light box
امتیاز 2.58 برازش و پیش بینی میزان مرگ و میر برای مصر با استفاده از مدل لی کارتر">

نوع فایل : word
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 18
تعداد کلمات : 43500
مجله : THE INTERNATIONAL JOURNAL OF BUSINESS & MANAGEMENT
انتشار : 2018
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی : ،
برچسب ها : ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:برازش و پیش بینی میزان مرگ و میر برای مصر با استفاده از مدل لی کارتر

 چکیده

هدف این مقاله استفاده از یک مدل تصادفی به نام “مدل لی کارتر” است که بر روی تجربه مرگ و میر عموم مردم در زمینه مصر اعمال می شود، مدل را با داده های تاریخی مطابقت می دهد، سپس پارامترهای مدل را با استفاده از تجزیه ارزش واحد (SVD) برآورد می کند.، سرانجام روند مرگ و میر در چارچوب میانگین متحرک (ARIMA) پیش بینی می شود. با توجه به ریسک طول عمر، من امکان تغییر مزایای مستمری را با درنظر گرفتن مزایا و پیش بینی های مرگ و میر به روز شده بر اساس مرگ و میر با تجربه با در نظر گرفتن عوامل سن و زمان در نظر می گیرم، بنابراین محاسبه ارزش فعلی مورد انتظار برای قیمت گذاری و رزرو مستمری سالیانه اثر بهبود مرگ و میر به ویژه در محصولات مستمری عمر مشهود است.

یافته های مقاله می تواند با اندازه گیری امید به زندگی با خطر طول عمر در قیمت گذاری و ارزش گذاری محصولات مستمری که در آن متخصصان از پیش بینی مرگ و میر برای پیش بینی جریانات نقدی و ارزیابی حق بیمه و ذخایر بیمه عمر و مستمری بازنشستگی استفاده کرده اند، مقابله کند. ارایه مفروضات مناسب مورد استفاده در قیمت گذاری و رزرو که بر وضعیت مالی ارائه دهندگان مستمری موثر است، زیرا حذف یا محاسبه اشتباه خطر طول عمر می تواند منجر به بسیاری از مسائل مالی شود(پیش بینی میزان مرگ و میر).

Title: Fitting and Forecasting Mortality Rates for Egypt Applying the Lee-Carter Model

Abstract

 This paper aims at using an extrapolative stochastic projection model namely “Lee-Carter Model” which is applied on mortality experience of general population in the context of Egypt, fitting the model to historical data, then estimating the model's parameters using Singular Value Decomposition (SVD), finally forecasting mortality trends in an AutoRegressive Integrated Moving Average (ARIMA) framework. As regards to the longevity risk, I consider the possibility of changing the annuity benefits by relating the benefits to the updated mortality forecasts based on experienced mortality taking factors age and time into consideration therefore calculating the expected present values for pricing and reserving life annuities where the effect of mortality improvement is especially obvious in life annuity products. The paper findings can benefit the actuary to deal with longevity risk in pricing & valuation of annuity products by measuring life expectancy where actuaries used mortality forecasts for cash flow projections and the assessment of premiums and reserves in life insurance and pension annuities. Setting the appropriate assumptions used in pricing & reserving which affecting the financial position of the annuity providers, as omission or miscalculation of the longevity risk could lead to many financial issues.

دیدگاهها بسته است.

محصولات مشابه
بررسی فناوری بلاک چین در تجارت بین المللی.مهندسی مجدد فرایند کسب و کار برای اعتبارنامه
خـریـد محـصـول
قرارداد ببندیم یا نبندیم: نگرش از طریق روایت مالیات و هزینه
خـریـد محـصـول
هوش اعتباری: نوآوری در مدیریت برند از طریق داده های رسانه های اجتماعی
خـریـد محـصـول
تجویز آستاکسانتین به عنوان یک داروی نوروپروتکتیو مناسب برای درمان امراض نورولوژیک
خـریـد محـصـول
مقایسه بانک‌های محلی، ملی و بین المللی از نظر ارزیابی اثر منابع ارتباطی
خـریـد محـصـول
یکپارچگی لاینفک روح و جسم: نظریه و چشم انداز مکتب سایکوسوماتیک پاریس
خـریـد محـصـول
تجزیه و تحلیل ریسک بدهی شرکت های غیر مالی با استفاده از شبکه های دو لایه ای
خـریـد محـصـول
دسته بندی اطلاعات و داده‌ها با استفاده از ماشین بردار پشتیبان
خـریـد محـصـول
استفاده از روش های نوین برای پیاده سازی روان درمانی اینترنتی
خـریـد محـصـول
استفاده از آزمون‌های برشی برای سنجش مقاومت و استحکام خاک
خـریـد محـصـول
ثبت اختراع یا انتشار مقاله

در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. لیست اختراعات ثبت شده در اداره ثبت اختراعات ایران دارای طبقه بندی های متفاوتی است. در طبقه بندی بین المللی B که شامل اختراعات حوزه نیاز ها بشری شامل عملیات اجرایی، حمل و نقل شامل: کشتیرانی، ترابری و دیگر موارد را میتوانید در پایگاه جستجوی دارایی های فکری دارکوب مشاهده کنید.

ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

 
برو بالا