light box
امتیاز 2.58 وام‌های ناکارآمد (خنث) و هزینه اهرم زدایی: تجربه ایتالیا">

نوع فایل : word
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 25
تعداد کلمات : 11000
مجله : J. Account. Public Policy
انتشار : 2021
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی : ،
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:وام‌های ناکارآمد (خنث) و هزینه اهرم زدایی: تجربه ایتالیا

 چکیده

سهام عظیم وامهای ناکارآمد (خنث) (NPLs) در اروپا، نهاد های نظارتی را مجبور کرده است تا بحث مدیریت را گسترش دهند. به طور همزمان، انتقال به IFRS 9 نیاز به تهیه سناریوهای بالاتر و ارزیابی وزن برای ارزیابی NPL ها را ایجاد کرد. این مطالعه با استفاده از تجزیه و تحلیل سناریو مبتنی بر تجربه ایتالیایی فرآیند حل و فصل NPL، با مقایسه استراتژی‌های جایگزین فروش مستقیم و اوراق بهادارسازی، بر هزینه حذف سود متمرکز است. این مطالعه تأثیر مفروضات حاصل از ارزیابی نمونه کارها و هزینه اضافی ناشی از عدم قطعیت‌های مربوط به روش بازیابی مناسب را برجسته می‌کند. این نشان می‌دهد که ارزش گذاری این هزینه را به حداقل می‌رساند، در حالی که سود حاصل از حمایت از تضمین‌های مورد حمایت دولت را تخمین می زند. این یافته‌ها بینش مفیدی را برای سیاست گذاران فراهم می‌کند، که پیشنهاد می‌کند اقدامات دیگری با هدف کاهش انتقال ارزش از بانک‌ها به اشخاص ثالث انجام شود(وام‌های ناکارآمد و هزینه اهرم زدایی).

Title: Non-performing loans and the cost of deleveraging: The Italian experience

Abstract

 The massive stock of Non-Performing Loans (NPLs) in Europe has forced regulatory and supervisory authorities to promote debate on their management and timely disposal. Simultaneously, the transition to IFRS 9 created the need for higher provisioning and for weighting sale scenarios in the assessment of NPLs. This study, using a scenario analysis based on the Italian experience of the NPL resolution process, focuses on the cost of deleveraging by comparing the alternative strategies of direct sale and securitization. The study highlights the impact of the assumptions derived from the portfolio assessment and the additional cost arising from the uncertainties surrounding the appropriate recovery procedure. It demonstrates that securitization minimises this cost, while estimating the benefit derived from the support of State-backed guarantees. These findings provide useful insights for policy makers, suggesting the promotion of further measures that aim to reduce the transfer of value from banks to third parties.

دیدگاهها بسته است.

محصولات مشابه
بررسی فناوری بلاک چین در تجارت بین المللی.مهندسی مجدد فرایند کسب و کار برای اعتبارنامه
خـریـد محـصـول
قرارداد ببندیم یا نبندیم: نگرش از طریق روایت مالیات و هزینه
خـریـد محـصـول
هوش اعتباری: نوآوری در مدیریت برند از طریق داده های رسانه های اجتماعی
خـریـد محـصـول
تجویز آستاکسانتین به عنوان یک داروی نوروپروتکتیو مناسب برای درمان امراض نورولوژیک
خـریـد محـصـول
مقایسه بانک‌های محلی، ملی و بین المللی از نظر ارزیابی اثر منابع ارتباطی
خـریـد محـصـول
یکپارچگی لاینفک روح و جسم: نظریه و چشم انداز مکتب سایکوسوماتیک پاریس
خـریـد محـصـول
تجزیه و تحلیل ریسک بدهی شرکت های غیر مالی با استفاده از شبکه های دو لایه ای
خـریـد محـصـول
دسته بندی اطلاعات و داده‌ها با استفاده از ماشین بردار پشتیبان
خـریـد محـصـول
استفاده از روش های نوین برای پیاده سازی روان درمانی اینترنتی
خـریـد محـصـول
استفاده از آزمون‌های برشی برای سنجش مقاومت و استحکام خاک
خـریـد محـصـول
ثبت اختراع یا انتشار مقاله

در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. لیست اختراعات ثبت شده در اداره ثبت اختراعات ایران دارای طبقه بندی های متفاوتی است. در طبقه بندی بین المللی B که شامل اختراعات حوزه نیاز ها بشری شامل عملیات اجرایی، حمل و نقل شامل: کشتیرانی، ترابری و دیگر موارد را میتوانید در پایگاه جستجوی دارایی های فکری دارکوب مشاهده کنید.

ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

 
برو بالا