light box
امتیاز 2.58 مبادلات رمزارز و ریسک اعتباری: مدل سازی و پیش بینی احتمال قیمت">

نوع فایل : word
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 29
تعداد کلمات : 11000
مجله : Journal of Risk and Financial Management
انتشار : 2021
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی :
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:مبادلات رمزارز و ریسک اعتباری: مدل سازی و پیش بینی احتمال قیمت

 چکیده

  در حالی که علاقه فزاینده ای به دارایی های کریپتو یا رمزارز وجود دارد، ریسک اعتباری این مبادلات هنوز نسبتا ناشناخته است. برای پر کردن این شکاف، مجموعه داده منحصر به فردی از ۱۴۴ صرافی را در نظر گرفتیم که از سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ تا سه ماهه اول ۲۰۲۱ فعال بودند. ما عوامل تعیین کننده تصمیم برای بستن یک مبادله را با استفاده از تکنیک های امتیازدهی اعتباری و یادگیری ماشین تجزیه و تحلیل کردیم. نمرات امنیت سایبری، داشتن یک تیم توسعه‌دهنده عمومی، سن صرافی و تعداد ارزهای رمزنگاری شده قابل معامله، مهم‌ترین متغیرهای مهم در مشخصات مدل‌های مختلف هستند. هر دو تجزیه و تحلیل درون نمونه و خارج از نمونه این یافته ها را تایید می کنند. این نتایج از نظر گنجاندن متغیرهای اضافی، با توجه به کشور ثبت این مبادلات و متمرکز یا غیرمتمرکز بودن آنها، قوی است.

Title: Crypto Exchanges and Credit Risk: Modeling and Forecastingthe Probability of Closure

Abstract

While there is increasing interest in crypto assets, the credit risk of these exchanges is still relatively unexplored. To fill this gap, we considered a unique dataset of 144 exchanges, active from the first quarter of 2018 to the first quarter of 2021. We analyzed the determinants surrounding the decision to close an exchange using credit scoring and machine learning techniques. Cybersecurity grades, having a public developer team, the age of the exchange, and the number of available traded cryptocurrencies are the main significant covariates across different model specifications. Both
in-sample and out-of-sample analyzes confirm these findings. These results are robust in regard to the inclusion of additional variables, considering the country of registration of these exchanges and whether they are centralized or decentralized.

  دیدگاهها بسته است.

  محصولات مشابه
  کمبود(نقص) توجه و علائم ADHD در بزرگسالان مبتلا به بیماری فابری – یک مطالعه آزمایشی
  خـریـد محـصـول
  مرزهای جدید در مدیریت سرطان رکتوم اولیه و پیشرفته
  خـریـد محـصـول
  ریسک میوکاردیت و پریکاردیت در بزرگسالان جوان به دنبال واکسیناسیون mRNA COVID-19
  خـریـد محـصـول
  بروز میوکاردیت و پریکاردیت در بیماران واکسینه نشده پس از کووید-۱۹
  خـریـد محـصـول
  الگوریتم ازدحام آفتاب پرست کارآمد برای مسئله توزیع بار اقتصادی
  خـریـد محـصـول
  فرآیند بازآفرینی شهری: مورد یک مجتمع مسکونی در حومه رم، ایتالیا
  خـریـد محـصـول
  رابطه پویا بین شاخص سهام و قیمت دارایی: تجزیه و تحلیل بلندمدت
  خـریـد محـصـول
  تشخیص بیماری پوسیدگی طوقه در گندم در شرایط محیطی کنترل شده
  خـریـد محـصـول
  بکارگیری بهینه سازی برای حمایت از مدیریت تطبیقی آب رودخانه ها
  خـریـد محـصـول
  ارزیابی تأثیر آموزش زیست محیطی بر رفتار سازگار با محیط زیست
  خـریـد محـصـول
  ثبت اختراع یا انتشار مقاله

  در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. سامانه جستجوگر مالکیت فکری دارکوب به تازگی از پایگاه جستجو علائم تجاری خود نیز رونمایی کرده است که دارای امکانات تخصصی فراوانی می باشد.

  ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

  در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

  از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

   
  برو بالا