light box
امتیاز 2.65 به کارگیری IM یا پیام رسانی فوری جهت کنترل شبکه‌های رایانه‌ای از طریق XMPP">

نوع فایل : word
تعداد صفحات : 16
تعداد کلمات : 4300
مجله : Journal of Advanced Management Science
انتشار : 2016
ترجمه ی متون جدول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
فونت ترجمه : ب نازنین 12
دسته بندی :
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:به کارگیری IM یا پیام رسانی فوری جهت کنترل شبکه‌های رایانه‌ای از طریق XMPP: مطالعه‌ای موردی در آزمایشگاه‌های رایانه‌ای مدارس

  چکیده

مدیریت شبکه در آزمایشگاههای رایانه در مدارس مهم است تا اطمینان حاصل شود که همه رایانه ها به درستی و با اطمینان کار می کنند و می توانند به طور مؤثر مورد استفاده قرار گیرند. سیستم های مدیریت شبکه متنوعی در بازار موجود است ، اما هیچ یک از این سیستم ها الزامات کاربرانی را که می خواهند یک سیستم مدیریت شبکه ساده ، آسان و کاربردی و سرگرم کننده را انجام دهند ، برآورده نمی کنند. از طریق این مطالعه ، یک سیستم پیام رسانی فوری به صورت اختصاصی طراحی شده است که برای نظارت بر شبکه های رایانه ای در مدارس مورد استفاده و پیاده سازی قرار می گیرد. این سیستم به دلیل توانایی ارائه امنیت بهتر ، باز بودن ، انعطاف پذیری و پشتیبانی از سیستم عامل های متقابل از Jabber / XMPP استفاده می کند. عملکردهای افزونه و افزونه ها برای پاسخگویی به الزامات نظارت در آزمایشگاه های مدارس اضافه شده اند. یک آزمایش نظارت بر شبکه برای تأیید آمادگی سیستم و توانایی آن در انجام وظایف انجام شد. نتایج نشان داد که سیستم قادر به انتقال کلیه داده ها و اطلاعات لازم است(کنترل شبکه‌های رایانه‌ای از طریق XMPP).

Title: The Exploitation of Instant Messaging to Monitor Computer Networks Using XMPP: A Study Focuses on School Computer Labs

Abstract

Network management in school computer labs is important in order to ensure that all computers are working properly and reliably and can be used effectively. There are various network management systems available in the market, yet none of these systems meet the requirements of users who want a simple, easy to use and fun network management system. Through this study, an instant messaging system is specifically designed to be used and implemented to monitor computer networks in schools. The system uses the Jabber/XMPP due to its ability to provide better security, openness, flexibility and cross-platforms support. Extended function and plugins are added to meet the monitoring requirements in school labs. A network monitoring test was conducted to verify the system readiness and its ability to perform tasks. The results showed that the system managed to transmit all the necessary data and information accurately.

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

محصولات مشابه
قیمت‌های مسکن و ریسک اعتبار: شواهدی از ایالات متحده
خـریـد محـصـول
نقش یادگیری مشارکتی در بهبود مهارت‌های ارتباطات کلامی دانشجویان یادگیرنده EFL
خـریـد محـصـول
شکستن مقاومت میزبان توسط نیای تکاملی مستقل ویروس رگبرگ زرد نکروتیک چغندر قند
خـریـد محـصـول
واکنش پروسکایت ها به عنوان مبدل‌های خودرو
خـریـد محـصـول
ویژگی‌های انتقال منفذی و انتشار مؤثر مونولیت سرامیکی برای مبدل کاتالیزوری خودرو
خـریـد محـصـول
مبدل ترافیکی و کاتالیستی- آلایندگی اتمسفری مربوطه در منطقه شهری ریو دوژانیرو
خـریـد محـصـول
مکانیسم بازیابی فلزات گروه پلاتینوم از مبدل‌های کاتالیستی در سیستم‌های استفاده شده در اگزوز
خـریـد محـصـول
مطالعه تفضیلی اکسایش کاتالییستی HCHO و co در کاتالیزور Mn0.75Co2.25O4
خـریـد محـصـول
رفتار سه سویه فازهای ترکیبی و جداگانه پلاتینوم، پالادیوم و رادیوم در ترکیب گازی کامل
خـریـد محـصـول
مطالعه در مقیاس بنچ گاز مصنوعی یک مبدل کاتالیزوری ۴ راهی: اکسایش کاتالیزوری
خـریـد محـصـول
ثبت اختراع یا انتشار مقاله

ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

برو بالا