light box
امتیاز 2.58 پیش بینی قیمت بیت کوین در روز بعد">

نوع فایل : word
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 17
تعداد کلمات : 5500
مجله : Journal of Risk and Financial Management
انتشار : 2019
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی :
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:پیش بینی قیمت بیت کوین در روز بعد

 چکیده

این مطالعه پیش‌بینی‌های قیمت بیت‌کوین را با استفاده از مدل‌های میانگین متحرک یکپارچه اتورگرسیو (ARIMA) و اتورگرسیون شبکه عصبی (NNAR) تحلیل می‌کند. با استفاده از رویکرد پیش‌بینی استاتیک، قیمت بیت‌کوین در روز بعد را با و بدون تخمین مجدد مدل پیش‌بینی برای هر مرحله پیش‌بینی می‌کنیم. برای اعتبارسنجی متقابل نتایج پیش‌بینی، دو نمونه آموزشی و آزمایشی متفاوت را در نظر می‌گیریم. در اولین نمونه آموزشی، NNAR بهتر از ARIMA عمل می کند، در حالی که ARIMA در نمونه آموزشی دوم از NNAR بهتر عمل می کند. علاوه بر این، ARIMA با تخمین مجدد مدل در هر مرحله از NNAR در دو دوره پیش‌بینی نمونه آزمایشی بهتر عمل می‌کند. آزمون دیبولد ماریانو برتری نتایج پیش‌بینی مدل ARIMA را نسبت به NNAR در دوره‌های نمونه آزمایشی تأیید می‌کند. عملکرد پیش‌بینی مدل‌های ARIMA با و بدون تخمین مجدد برای دوره‌های نمونه آزمایشی برآورد شده یکسان است. علیرغم پیچیدگی NNAR، این مقاله قدرت پایدار ARIMA را در پیش‌بینی نوسان قیمت بیت کوین نشان می‌دهد(پیش بینی قیمت بیت کوین).

Title: Next-Day Bitcoin Price Forecast

Abstract

 This study analyzes forecasts of Bitcoin price using the autoregressive integrated moving average (ARIMA) and neural network autoregression (NNAR) models. Employing the static forecast approach, we forecast next-day Bitcoin price both with and without re-estimation of the forecast model for each step. For cross-validation of forecast results, we consider two different training and test samples. In the first training-sample, NNARperforms better than ARIMA, while ARIMA outperforms NNAR in the second training-sample. Additionally, ARIMA with model re-estimation at each step outperforms NNAR in the two test-sample forecast periods. The Diebold Mariano test confirms the superiority of forecast results of ARIMA model over NNAR in the test-sample periods. Forecast performance of ARIMA models with and without re-estimation are identical for the estimated test-sample periods. Despite the sophistication of NNAR, this paper demonstrates ARIMA enduring power of volatile Bitcoin price prediction.

  دیدگاهها بسته است.

  محصولات مشابه
  کمبود(نقص) توجه و علائم ADHD در بزرگسالان مبتلا به بیماری فابری – یک مطالعه آزمایشی
  خـریـد محـصـول
  مرزهای جدید در مدیریت سرطان رکتوم اولیه و پیشرفته
  خـریـد محـصـول
  ریسک میوکاردیت و پریکاردیت در بزرگسالان جوان به دنبال واکسیناسیون mRNA COVID-19
  خـریـد محـصـول
  بروز میوکاردیت و پریکاردیت در بیماران واکسینه نشده پس از کووید-۱۹
  خـریـد محـصـول
  الگوریتم ازدحام آفتاب پرست کارآمد برای مسئله توزیع بار اقتصادی
  خـریـد محـصـول
  فرآیند بازآفرینی شهری: مورد یک مجتمع مسکونی در حومه رم، ایتالیا
  خـریـد محـصـول
  رابطه پویا بین شاخص سهام و قیمت دارایی: تجزیه و تحلیل بلندمدت
  خـریـد محـصـول
  تشخیص بیماری پوسیدگی طوقه در گندم در شرایط محیطی کنترل شده
  خـریـد محـصـول
  بکارگیری بهینه سازی برای حمایت از مدیریت تطبیقی آب رودخانه ها
  خـریـد محـصـول
  ارزیابی تأثیر آموزش زیست محیطی بر رفتار سازگار با محیط زیست
  خـریـد محـصـول
  ثبت اختراع یا انتشار مقاله

  در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. سامانه جستجوگر مالکیت فکری دارکوب به تازگی از پایگاه جستجو علائم تجاری خود نیز رونمایی کرده است که دارای امکانات تخصصی فراوانی می باشد.

  ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

  در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

  از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

   
  برو بالا