light box
امتیاز 2.93 تقاضای ذینفعان برای کیفیت حسابداری و سودمندی اقتصادی حسابداری">

نوع فایل : word
تعداد صفحات : 27
تعداد کلمات : 8800
مجله : J. Account. Public Policy
انتشار : 2016
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی : ،
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:تقاضای ذینفعان برای کیفیت حسابداری و سودمندی اقتصادی حسابداری در شرکت های خصوصی در ایالات متحده

 چکیده  

برای برخی از شرکت‌های خصوصی، هزینه‌های تأمین صورتهای مالی مبتنی بر اقلام تعهدی با کیفیت بالا ممکن است از مزایای انطباق با خواسته‌های سهامداران آنها که ممکن است بیشتر بر روی جریان‌های نقدی متکی باشند یا دسترسی مستقیم به مدیریت آن داشته باشد، بیشتر باشد. برای دیگر شرکت‌های خصوصی، تقاضای بیشتر ذینفعان برای اطلاعات مالی خود مستلزم این امر است که آنها حسابداری با کیفیت بالاتری را ارائه دهند. با استفاده از تعداد زیادی از شرکت‌های خصوصی ایالات متحده، ما برای اولین بار تأیید می‌کنیم که کیفیت تعهدی در شرکت‌های خصوصی با توانایی اقلام تعهدی برای پیش بینی جریان نقدی آینده همراه است. بعد، ما پیش بینی کرده و دریافتیم که کیفیت اقلام تعهدی با تقاضا برای نظارت توسط سرمایه گذاران، وام دهندگان، و تأمین کننده افزایش می‌یابد. در مجموع، شواهد نشان می‌دهد که ما کیفیت تعهدی شرکت‌های خصوصی ایالات متحده مفید است، دارای پیامدهای اقتصادی است، و بطور قابل پیش بینی با ویژگی‌های شرکت تغییر می‌کند(کیفیت حسابداری و سودمندی اقتصادی).

Title: Stakeholder demand for accounting quality and economic usefulness of accounting in U.S. private firms

Abstract

For some privately-held firms, the costs of providing high-quality accrual-based financial statements may outweigh the benefits of accommodating the demands of their stakeholders who may rely more on cash flows or have direct access to management. For other private firms, greater stakeholder demand for their financial information necessitates them providing higher-quality accounting. Using a large sample of U.S. private firms, we first confirm that accrual quality in private firms is associated with the ability of accruals to predict future cash flows. Next, we predict and find that accrual quality increases with the demand for monitoring by equity investors, lenders, and suppliers. Overall, our evidence suggests that accrual quality of private U.S. firms is useful, has economic consequences, and varies predictably with certain firm characteristics.

  ثبت دیدگاه

   • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
   • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
   • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

  محصولات مشابه
  فرار مالیاتی، مالیات بر سود سرمایه و بازار مسکن
  خـریـد محـصـول
  کشف پپتید مبتنی بر هوش مصنوعی تکاملی برای درمان و داروی موثر کوید-۱۹
  خـریـد محـصـول
  گیرنده MERS-CoV DPP4 به عنوان یک هدف اتصال کاندیدای اسپایک SARS-CoV-2
  خـریـد محـصـول
  تاثیر مکمل دهی آلانین روی سنتز اگزالات
  خـریـد محـصـول
  تجدید نظر در مورد راندمان و بازدهی سیستم ترویجی آموزش کشاورزی در کنیا
  خـریـد محـصـول
  بررسی توسعه و بهبود پروژه‌ها به منظور توسعه مناطق روستایی و کشاورزی
  خـریـد محـصـول
  شناسایی و تشخیص حالت های صورت با اصلاح چهره سه بعدی از طریق بانک فیلتر گابور
  خـریـد محـصـول
  اثر نظرات الکترونیکی مثبت و منفی بر روی قصد خرید اتاق هتل مسافران شاغل
  خـریـد محـصـول
  مقایسه مدیریت دانش و داده کاوی: رهیافت روند تغییرات ، پیش بینی و استناد
  خـریـد محـصـول
  دسترسی به زنجیره تأمین ناب به واسطه‌ی تولید چابک
  خـریـد محـصـول
  ثبت اختراع یا انتشار مقاله

  ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

  در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

  از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

  در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، جستجوی اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. لیست اختراعات ثبت شده در ایران در طبقه بندی بین المللی A که شامل اختراعات حوزه نیاز ها بشری شامل کشاوری، مواد غذایی، کالاهای خانگی یا شخصی، بهداشت و سرگرمی را میتوانید در پایگاه جستجوی دارایی های فکریدارکوب مشاهده کنید.
  برو بالا