light box
امتیاز 2.58 بررسی کارآفرینی سازمانی، امور سیاسی و خط مشی ها">

نوع فایل : word
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 21
تعداد کلمات : 9500
مجله : Entrepreneurship & Regional Development
انتشار : 2019
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی : ،
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:بررسی کارآفرینی سازمانی، امور سیاسی و خط مشی ها

چکیده

از طریق تعیین و تثبیت فرم های جدید سازمانی و در عین حال ، سازمان های جدید ، کارآفرینی ماهیت مستقر ، نهادینه و عادت یافته آنچه قبلاً سازمان یافته است را به چالش می کشد. “تعامل اشکال نهادی و فعالیت های کارآفرینی ،” شکل دادن “به تأثیر اولی و” توسعه “تأثیر دومی ، همانطور که قبلاً نیز مطرح شده بود ، یک موضوع اصلی برای تحقیقات بیشتر است.” (شومپیتر ۱۹۴۷/۱۹۹۱ ، ۲۲۵) با فرض و پیشنهاد اینکه شخص می تواند در جستجوی فرصت با دیگران رفتار کند یا حتی فرصت ایجاد کند ، حرکت کارآفرینی در بین یا در امتداد رویه مستقر انسان انجام می شود. این زمان و فاصله بین “آنچه هست” و “آنچه می تواند ایجاد شود” به معنای اقدام کارآفرینانه است که اغلب مردم را به حاشیه عمل ، عادت ها ، سنت ها و رسوم می رساند ، و آنها را از آنچه شومپیتر ” روزمره” خواند آگاه می کند. در احضار تمایل جمعی و هدایت نیروی کافی برای انجام این حرکت به سمت آنچه در آن سوی حاشیه قرار دارد به اندازه کافی جذاب است که شاهد کارآفرینی به عنوان یک فرایند ایجاد سازمانی هستیم (شومپیتر ۱۹۴۷/۱۹۹۱)(امور سیاسی و خط مشی ها).

Title: Organizational entrepreneurship, politics and the political

Abstract

 As the creation of new organizational forms and, indeed, new organizations, entrepreneurship challenges the settled, institutionalized and habituated nature of what already has been organized. ‘The interaction of institutional forms and entrepreneurial activity, the “shaping” influence of the former and the “bursting” influence of the latter, is, as has already been intimated, a major topic for further inquiry.’ (Schumpeter 1947/1991, 225) By assuming and proposing that one can act with others in pursuit of opportunity or even create opportunities, the entrepreneurial move takes place in-between or along the edge of established human practice. This time and space between ‘what is’ and ‘what could become’ means entrepreneurial action often publicly brings people to the fringe of action, to habits, tradition and custom, making them aware of what Schumpeter called the ‘pale of routine’. It is in summoning collective desire and directing enough force for making this move towards what lies beyond the fringe attractive enough that we witness entrepreneurship as an organizational creation process (Schumpeter 1947/1991).

 

دیدگاهها بسته است.

محصولات مشابه
بررسی فناوری بلاک چین در تجارت بین المللی.مهندسی مجدد فرایند کسب و کار برای اعتبارنامه
خـریـد محـصـول
قرارداد ببندیم یا نبندیم: نگرش از طریق روایت مالیات و هزینه
خـریـد محـصـول
هوش اعتباری: نوآوری در مدیریت برند از طریق داده های رسانه های اجتماعی
خـریـد محـصـول
تجویز آستاکسانتین به عنوان یک داروی نوروپروتکتیو مناسب برای درمان امراض نورولوژیک
خـریـد محـصـول
مقایسه بانک‌های محلی، ملی و بین المللی از نظر ارزیابی اثر منابع ارتباطی
خـریـد محـصـول
یکپارچگی لاینفک روح و جسم: نظریه و چشم انداز مکتب سایکوسوماتیک پاریس
خـریـد محـصـول
تجزیه و تحلیل ریسک بدهی شرکت های غیر مالی با استفاده از شبکه های دو لایه ای
خـریـد محـصـول
دسته بندی اطلاعات و داده‌ها با استفاده از ماشین بردار پشتیبان
خـریـد محـصـول
استفاده از روش های نوین برای پیاده سازی روان درمانی اینترنتی
خـریـد محـصـول
استفاده از آزمون‌های برشی برای سنجش مقاومت و استحکام خاک
خـریـد محـصـول
ثبت اختراع یا انتشار مقاله

در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. لیست اختراعات ثبت شده در اداره ثبت اختراعات ایران دارای طبقه بندی های متفاوتی است. در طبقه بندی بین المللی B که شامل اختراعات حوزه نیاز ها بشری شامل عملیات اجرایی، حمل و نقل شامل: کشتیرانی، ترابری و دیگر موارد را میتوانید در پایگاه جستجوی دارایی های فکری دارکوب مشاهده کنید.

ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

 
برو بالا