light box
امتیاز 2.58 مکانیسم فعال سازی ترکیبی برای گیرنده گلوکاگون">

نوع فایل : word
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 21
تعداد کلمات : 6500
مجله : PNAS
انتشار : 2020
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی :
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:مکانیسم فعال سازی  ترکیبی برای گیرنده گلوکاگون

چکیده

ما اطلاعاتی در مورد یک مکانیسم فعال سازی ترکیبی برای یک گیرنده پروتئین همراه G-G کلاس B GPCR، گیرنده گلوکاگون ارائه می‌کنیم. با تلفیق منظر انرژی آزاد ساختاری مرتبط با فعال سازی کمپلکس گیرنده-آگونیست و مقایسه آن با آنچه که با کمپلکس سه تایی (گیرنده-آگونیست- پروتئین G) بدست آمده است، نشان می‌دهیم که آگونیست گیرنده را در یک مجموعه از قبل فعال شده تثبیت می‌کند، که پس از اتصال پروتئین G به طور کامل فعال می‌شود. مکانیسم پیشنهادی با سازوکار فعال سازی GPCR که به طور کلی فرض شده است و از طریق باز شدن ناحیه داخل سلول همراه با اتصال آگونیست استخراج می‌شود، در تضاد است. مکانیسم موجود در اینجا با داده‌های ساختاری میکروسکوپ الکترونی الکترونی سازگار است و ممکن است برای GPCR های کلاس B عمومی باشد. همچنین به ما کمک می‌کند تا نحوه عملکرد آنتاگونیست های متعدد آلوستریک این هدف مهم دارویی را درک کنیم.

Title: A combined activation mechanism for the glucagon receptor

Abstract

 We report on a combined activation mechanism for a class B Gprotein–coupled receptor (GPCR), the glucagon receptor. By computing the conformational free-energy landscape associated with the activation of the receptor–agonist complex and comparing it with that obtained with the ternary complex (receptor–agonist– G protein) we show that the agonist stabilizes the receptor in a preactivated complex, which is then fully activated upon binding of the G protein. The proposed mechanism contrasts with the generally assumed GPCR activation mechanism, which proceeds through an opening of the intracellular region allosterically elicited by the binding of the agonist. The mechanism found here is consistent with electron cryo-microscopy structural data and might be general for class B GPCRs. It also helps us to understand the mode of action of the numerous allosteric antagonists of this important drug target.

دیدگاهها بسته است.

محصولات مشابه
پایین دست راکتور زیستی: پیشرفت در بازیابی سوخت ها و مواد شیمیایی
خـریـد محـصـول
عدم قطعیت، دسترسی به بدهی و رفتار احتیاطی شرکت
خـریـد محـصـول
دیدگاه پزشکان در مورد آگاهی زنان از مشکلات سلامتی و رفتارهای زنان نسبت به پزشکان
خـریـد محـصـول
آینده معاملات آنلاین در صنعت خرده فروشی در زیمبابوه
خـریـد محـصـول
استراتژی های بازاریابی
خـریـد محـصـول
یادگیری وزن دهی شده بر اساس دشواری: رویکرد جدید شبه برنامه درسی
خـریـد محـصـول
درمان روانشناختی افسردگی در مراقبت های اولیه: پیشرفت های اخیر
خـریـد محـصـول
به سوی طراحی های جدید کمپرسور برگشت پذیر سه مرحله ای ۶: ۲
خـریـد محـصـول
مدیریت ریسک تجارت موبایل با استفاده از شبکه های اجتماعی در اردن
خـریـد محـصـول
بیماری های مادرزادی قلب
خـریـد محـصـول
ثبت اختراع یا انتشار مقاله

در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. لیست اختراعات ثبت شده در اداره ثبت اختراعات ایران دارای طبقه بندی های متفاوتی است. در طبقه بندی بین المللی B که شامل اختراعات حوزه نیاز ها بشری شامل عملیات اجرایی، حمل و نقل شامل: کشتیرانی، ترابری و دیگر موارد را میتوانید در پایگاه جستجوی دارایی های فکری دارکوب مشاهده کنید.

ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

 
برو بالا