light box
امتیاز 2.65 یکپارچگی اقتصادی هند با برزیل، روسیه، چین و آفریقای جنوبی">

نوع فایل : word
تعداد صفحات : 10
تعداد کلمات : 4000
مجله : IOSR Journal of Business and Management (IOSR-JBM)
انتشار : 2020
ترجمه ی متون جدول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
فونت ترجمه : ب نازنین 12
دسته بندی : ،
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:یکپارچگی اقتصادی هند با برزیل، روسیه، چین و آفریقای جنوبی

 چکیده

 یک رویداد در یک کشور، تنها روی آن کشور اثر ندارد. اثر این رویداد در اقتصادهای همه‌ی دنیا حس می‌شود. در این مطالعه، پیوندهای بین Nifty 50 (هند) با برزیل، روسیه، چین و آفریقای جنوبی با استفاده از تکنیک تست ریشه‌ی واحد و به دنبال آن آزمون یوهانسن جوزلیوس هم انباشتگی در نظر گرفته شده است. درجه بالایی از همبستگی شاخص‌های روزانه Nifty 50 با کل بورس سهام مشاهده شده است. این حاکی از تقویت ادغام بازار سهام هند با کشورهای BRICS است(یکپارچگی اقتصادی هند با برزیل). این مطالعه به این نتیجه رسیده است که روابط یکپارچه بین اقتصادها برای سیاستگذاران، سرمایه گذاران و دانشگاهیان از اهمیت زیادی برخوردار است، زیرا به نظر می‌رسد بازارهای سهام کشورهای مختلف از نزدیک مرتبط هستند و هرگونه عدم اطمینان در یک بازار می‌تواند به سایر بازارهای وابسته منتقل شود(یکپارچگی اقتصادی هند با برزیل).

TITLE: Economic Integration of India with Brazil, Russia, China and South Africa

Abstract

An event in one country does not impact the country alone. Its impact may be felt in economies all over the world. In this study, the linkages between Nifty 50 (India) with Brazil, Russia, China, and South Africa are considered together by utilizing the technique of the Unit Root Test followed by Johansen Juselius Cointegration test. A high degree of correlations of daily indices of the Nifty 50 observed with all the stock markets. This suggests a strengthening of the integration of India’s stock market with the BRICS Countries. The study has concluded that integrated relationships between economies are of great importance for policymakers, investors, and academicians, as equity markets of different countries appear to be closely related and, any uncertainty in one market can be transmitted to other interdependent markets.

  ثبت دیدگاه

   • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
   • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
   • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

  محصولات مشابه
  اثر واسطه‌ای عملیات منابع انسانی راهبردی بر مدیریت دانش و عملکرد شرکتی
  خـریـد محـصـول
  خود مدیریتی چند سطحی در مدارس: توسعه بیشتر مدیریت مدرسه محور در هنک کنگ
  خـریـد محـصـول
  سازمان دهی نسبی و ارتباطی سامانه ها و زیست بوم های کارآفرینانه
  خـریـد محـصـول
  مدیریت تغییر در تحویل پروژه های پیچیده: مدیریت پیکر بندی، اطلاعات دارایی
  خـریـد محـصـول
  رابطه عملکرد- خلاقیت: چگونه پاداش دهی موجب بروز خلاقیت می‌شود
  خـریـد محـصـول
  تعاریف تاب آوری اجتماع: یک تجزیه تحلیل
  خـریـد محـصـول
  اندازه گیری ساختار و روش های اعتبارسنجی در MIS و تحقیقات رفتاری
  خـریـد محـصـول
  عوامل مؤثر بر کارایی و پذیرش سیستم‌های گزینش الکترونیک
  خـریـد محـصـول
  بهینه سازی مدیریت پایه های Pinussylvestris L. هم سال در گالیسیا، شمال غرب اسپانیا
  خـریـد محـصـول
  چالش‌ها و راهبردهای مدیریت جهانی منابع انسانی: مطالعه موردی از ایالات متحده و کانادا
  خـریـد محـصـول
  ثبت اختراع یا انتشار مقاله

  ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

  در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

  از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

  برو بالا