light box
امتیاز 2.44 پوشش کامل سطح ریشه با یک پیوند تک مرحله ای لثه">

نوع فایل : word
تعداد صفحات : 17
تعداد کلمات : 4462
مجله : Endodontic
انتشار : 2015
دسته بندی :
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی:پوشش کامل سطح ریشه  با یک پیوند تک مرحله ای لثه

 چکیده

تحلیل لثه و برون زدگی ریشه یک مشکل درمانی برای متخصصان در بالین ایجاد کرده است. در حال حاضر انواع روش های پیوندی تا حد زیادی با هدف جلوگیری از تحلیل بیشتر با افزایش عرض لثه کراتینیزه شده، به جای پوشاندن سطح ریشه است. اکثر بیماران ترجیح می دهند تمام ریشه های تحلیل یافته را پوشش دهند، به ویژه اگر دندان های قدامی درگیر باشند. حتی بدون در نظر گرفتن کم شدن زیبایی در بیمار، که سطح ریشه تحلیل یافته بیشتر در معرض حساسیت بیش از حد و تجمع پلاک قرار می گیرد. التهاب لثه می تواند مشکلات زیادی به دنبال داشته باشد و مشکل پوسیدگی ریشه می تواند بوجود آید. علاوه بر این، فرسایش نیز اغلب با تحلیل طولانی مدت ارتباط دارد. تعداد اندکی از متخصصین به یک روش متوسل شوند که بتوانند تحلیل ریشه دندانی را از بین ببرند و مورفولوژی اولیه پریودنتوم را بهبود ببخشند. در این مقاله یک روش برای پوشش ریشه دندانی  با افزایش عرض لثه کراتینیزه شده ، با استفاده از گرافت لثه به عنوان یک روش توصیف شده است(پوشش کامل سطح ریشه پیوند لثه).

Title: Complete coverage of the denuded root surface with a one-stage gingival graft.

abstract

Gingival resorption and root resorption have created a therapeutic problem for clinicians. Currently, a variety of transplant procedures is largely aimed at preventing further analysis by increasing the width of the keratinized gum, rather than covering the root surface. Most patients prefer to cover all analyzed roots, especially if the anterior teeth are involved. Even without the patient's aesthetic deterioration, the analyzed root surface is more prone to hypersensitivity and plaque accumulation. Gingivitis can cause many problems and can cause root rot. In addition, erosion is also often associated with long-term analysis. Few specialists resort to a method that can eliminate dental root resorption and improve early morphology of the periodontium. This article describes a procedure for covering the root of the tooth with increasing keratinized gingival width, using gingival graft as a method.

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

محصولات مشابه
ارزیابی ومرور جامع ریسک ها و مزایای مصرف قهوه
خـریـد محـصـول
غذاهای فراسودمند: مزایا ، نگرانی ها و چالش ها – مقاله مربوط به شورای علوم و سلامت آمریکا
خـریـد محـصـول
انرژی، اکسرژی و تجزیه و تحلیل اقتصادی دیگهای بخار صنعتی
خـریـد محـصـول
تجزیه و تحلیل انرژی و اکسرژی نیروگاه بخار در اردن
خـریـد محـصـول
NICE: سیستم بیان برای لاکتوکوکوس لاکتیس: سیستم بیان ژن کنترل شده نایسین
خـریـد محـصـول
پروژه بررسی خوشه بندی مبتنی بر منطق فازی شبکه های حسگر بیسیم
خـریـد محـصـول
اثرات سرریز افشای MD&A برای سرمایه گذاری حقیقی: نقش رقابت صنعتی
خـریـد محـصـول
آیا کاهش نرخ مالیات موثر نشان دهنده اجتناب مالیاتی است؟
خـریـد محـصـول
تغییرات رشدی در اثرات اندازه برای مسائل جمع ساده
خـریـد محـصـول
زیرساخت مدیریت دارایی (IAM): تکامل و ارزیابی
خـریـد محـصـول
ثبت اختراع یا انتشار مقاله

در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. لیست اختراعات ثبت شده در اداره ثبت اختراعات ایران دارای طبقه بندی های متفاوتی است. در طبقه بندی بین المللی B که شامل اختراعات حوزه نیاز ها بشری شامل عملیات اجرایی، حمل و نقل شامل: کشتیرانی، ترابری و دیگر موارد را میتوانید در پایگاه جستجوی دارایی های فکری دارکوب مشاهده کنید.

ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

 
برو بالا