light box
امتیاز 2.58 تاریخ تکرار خواهد شد:صنعت۴٫۰ ویژگی های ناب، چابک، تاب آوری و سبز به ارمغان می آورد">

نوع فایل : word
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 14
تعداد کلمات : 4000
مجله : Research Journal of Nanoscience and Engineering
انتشار : 2021
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی : ،
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:تاریخ تکرار خواهد شد:صنعت۴٫۰  ویژگی های ناب، چابک، تاب آوری و سبز به ارمغان می آورد

 چکیده

  با توجه به بررسی تعدادی از مقالات معتبر که برخی از آنها در مورد یک مورد خاص و برخی از آنها خود نتیجه تحقیق بر روی تعداد زیادی مقاله دیگر بوده اند، توانستیم نمای کلی از روند یکپارچه سازی فناوری اطلاعات و صنعت بدست آوریم.. ادغامی که منجر به صنعت  ۴٫۰ شد آغاز یک جهش به جلو بود. با تحقیقات کتابخانه ای در مورد تعدادی از موارد و گروهی از مقالات تحقیقاتی و بررسی های معتبر در مجلات اسکوپوس، ما توانستیم بسیاری از نتایج و دستاوردهای صنعت ۴٫۰ را که از آن به عنوان یک جهش یاد می کنیم، شمارش و به طور کامل بررسی کنیم. در نتیجه با در نظر گرفتن تمامی ابعاد این جهش و چگونگی پیشرفت آن و همچنین با توجه به آخرین فناوری روز دنیا و روند رو به رشدی که فناوری اطلاعات طی کرده است، می توان از ادامه این جهش و با اندکی آگاهی یافت. بحث در مورد آن ما در مورد آینده نه چندان دور صنعت و حتی زندگی انسان صحبت می کنیم (که مطمئناً کاملاً تحت تأثیر این روندها است) تا بتوانیم از این موضوع آگاه شویم و آن را تحلیل کنیم(ویژگی های ناب، چابک، تاب آوری).

Title: History will Repeat: Industry 4.0 Brought Lean, Agile, Resilience and Green

Abstract

 According to reviews of a number of authoritative articles, which some of them were researched on a specific case and some of them were themselves the result of research on a large number of other articles, We were able to get an overview of the process of integrating information technology and industry .The integration that led to Industry 4.0 was the beginning of a leap forward. With library research on a number of cases and a group of authoritative research articles and reviews in Scopus journals, we were able to enumerate and fully explore many of the outcomes and achievements of the industry 4.0 , which we refer to as a leap .As a result, by considering all the dimensions of this leap and how it is advancing, as well as considering the latest technology in the world and the growing trend that information technology has undergone, we can be aware of the continuation of this leap and with a little argument about it We are talking about the not-too-distant future of industry and even human life (which is certainly quite influenced by these trends) so that we can be aware of this and analyze it.

   دیدگاهها بسته است.

   محصولات مشابه
   کمبود(نقص) توجه و علائم ADHD در بزرگسالان مبتلا به بیماری فابری – یک مطالعه آزمایشی
   خـریـد محـصـول
   مرزهای جدید در مدیریت سرطان رکتوم اولیه و پیشرفته
   خـریـد محـصـول
   ریسک میوکاردیت و پریکاردیت در بزرگسالان جوان به دنبال واکسیناسیون mRNA COVID-19
   خـریـد محـصـول
   بروز میوکاردیت و پریکاردیت در بیماران واکسینه نشده پس از کووید-۱۹
   خـریـد محـصـول
   الگوریتم ازدحام آفتاب پرست کارآمد برای مسئله توزیع بار اقتصادی
   خـریـد محـصـول
   فرآیند بازآفرینی شهری: مورد یک مجتمع مسکونی در حومه رم، ایتالیا
   خـریـد محـصـول
   رابطه پویا بین شاخص سهام و قیمت دارایی: تجزیه و تحلیل بلندمدت
   خـریـد محـصـول
   تشخیص بیماری پوسیدگی طوقه در گندم در شرایط محیطی کنترل شده
   خـریـد محـصـول
   بکارگیری بهینه سازی برای حمایت از مدیریت تطبیقی آب رودخانه ها
   خـریـد محـصـول
   ارزیابی تأثیر آموزش زیست محیطی بر رفتار سازگار با محیط زیست
   خـریـد محـصـول
   ثبت اختراع یا انتشار مقاله

   در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. سامانه جستجوگر مالکیت فکری دارکوب به تازگی از پایگاه جستجو علائم تجاری خود نیز رونمایی کرده است که دارای امکانات تخصصی فراوانی می باشد.

   ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

   در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

   از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

    
   برو بالا