light box
امتیاز 2.58 بهینه سازی جمع آوری وجوه زکات با استفاده از فناوری دیجیتال در اندونزی">

نوع فایل : word
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 9
تعداد کلمات : 2300
مجله : THE INTERNATIONAL JOURNAL OF BUSINESS & MANAGEMENT
انتشار : 2021
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی : ،
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:بهینه سازی جمع آوری وجوه زکات با استفاده از فناوری دیجیتال در اندونزی

 چکیده

  استفاده از فناوری تجدیدپذیر در عصر انقلاب ۴٫۰ به طور فزاینده ای در حال انجام است. بخشهای مختلف صنعتی از جمله صنعت مالی باید بتوانند خود را با این تغییرات وفق دهند تا عقب نمانند. استفاده از فناوری دیجیتال برای مدیران زکات در آینده می تواند سهم بزرگی در جمع آوری وجوه زکات داشته باشد. این تحقیق از روشهای توصیفی و تأیید با جمع آوری داده های اولیه ، یعنی مصاحبه با مدیران ۳۰ زکات ، قبل از تجزیه و تحلیل داده ها ، ابتدا با آزمون روایی و پایایی و تجزیه و تحلیل داده ها با استفاده از رگرسیون خطی استفاده می کند. بر اساس نتایج تحقیق ، مشخص می شود که استفاده از فناوری اطلاعات دیجیتال تأثیر به سزایی در بهینه سازی جمع آوری وجوه زکات دارد و استفاده از فناوری نیز بر کیفیت سیستم اطلاعات حسابداری زکات تأثیر می گذارد. نتایج این مشارکت تحقیقاتی می تواند راهکارهایی را برای مدیران زکات در بهینه سازی جمع آوری وجوه زکات ارائه دهد

Title: Optimizing the Collection of Zakat Funds Using Digita Technology in Indonesia

  Abstract

 The use of renewable technology in the era of revolution 4.0 is increasingly being carried out. Various industrial sectors including the financial industry must be able to adapt to these changes so as not to be left behind. The use of digital technology for zakat managers in the future can make a big contribution in collecting zakat funds. This research uses descriptive and verification methods by collecting primary data, namely interviews with 30zakat managers, before being analyzed the data is tested first by testing the validity and reliability, and data analysis using linear regression. Based on the research results, it turns out that the use of digital information technology has a significant effect on the optimization of zakat fund collection, and the use of t information system. The results of this research contribution can provide solutions to zakat managers in optimizing the collection of zakat funds

  دیدگاهها بسته است.

  محصولات مشابه
  عملکرد زیست محیطی شرکت و ارزش شرکت – با استفاده از معیارهای انتشار آلودگی
  خـریـد محـصـول
  اندازه گیری کمی عدم قطعیت بارندگی و تبخیر و تعرق در مدل‌سازی بارش-رواناب
  خـریـد محـصـول
  فیزیولوژی تنش غرقابی در جو
  خـریـد محـصـول
  ارزش مصرف، نوآوری مصرف کننده و پذیرش محصول جدید: شواهد تجربی از ویتنام
  خـریـد محـصـول
  کیفیت پایین خواب و خواب آلودگی در روز در متخصصان بهداشت: شیوع و عوامل مرتبط
  خـریـد محـصـول
  پریکاردیت حاد پس از مداخله عروق کرونر از راه پوست: کیس ریپورت
  خـریـد محـصـول
  آگاهی موقعیتی: تکنیک ها، چالش ها و چشم اندازها
  خـریـد محـصـول
  چگونه از مشکلات رایج اجرای فناوری اطلاعات سلامت جلوگیری کنیم
  خـریـد محـصـول
  ارزیابی هوشیاری و توجه پایدار در بزرگسالان مبتلا به ADHD
  خـریـد محـصـول
  کمبود(نقص) توجه و علائم ADHD در بزرگسالان مبتلا به بیماری فابری – یک مطالعه آزمایشی
  خـریـد محـصـول
  ثبت اختراع یا انتشار مقاله

  در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. سامانه جستجوگر مالکیت فکری دارکوب به تازگی از پایگاه جستجو علائم تجاری خود نیز رونمایی کرده است که دارای امکانات تخصصی فراوانی می باشد.

  ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

  در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

  از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

   
  برو بالا