light box
امتیاز 2.58 آیا شناسایی و افشا بر اهمیت یا ارتباط ریسک اثر می گذارد؟ شواهدی از اجاره های مالی از ژاپن">

نوع فایل : word
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 27
تعداد کلمات : 13000
مجله : Journal of International Accounting, Auditing and Taxation
انتشار : 2020
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی : ،
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:آیا  شناسایی  و افشا بر اهمیت  یا ارتباط ریسک اثر می گذارد؟ شواهدی از اجاره های مالی از ژاپن

چکیده

  این مطالعه ارتباط ریسک اجاره نامه های شناخته شده در مقابل مالیات افشا شده در ژاپن را بررسی می کند. به طور دقیق تر ، این مطالعه بررسی می کند که آیا سرمایه گذاران سهام در هنگام ارزیابی ریسک سهام عددی شرکت با تعهدات اجاره مالیات شناخته شده و افشا شده متفاوت برخورد می کنند یا خیر. این مطالعه نشان می دهد که اجاره های مالی شناسایی شده با ریسک حقوق صاحبان سهام در ارتباط هستند در حالی که اجاره های مالی افشا نشده این رابطه را ندارند. علاوه بر این ، روابط بین اجاره های مالی شناخته شده در برابر مالیات فاش شده و ریسک حقوق صاحبان سهام به طور اساسی متفاوت است. با این حال ، برای مالیاتی که دارای سطح بالاتری از مالکیت نهادی هستند ، ارتباط ریسک اجاره های مالی افشا شده مشابه ارتباط ریسک اجاره های مالی شناسایی شده است. این نتایج حاکی از آن است که سرمایه گذاران سازمانی هنگام ارزیابی ریسک سهام عدالت شرکت پیچیده تر در پردازش اجاره های مالی افشا شده و درمان اجاره های مالی افشا شده و شناخته شده هستند. بنابراین ، این مطالعه شواهدی را نشان می دهد که پردازش اطلاعات سرمایه گذاران تأثیرات مهمی بر ارتباط با خطر قراردادهای اجاره دارد(افشا بر اهمیت یا ارتباط ریسک).

TITLE: Does recognition versus disclosure affect risk relevance? Evidence from finance leases in Japan

Abstract

 This study examines the risk relevance of recognized versus disclosed finance leases in Japan. More specifically, this study investigates whether and why equity investors treat recognized and disclosed finance lease obligations differently when assessing firms’ equity risk. This study shows that recognized finance leases are associated with equity risk while disclosed finance leases are not. Moreover, the relationships between recognized versus disclosed finance leases and equity risk are substantially different. However, for firms with higher levels of institutional ownership, the risk relevance of disclosed finance leases is similar to the risk relevance of recognized finance leases. These results suggest that institutional investors are more sophisticated at processing disclosed finance leases and treating disclosed and recognized finance leases similarly when assessing firms’ equity risk. Thus, this study provides evidence that investors’ information processing has significant effects on the risk relevance of lease arrangements.

دیدگاهها بسته است.

محصولات مشابه
کنترل مقیاس های زمانی برای انتقال الکترون از طریق پروتئین ها
خـریـد محـصـول
شناسایی کربوهیدرات های کمپلکس توسط پروتئین ها
خـریـد محـصـول
پهپادهای هوشمند به عنوان ایستگاه های پایه برای بهبود عملیات شبکه تلفن همراه
خـریـد محـصـول
BlockHDFS: سیستم فایل توزیع شده هادوپ یکپارچه
خـریـد محـصـول
رفتار خمشی ستون های RC توخالی دایره ای با تعداد کم حلقه های داخلی
خـریـد محـصـول
تاثیر توانایی مدیر، سیاست حداقل دستمزد و اندازه شرکت بر عملکرد شرکت
خـریـد محـصـول
بررسی میزان اکسید نیتریک بازدم فراکشنال بینی (FENO) در کودکان مبتلا به رینیت آلرژیک
خـریـد محـصـول
اختلالات بویایی در سندرم پس از حاد COVID-19
خـریـد محـصـول
اثرات رژیم غذایی مدیترانه ای سنتی در رینوسینوزیت حاد عود کننده دوران کودکی
خـریـد محـصـول
“بیایید در مورد ریاضی بحث کنیم”؛ تأثیر درس‌های حل مسئله بر بحث‌های ریاضی
خـریـد محـصـول
ثبت اختراع یا انتشار مقاله

در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. لیست اختراعات ثبت شده در اداره ثبت اختراعات ایران دارای طبقه بندی های متفاوتی است. در طبقه بندی بین المللی B که شامل اختراعات حوزه نیاز ها بشری شامل عملیات اجرایی، حمل و نقل شامل: کشتیرانی، ترابری و دیگر موارد را میتوانید در پایگاه جستجوی دارایی های فکری دارکوب مشاهده کنید.

ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

 
برو بالا