light box
امتیاز 2.58 طب مکمل و جایگزین درمان کوید ۱۹ بهبود عملکرد سیستم ایمنی">

نوع فایل : word
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 10
تعداد کلمات : 3500
مجله : Journal of Infection and Public Health
انتشار : 2020
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی :
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:آیا  طب  تکمیلی و جایگزین  در درمان کوید ۱۹  از طریق بهبود عملکرد سیستم ایمنی  سودمند است؟

چکیده

 شیوع بیماری ویروس کرونا ویروس کرونا -۱۹۹۰ (COVID-19) در اواخر سال ۲۰۱۹ در چین به سرعت در حال رشد است و موارد جدیدی در سراسر جهان گزارش شده است [۱]. اولین موارد مربوط به بازار فروش حیوانات بود و متعاقباً ویروس به سرعت در چین از طریق انتقال انسان به انسان گسترش یافته است و تأثیر جهانی ویروس COVID-19 در حال گسترش در سراسر جهان است [۲](مکمل و جایگزین در درمان کوید). این بیماری از COVID19 نشات گرفته است نوعی ذات الریه ویروسی است که به علت سندرم تنفسی حاد کرونا ویروس ۲ (SARS-CoV-2) ایجاد می‌شود. در حال حاضر، هیچ داروی ضد ویروسی تأیید شده از نظر بالینی برای عفونت SARS-CoV-2 معرفی نشده است [۳]. شناسایی مکانیسم عملکرد ویروس و تعامل آن با سیستم ایمنی بدن به پیشگیری و درمان بیماری کمک می‌کند. از طرف دیگر، طبق منبع ۴، برای از بین بردن ویروس و جلوگیری از پیشرفت بیماری در مراحل شدید، به یک پاسخ ایمنی سازگار خاص در مراحل انکوباسیونو غیر شدید نیاز است(مکمل و جایگزین در درمان کوید).

 

Title: Can complementary and alternative medicines be beneficial in the treatment of COVID-19 through improving immune system function?

Abstract

 Emerging in China in late 2019, the coronavirus disease-2019 (COVID-19) infection epidemic is growing rapidly and new cases are reported around the world [1]. The first cases were linked to a wet market, and subsequently, the virus has spread rapidly in China through human-to-human transmission, and the universal impact of the COVID-19 virus is now spreading worldwide [2]. The disease originated from COVID19 is a type of viral pneumonia that is caused by Severe Acute Respiratory Syndrome Coronavirus 2 (SARS-CoV-2). Currently, no clinically approved antiviral drugs have been introduced for SARS-CoV-2 infection [3]. Identifying the mechanism of action of the virus and its interaction with the immune system will help prevent and treat the disease. In other hand, according to Ref. [4], a specific adaptive immune response in the incubation and non-severe stages is required to eliminate the virus and to preclude disease progression to severe stages.

دیدگاهها بسته است.

محصولات مشابه
مدیریت دولتی و منافع عمومی: ارائه مجدد یک مفهوم فراموش شده
خـریـد محـصـول
ویتامین B6: یک ترکیب طولانی شناخته شده با پیچیدگی‌های تعجب آور
خـریـد محـصـول
چارچوب یکپارچه مبتنی بر طراحی برای انتخاب منبع در تولید افزایشی
خـریـد محـصـول
یک روش تکراری برای حل پاسخ دینامیکی سیستم‌های متصل به وسایل نقلیه ریلی
خـریـد محـصـول
مقرون به صرفه بودن نگه داری و نوسازی زیرساخت راه آهن
خـریـد محـصـول
تحلیل مفهومی متغیرهای میانجی و واسطه در تحقیقات کسب و کار
خـریـد محـصـول
بررسی تجربی اثرات متغیرهای واسطه‌ای و تعدیل کننده در تحقیقات کسب و کار
خـریـد محـصـول
وضعیت زیرگروه حسابرس و کیفیت حسابرسی
خـریـد محـصـول
ساختار بانکداری و تامین مالی بنگاه های کوچک و متوسط
خـریـد محـصـول
کنترل هماهنگ مزارع بادی ساحلی و مبدل HVDC برای میرایی نوسان برق
خـریـد محـصـول
ثبت اختراع یا انتشار مقاله

ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، جستجوی اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد.
برو بالا