light box
امتیاز 2.58 مرور منابع: مدیریت فیزیولوژیکی برای پیشگیری از خونریزی پس از زایمان">

نوع فایل : word
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 25
تعداد کلمات : 7600
مجله : healthcare
انتشار : 2021
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی :
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:مرور منابع: مدیریت فیزیولوژیکی برای پیشگیری از خونریزی پس از زایمان

 چکیده

  هدف از این مقاله، خلاصه کردن مطالعات موجود در مورد خونریزی پس از زایمان (PPH) و مدیریت فیزیولوژیکی آن (یعنی تماس پوست به پوست و تغذیه با شیر مادر) بود. پیشینه PPH و نقش تماس پوست به پوست (SSC) و تغذیه با شیر مادر (BF) در PPH شناسایی شده است، و این مداخلات به عنوان ابزاری حیاتی برای پیشگیری یا به حداقل رساندن بروز PPH پشتیبانی می‌شوند. علیرغم اهمیت آن، تا آنجا که من می دانم، ارزیابی این رابطه هنوز انجام نشده است. برای جمع بندی پژوهش های مرتبط با موضوع از رویکرد مرور منابع روایی استفاده شد. جستجو شامل سه پایگاه داده بود: CINAHL، PubMed، و Google Scholar. تمام مقالات مرتبط با نقش SSC و BF در PPH از پایگاه‌های مختلف انتخاب شدند. یافته ها نشان می دهد که SSC و BF روش های مقرون به صرفه ای هستند که می توانند اقداماتی برای پیشگیری از PPH در نظر گرفته شوند. تماس فوری پوست به پوست (SSC) و شیردهی (BF) واسطه های اصلی فرآیند روانی فیزیولوژیکی در طول اولین ساعت پس از زایمان (مرحله سوم و چهارم زایمان) هستند(پیشگیری از خونریزی پس از زایمان).

Title: Literature Review: Physiological Management for Preventing Postpartum Hemorrhage

Abstract

 The aim of this paper was to summarize the existing literature regarding postpartum hemorrhage (PPH) and its physiological management (i.e., skin-to-skin contact and breastfeeding). The background surrounding PPH and the role of skin-to-skin contact (SSC) and breastfeeding (BF) in PPH are identified, and these interventions are supported as a crucial means of preventing or minimizing the incidence of PPH. Despite its importance, to the best of my knowledge, an evaluation of this relationship has not yet been undertaken. The narrative literature review approach was used to summarize topic related researches. The search included three databases: CINAHL, PubMed, and Google Scholar. All articles related to the role of SSC and BF in PPH were chosen from the different databases. The findings demonstrate that SSC and BF are cost-effective methods that could be considered practices for the prevention of PPH. Immediate Skin-to-skin contact (SSC) and breastfeeding (BF) are central mediators of the psychophysiological process during the first hour after delivery (the third and fourth stages of labor).

دیدگاهها بسته است.

محصولات مشابه
ارزیابی اقتصادی آبیاری با آب شیرین شده دریا در تولید گوجه فرنگی گلخانه ای در جنوب اسپانیا
خـریـد محـصـول
نقش درمانی پپتیدهای ضد میکروبی در دیابت ملیتوس(شیرین)
خـریـد محـصـول
عوامل تعیین کننده حق الزحمه حسابرسی و نقش هیئت مدیره و ساختار مالکیت
خـریـد محـصـول
رشد جمعیت و بقایای حشره کش زنبورهای عسل در چشم انداز های کشاورزی گرمسیری
خـریـد محـصـول
اختلال کمبود توجه و بیش فعالی و اختلال دوقطبی: تشخیص، درمان
خـریـد محـصـول
ترانگزامیک اسید و عفونت مفاصل پری پروتز
خـریـد محـصـول
تشخیص عفونت اطراف پروتز
خـریـد محـصـول
بررسی پوشش آلبریچ برای بهینه‌سازی پنهان‌کاری صوتی(آکوستیک) زیردریایی‌ها
خـریـد محـصـول
کاربردهای هوش مصنوعی به عنوان یک روند مدرن برای دستیابی به نوآوری سازمانی
خـریـد محـصـول
رابطه بین اندازه شرکت و سودآوری با هموارسازی درآمد: شواهدی از شرکت‌های غذا و نوشیدنی
خـریـد محـصـول
ثبت اختراع یا انتشار مقاله

در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. سامانه جستجوگر مالکیت فکری دارکوب به تازگی از پایگاه جستجو علائم تجاری خود نیز رونمایی کرده است که دارای امکانات تخصصی فراوانی می باشد.

ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

 
برو بالا