light box
امتیاز 2.58 چگونه از مشکلات رایج اجرای فناوری اطلاعات سلامت جلوگیری کنیم">

نوع فایل : word
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 21
تعداد کلمات : 3900
مجله : Catalyst
انتشار : 2020
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی :
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:چگونه از مشکلات رایج اجرای فناوری اطلاعات سلامت جلوگیری کنیم

 چکیده

داستان‌های این راهنما بر اساس مطالعات موردی در مورد یک سیستم فناوری اطلاعات مراقبت‌های ویژه است که اطلاعات را از مانیتورهای کنار تخت در یک نمایشگر بصری ادغام می‌کند تا اطلاعات بلادرنگ بهتری را برای پزشکان ارائه دهد.

چرا ما این راهنما را ایجاد کردیم؟

مزایای بالقوه فناوری اطلاعات سلامت (HIT) برای ارائه مراقبت های بهداشتی بهتر به قدری آشکار است که فشار برای توسعه و پیاده سازی سیستم های HIT و پشتیبانی تصمیم گیری بالینی (CDS) همچنان در حال افزایش است، حتی اگر حداقل مزایای پیش بینی شده به ندرت به طور کامل تحقق یابد. به زودی. پیاده سازی سیستم های اطلاعاتی جدید در بیمارستان ها تقریباً همیشه سخت تر از آن چیزی است که تصمیم گیرندگان، تیم های بالینی و شرکت های نرم افزاری پیش بینی می کنند.

بسیاری از موانع موفقیت در مراحل پایانی پیاده‌سازی رخ می‌دهند، در نحوه پیاده‌سازی یک سیستم، کار و حسن نیت آن‌ها برای تحقق آن، و نحوه ادغام یک سیستم در جریان‌های کاری موجود. تحقیقات زیادی در مورد موانع اجرا و چگونگی غلبه بر این موانع وجود دارد. با این حال، روشن نیست که چگونه این اطلاعات ارزشمند باید به دست رهبران پرمشغله پزشکان خط مقدم یا مدیران ارشد بیمارستانی برسد که اغلب بر خرید و اجرای سیستم‌های HIT جدید نظارت می‌کنند، به‌ویژه در مورد سیستم‌های کوچکتر و سفارشی‌تر برای تخصص‌ها یا بخش‌ها(مشکلات رایج اجرای فناوری اطلاعات).

Title: How to Avoid Common Pitfalls of Health IT Implementation

Abstract

 Why Did We Develop This Guide?
The potential benefits of health information technology (HIT) for delivering better health care are so obvious1-3 that the pressure to develop and implement HIT and clinical decision support (CDS) systems continues to build, even though the anticipated benefits are rarely fully realized, at least early on.4-13 Implementing new information systems within hospitals is almost always harder than anticipated by decision makers, clinical teams, and software companies.14-17 Many of the barriers to success occur at the final stages of implementation,15,17-19 in the nittygritty ofhow a system is implemented,whose work and goodwill are required to make it happen, andhow a system is incorporated into existing workflows. Much research exists on the barriers to implementation and how these barriers can be overcome.4,17,20-23 However, it is much less clear how this valuable information should reach busy frontline clinician leaders or senior hospital executives who often oversee the purchase and implementation of new HIT systems, particularly in the case of smaller, more bespoke systems for individual specialities or wards. We hope that these cartoons and accompanying tips can help bridge that gap.

   دیدگاهها بسته است.

   محصولات مشابه
   ارزیابی اقتصادی آبیاری با آب شیرین شده دریا در تولید گوجه فرنگی گلخانه ای در جنوب اسپانیا
   خـریـد محـصـول
   نقش درمانی پپتیدهای ضد میکروبی در دیابت ملیتوس(شیرین)
   خـریـد محـصـول
   عوامل تعیین کننده حق الزحمه حسابرسی و نقش هیئت مدیره و ساختار مالکیت
   خـریـد محـصـول
   رشد جمعیت و بقایای حشره کش زنبورهای عسل در چشم انداز های کشاورزی گرمسیری
   خـریـد محـصـول
   اختلال کمبود توجه و بیش فعالی و اختلال دوقطبی: تشخیص، درمان
   خـریـد محـصـول
   ترانگزامیک اسید و عفونت مفاصل پری پروتز
   خـریـد محـصـول
   تشخیص عفونت اطراف پروتز
   خـریـد محـصـول
   بررسی پوشش آلبریچ برای بهینه‌سازی پنهان‌کاری صوتی(آکوستیک) زیردریایی‌ها
   خـریـد محـصـول
   کاربردهای هوش مصنوعی به عنوان یک روند مدرن برای دستیابی به نوآوری سازمانی
   خـریـد محـصـول
   رابطه بین اندازه شرکت و سودآوری با هموارسازی درآمد: شواهدی از شرکت‌های غذا و نوشیدنی
   خـریـد محـصـول
   ثبت اختراع یا انتشار مقاله

   در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. سامانه جستجوگر مالکیت فکری دارکوب به تازگی از پایگاه جستجو علائم تجاری خود نیز رونمایی کرده است که دارای امکانات تخصصی فراوانی می باشد.

   ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

   در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

   از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

    
   برو بالا