light box
امتیاز 2.58 مقدمه ای کوتاه برای استقرار خدمات وب آمازون برای شبیه سازی رویداد گسسته آنلاین">

نوع فایل : word
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 15
تعداد کلمات : 4800
مجله : Procedia Computer Science Procedia Computer Scien Procedia Computer Scien
انتشار : 2022
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی :
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:مقدمه ای کوتاه برای استقرار خدمات وب آمازون برای شبیه سازی رویداد گسسته آنلاین

 چکیده

  مفهوم دوقلوی دیجیتال نیازمند روش‌های سریع و کارآمد برای توزیع، مقداردهی اولیه و اجرای مدل‌های شبیه‌سازی است که سیستم‌ها و فرآیندهای دنیای واقعی را تکرار می‌کنند. در زمینه تولید و تدارکات، شبیه‌سازی رویداد گسسته (DES) روش انتخابی برای توسعه دوقلوهای دیجیتال است. پلتفرم‌های ابری مانند سرویس‌های وب آمازون (AWS) این فرصت را می‌دهند تا اجرای محاسباتی پرهزینه مدل‌های شبیه‌سازی را در سیستم‌های با کارایی بالا توزیع و موازی‌سازی کنند. با این حال، در حال حاضر هیچ راهنمایی در مورد استقرار بی‌درنگ مدل‌های DES بر روی زیرساخت‌های ابری وجود ندارد، که رویکرد موضوع را دشوار می‌کند. در مقابل این پس‌زمینه، ما یک مدل رویه بصری و عملگرا برای استقرار مدل‌های DES در AWS ارائه می‌کنیم. ما توضیحات خود را با نمایش مدل رویه خود با استفاده از یک مثال سرتاسری از فرآیند تولید سفارش ساده پشتیبانی می کنیم(استقرار خدمات وب آمازون).

Title: A brief introduction to deploy Amazon Web Services for online discrete-event simulation

Abstract

The concept of digital twin demands fast and efficient methods to distribute, initialize, and execute simulation models that replicate real-world systems and processes. In the field of production and logistics, discrete-event simulation (DES) is the method of choice when it comes to developing digital twins. Cloud platforms such as Amazon Web Services (AWS) give the opportunity to distribute and parallelize the computationally expensive execution of simulation models on high-performance systems. However, there is presently no guidance on the real-time deployment of DES models on cloud infrastructures, making the topic difficult to approach. Against this background, we present an intuitive and practice-oriented procedure model for deploying DES models on AWS. We support our explanations with a demonstration of our procedure model using an end-to-end example of a simple order manufacturing process.

   دیدگاهها بسته است.

   محصولات مشابه
   کمبود(نقص) توجه و علائم ADHD در بزرگسالان مبتلا به بیماری فابری – یک مطالعه آزمایشی
   خـریـد محـصـول
   مرزهای جدید در مدیریت سرطان رکتوم اولیه و پیشرفته
   خـریـد محـصـول
   ریسک میوکاردیت و پریکاردیت در بزرگسالان جوان به دنبال واکسیناسیون mRNA COVID-19
   خـریـد محـصـول
   بروز میوکاردیت و پریکاردیت در بیماران واکسینه نشده پس از کووید-۱۹
   خـریـد محـصـول
   الگوریتم ازدحام آفتاب پرست کارآمد برای مسئله توزیع بار اقتصادی
   خـریـد محـصـول
   فرآیند بازآفرینی شهری: مورد یک مجتمع مسکونی در حومه رم، ایتالیا
   خـریـد محـصـول
   رابطه پویا بین شاخص سهام و قیمت دارایی: تجزیه و تحلیل بلندمدت
   خـریـد محـصـول
   تشخیص بیماری پوسیدگی طوقه در گندم در شرایط محیطی کنترل شده
   خـریـد محـصـول
   بکارگیری بهینه سازی برای حمایت از مدیریت تطبیقی آب رودخانه ها
   خـریـد محـصـول
   ارزیابی تأثیر آموزش زیست محیطی بر رفتار سازگار با محیط زیست
   خـریـد محـصـول
   ثبت اختراع یا انتشار مقاله

   در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. سامانه جستجوگر مالکیت فکری دارکوب به تازگی از پایگاه جستجو علائم تجاری خود نیز رونمایی کرده است که دارای امکانات تخصصی فراوانی می باشد.

   ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

   در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

   از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

    
   برو بالا