطح نقدینگی ارزهای دیجیتال در مرحله نزولی بسیار شدید در بازارهای آنها می پردازد. داده های به کار گرفته شده از آوریل ۲۰۱۸ تا ژانویه ۲۰۱۹ را در بر می گیرد که مرحله دوم زمان های نزولی با کاهش تقریباً ثابت است. نسبت عدم نقدینگی آمیهود به منظور اندازه گیری نقدینگی این دارایی های دیجیتالی استفاده می شود. یافته‌ها نشان می‌دهد که محبوب‌ترین ارزهای رمزنگاری شده سطوح بالاتری از نقدینگی را در دوره‌های پر استرس از خود نشان می‌دهند. بدین ترتیب، مشخص می‌شود که ترجیحات سرمایه‌گذاران برای معامله در زمان‌های بسیار پرخطر برای ارزهای مجازی معروف و به ضرر ارزهای کمتر شناخته شده مطلوب است. این امر یافته های ادبیات مربوطه را در مورد رفتار گروهی مثبت یا منفی قوی و پایدار سرمایه گذاران بر اساس بیت کوین، اتریوم و به طور کلی ارزهای دیجیتال با سرمایه بالا افزایش می دهد. با این حال، گرایش به سرمایه گذاری در استیبل کوین TrueUSD نیز ظاهر شده است(رمزارزها در مواقع رکود).

Title: Which Cryptocurrencies Are Mostly Traded in Distressed Times?

Abstract

 This paper investigates the level of liquidity of digital currencies during the very intense bearish phase in their markets. The data employed span the period from April 2018 until January 2019, which is the second phase of bearish times with almost constant decreases. The Amihud’s illiquidity ratio is employed in order to measure the liquidity of these digital assets. Findings indicate that the most popular cryptocurrencies exhibit higher levels of liquidity during stressed periods. Thereby, it is revealed that investors’ preferences for trading during highly risky times are favorable for well-known virtual currencies in the detriment of less-known ones. This enhances findings of relevant literature about strong and persistent positive or negative herding behavior of investors based on Bitcoin, Ethereum and highly-capitalized cryptocurrencies in general. Notably though, a tendency towards investing in the TrueUSD stablecoin has also emerged.

  دیدگاهها بسته است.

  محصولات مشابه
  کمبود(نقص) توجه و علائم ADHD در بزرگسالان مبتلا به بیماری فابری – یک مطالعه آزمایشی
  خـریـد محـصـول
  مرزهای جدید در مدیریت سرطان رکتوم اولیه و پیشرفته
  خـریـد محـصـول
  ریسک میوکاردیت و پریکاردیت در بزرگسالان جوان به دنبال واکسیناسیون mRNA COVID-19
  خـریـد محـصـول
  بروز میوکاردیت و پریکاردیت در بیماران واکسینه نشده پس از کووید-۱۹
  خـریـد محـصـول
  الگوریتم ازدحام آفتاب پرست کارآمد برای مسئله توزیع بار اقتصادی
  خـریـد محـصـول
  فرآیند بازآفرینی شهری: مورد یک مجتمع مسکونی در حومه رم، ایتالیا
  خـریـد محـصـول
  رابطه پویا بین شاخص سهام و قیمت دارایی: تجزیه و تحلیل بلندمدت
  خـریـد محـصـول
  تشخیص بیماری پوسیدگی طوقه در گندم در شرایط محیطی کنترل شده
  خـریـد محـصـول
  بکارگیری بهینه سازی برای حمایت از مدیریت تطبیقی آب رودخانه ها
  خـریـد محـصـول
  ارزیابی تأثیر آموزش زیست محیطی بر رفتار سازگار با محیط زیست
  خـریـد محـصـول
  ثبت اختراع یا انتشار مقاله

  در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. سامانه جستجوگر مالکیت فکری دارکوب به تازگی از پایگاه جستجو علائم تجاری خود نیز رونمایی کرده است که دارای امکانات تخصصی فراوانی می باشد.

  ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

  در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

  از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

   
  برو بالا