light box
امتیاز 2.58 رابطه متقابل معماری جنبشی و حرکت بدن انسان، تحلیل تجربی سینماتیکی">

نوع فایل : word
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 17
تعداد کلمات : 6400
مجله : Architecture Research
انتشار : 2021
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی :
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:رابطه متقابل معماری جنبشی و حرکت بدن انسان، تحلیل تجربی سینماتیکی سیستم‌های ساختمانی تطبیقی و واکنشی

 چکیده

  معماری تطبیقی ​​مربوط به ساختمان هایی است که به طور خاص برای انطباق با ساکنان و محیط آنها طراحی شده اند. برای طراحی یک سیستم سازگار بیولوژیکی، می‌توان مشاهده کرد که چگونه موجودات زنده در طبیعت دائماً با محرک‌های مختلف بیرونی و درونی سازگار می‌شوند تا الهام‌بخشی عالی باشند. مسئله فقط این نیست که چگونه می‌توان سیستمی ایجاد کرد که قادر به تغییر باشد، بلکه چگونگی یافتن کیفیت تغییر و تعیین انگیزه سازگاری است. این تحقیق به بررسی امکان تبدیل فضاها با استفاده از بدن انسان به عنوان یک ابزار فعال می پردازد. هدف این تحقیق نیز طراحی و ساختن یک سیستم سازه ای پویا موثر است که می تواند در مقیاس معماری به کار گرفته شود و همه آنها را در ایجاد یک سیستم تطبیقی ​​جدید ادغام کند که به ما امکان می دهد راه جدیدی را برای طراحی، ساخت و تجربه معماری در یک محیط طراحی کنیم. شیوه ای پویا هدف اصلی پرداختن به امکان تغییر متقابل بین کاربر و عنصر معماری بود تا معماری بتواند با کاربر سازگار شود، همانطور که کاربر با معماری سازگار است. انگیزه عبارت است از میل به مقابله با مزایای روانی محیطی که می تواند پاسخ دهد و در نتیجه با احساسات انسانی از طریق توانایی خود در سازگاری با کاربر همدردی کند. این تحقیق همچنین سوالات مهمی را برای آینده مطرح می کند. ساختار مناسب برای نشان دادن تعامل فیزیکی با دنیای پویا چه خواهد بود؟ چگونه می توانیم SMA و سایر مواد هوشمند را برای فراگیرتر شدن در محیط و در نتیجه یک محیط سازگار معرفی کنیم؟ چگونه می توان از کینکت و سایر حسگرهای راه دور در مقیاس جهانی برای تقویت نحوه تعامل ما با محیط اطراف استفاده کرد؟ این مطالعه با اعتقاد قوی به آینده ساختارهای حرکتی واکنشی به پایان می رسد. ما تصور می کنیم که آنها در حال توسعه ساختار فعلی هستند و نحوه آزمایش فضاها را به طور اساسی تغییر می دهند. این سازه ها از نظر عملکرد انرژی و قابلیت انطباق با نیازهای کاربران دارای مزایای آشکاری هستند(معماری جنبشی و حرکت بدن انسان).

Title: The Interrelationship between Kinetic Architecture and Human Bodily Movement a Kinematic Experimental Analysis of Adaptive and Responsive Structural Systems

Abstract

 Adaptive architecture relates to buildings specifically designed to adapt to their residents and their environments. To design a biologically adaptive system, we can observe how living creatures in nature constantly adapt to different external and internal stimuli to be a great inspiration. The issue is not just how to create a system that is capable of change but also how to find the quality of change and determine the incentive to adapt. The research examines the possibilities of transforming spaces using the human body as an active tool. The research also aims to design and build an effective dynamic structural system that can be applied on an architectural scale and integrate them all into the creation of a new adaptive system that allows us to conceive a new way to design, build and experience architecture in a dynamic manner. The main objective was to address the possibility of a reciprocal transformation between the user and the architectural element so that the architecture can adapt to the user, as the user adapts to architecture. The motivation is the desire to deal with the psychological benefits of an environment that can respond and thus empathize with human emotions through its ability to adapt to the user. The research also raises some important questions for the future. What would be the appropriate structure to show physical interaction with the dynamic world? How can we introduce SMA and other smart materials to be more inclusive in the environment resulting in an adaptive environment? How can Kinect and other remote sensors be used on a global scale to enrich the way we interact with our surroundings? This study concludes with a strong belief in the future of responsive motor structures. We imagine that they are developing the current structure and that they will radically change the way spaces are tested. These structures have obvious advantages in terms of energy performance and ability to adapt to the needs of users.

  دیدگاهها بسته است.

  محصولات مشابه
  کمبود(نقص) توجه و علائم ADHD در بزرگسالان مبتلا به بیماری فابری – یک مطالعه آزمایشی
  خـریـد محـصـول
  مرزهای جدید در مدیریت سرطان رکتوم اولیه و پیشرفته
  خـریـد محـصـول
  ریسک میوکاردیت و پریکاردیت در بزرگسالان جوان به دنبال واکسیناسیون mRNA COVID-19
  خـریـد محـصـول
  بروز میوکاردیت و پریکاردیت در بیماران واکسینه نشده پس از کووید-۱۹
  خـریـد محـصـول
  الگوریتم ازدحام آفتاب پرست کارآمد برای مسئله توزیع بار اقتصادی
  خـریـد محـصـول
  فرآیند بازآفرینی شهری: مورد یک مجتمع مسکونی در حومه رم، ایتالیا
  خـریـد محـصـول
  رابطه پویا بین شاخص سهام و قیمت دارایی: تجزیه و تحلیل بلندمدت
  خـریـد محـصـول
  تشخیص بیماری پوسیدگی طوقه در گندم در شرایط محیطی کنترل شده
  خـریـد محـصـول
  بکارگیری بهینه سازی برای حمایت از مدیریت تطبیقی آب رودخانه ها
  خـریـد محـصـول
  ارزیابی تأثیر آموزش زیست محیطی بر رفتار سازگار با محیط زیست
  خـریـد محـصـول
  ثبت اختراع یا انتشار مقاله

  در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. سامانه جستجوگر مالکیت فکری دارکوب به تازگی از پایگاه جستجو علائم تجاری خود نیز رونمایی کرده است که دارای امکانات تخصصی فراوانی می باشد.

  ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

  در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

  از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

   
  برو بالا