light box
امتیاز 3.14 کنترل دسترسی مبتنی بر قرارداد هوشمند برای اینترنت اشیاء">

نوع فایل : word
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 24
تعداد کلمات : 7200
مجله : Journal of Cyber Security and Mobility
انتشار : 2018
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
فونت ترجمه : ب نازنین 12
دسته بندی :
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:کنترل دسترسی مبتنی بر قرارداد هوشمند برای اینترنت اشیاء

چکیده

چکیده: این مقاله به بررسی مسئله کنترل دسترسی در اینترنت اشیا (IoT) می‌پردازد. به ویژه، ما یک چارچوب مبتنی بر قرارداد هوشمند را پیشنهاد می‌کنیم که متشکل از چندین قرارداد کنترل دسترسی ACC، یک قرارداد داور (JC) و یک قرارداد رجیستر (Rc) برای دست یابی به کنترل دسترسی توزیع شده و قابل اعتماد برای سیستم‌های اینترنت اشیا می‌باشد. هر ACC یک روش کنترل دسترسی را برای یک جفت سوژه- ابژه ارائه کرده و اعتبار سنجی حق دسترسی استاتیک و اعتبار سنجی حق دسترسی دینامیک را با کنترل رفتار سوژه انجام می‌دهد.JC یک روش قضاوت سوء رفتار را برای تسهیل اعتبار سنجی دینامیک ACC با دریافت گزارشات سوء رفتار از ACC، و قضاوت در مورد سوء رفتار و صدور جریمه، قضاوت می‌کند. RC اطلاعات کنترل دسترسی و روش‌های قضاوت سوء رفتار و نیز قراردادهای هوشمند آن‌ها را ثبت کرده و دستور العمل هایی (برای مثال ثبت، به روز رسانی و حذف) را برای مدیریت این روش‌ها ارائه می‌کند. ما یک مطالعه موردی را در یک سیستم اینترنت اشیاء با یک کامپیوتر، یک لپ تاپ و دو کامپیوتر سنگل برد رسپری ارائه می‌کنیم که در آن ACC، JC و RC بر اساس پلتفرم قرارداد هوشمند اتروم برای دست یابی به کنترل دسترسی اجرا می‌شود.

کلیه مقالات مرتبط را میتوانید در بخش ترجمه مقالات زیست شناسی ملاحظه کنید.

 

 Title: Smart Contract-Based Access Control for the Internet of Things

Abstract

This paper investigates a critical access control issue in the Internet of Things (IoT). In particular, we propose a smart contract-based framework, which consists of multiple access control contracts (ACCs), one judge contract (JC) and one register contract (RC), to achieve distributed and trustworthy access control for IoT systems. Each ACC provides one access control method for a subject-object pair, and implements both static access right validation based on predefined policies and dynamic access right validation by checking the behavior of the subject. The JC implements a misbehavior-judging method to facilitate the dynamic validation of the ACCs by receiving misbehavior reports from the ACCs, judging the misbehavior and returning the corresponding penalty. The RC registers the information of the access control and misbehavior-judging methods as well as their smart contracts, and also provides functions (e.g., register, update and delete) to manage these methods. To demonstrate the application of the framework, we provide a case study in an IoT system with one desktop computer, one laptop and two Raspberry Pi single-board computers, where the ACCs, JC and RC are implemented based on the Ethereum smart contract platform to achieve the access control.

دیدگاهها بسته است.

محصولات مشابه
راهنمای ایمنی جاده، راهنمایی برای متخصصان، مدیریت ایمنی جاده، سیستم مدیریت ایمنی
خـریـد محـصـول
ساختار کریستال یا بلورین دومین اتصال RNA پروتئین نوکلئوکپسید SARS-CoV-2
خـریـد محـصـول
اثر روش‌های سنتز بر روی کارایی کاتالیزورهای سه راهه Pt + Rh/Ce0.6Zr0.4O2
خـریـد محـصـول
کاتالیزورهای سه راهه xZr1−xO2/Al2O3 Pd/Ce جدید تولید شده با میکرو امولسیون
خـریـد محـصـول
تثبیت محلول‌های جامد CeO2-ZrO2 با ساختار نانو با افزایش AL2O3
خـریـد محـصـول
اثر ضد میگرنی Δ۹-تتراهیدروکانابینول در موش صحرایی ماده
خـریـد محـصـول
کانابیدیول یک روش درمانی بالقوه برای بعد عاطفی-انگیزشی درد پس از عمل
خـریـد محـصـول
حساسیت مختص به گونه به تشنج‌های ناشی از مصرف ماری جوانا
خـریـد محـصـول
بهینه ساز بادبان ماهی: یک الگوریتم فراابتکاری الهام گرفته از طبیعت جدید
خـریـد محـصـول
توسعه کاتالیزورهای سه راهی پالادیوم/رادیوم و تنها پالادیوم پیشرفته
خـریـد محـصـول
ثبت اختراع یا انتشار مقاله

ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

برو بالا