light box
امتیاز 2.65 مدل ترکیبی آنلاین برای پیشگیری و کشف جعل آنلاین">

نوع فایل : word
تعداد صفحات : 14
تعداد کلمات : 3800
مجله : Intelligent Computing, Networking, and Informatics
انتشار : 2014
ترجمه ی متون جدول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
فونت ترجمه : ب نازنین 12
دسته بندی :
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:مدل ترکیبی آنلاین برای پیشگیری و کشف جعل آنلاین

 چکیده

روند فعلی کسب و کار آنلاین را قادر می‌سازد خدمات بهتر و سریع‌تری برای کاربران فراهم کند و باعث سود بیشتر برای بازرگانان می‌گردد. در طرف دیگر، اینترنت محبوب‌ترین پلت فرم برای کلاهبرداران جهت ارتکاب جعل آنلاین و با سهولت تبدیل شده است. چند راه حل برای غلبه بر این جعل آنلاین ارائه شده است. اما، راه کامل و کارآمد این مشکل هنوز هم در حال پژوهش است. در این مقاله، ما مدل ترکیبی آنلاین (اهم) که به طور گسترده مانع از احتمال جعل آنلاین می‌شود، و امکان تشخیص و رفع آن را دارد پیشنهاد کرده‌ایم. روش اهم به طور انحصاری برای حراج، عدم تحویل / کالا و سرقت هویت ارائه شده است. اهم بیشتر در روش‌های دیگر جعل آنلاین قابل اجرا است. ما عملکرد این مدل را ارزیابی کرده و نشان داده‌ایم که اهم یک رویکرد آنلاین پیشگیری و کشف جعل قوی و بسیار مؤثر است.

TITLE: Online Hybrid Model for Online Fraud Prevention and Detection

Abstract

The current trend of online business enables better and faster service for users and makes it more profitable for merchants. On the other side, the Internet has become the most popular platform for fraudsters to commit online fraud with ease. Several solutions have been proposed in the literature to overcome these online frauds. But, complete and efficient way out from this problem is still in research. In this paper, we have proposed online hybrid model (OHM) which extensively prevents the possibilities of online fraud, and further, if any possibility is present, then it detects and fixes this possibility. The OHM approach is proposed exclusively for in-auction, non-delivery/merchandise and identity theft frauds. OHM further is applicable to several other online frauds. We have evaluated the performance of this model and have shown that OHM is a robust and highly effective online fraud prevention and detection approach.

 

  ثبت دیدگاه

   • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
   • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
   • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

  محصولات مشابه
  استفاده از یک الگو و مدل موجودی کالای ریل تایم یا بهنگام برای کنترل تغییرات تقاضا
  خـریـد محـصـول
  انگیزه برای کار، مالیات بر درامد کار و رضایت از حیات
  خـریـد محـصـول
  تأثیر مدیران و فاکتورهای زمان در فرایندهای تغییر سازمانی در محیط یک کشور در حال توسعه
  خـریـد محـصـول
  عوامل تعیین کننده درآمدهای باز سرمایه گذاری شده شرکت‌های تابع چند ملیتی
  خـریـد محـصـول
  مطالعه تأثیر سطح منطقه‌ای فساد و جرم بر روی شرکت‌های داخلی و چند ملیتی
  خـریـد محـصـول
  AFSndn: استراتژی ارسال تطبیقی در شبکه بندی داده های نام گذاری شده یادگیری Q
  خـریـد محـصـول
  تأثیر فرهنگ مبتنی بر بازار صادرات (بازار صادرات محور) روی عملکرد صادرات
  خـریـد محـصـول
  شیوع بیماری قلبی مادر زادی در زمان تولد در سراسر جهان
  خـریـد محـصـول
  تأثیر فرهنگ سازمانی بر روی عملیات منابع انسانی
  خـریـد محـصـول
  احساسات مدیریتی، اعتماد مصرف کننده و بازده بخش
  خـریـد محـصـول
  ثبت اختراع یا انتشار مقاله

  ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

  در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

  از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

  برو بالا