light box
امتیاز 2.58 انتقال اطلاعات راهبردی">

نوع فایل : word
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 29
تعداد کلمات : 6500
مجله : Econometrica
انتشار : 1982
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی :
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:انتقال اطلاعات راهبردی

چکیده

 این مقاله مدل ارتباط راهبردی را ارائه می‌کند که در آن یک فرستنده آگاه، یک سیگنال نویز دار احتمالی را به گیرنده (R) ارسال می‌کند و گیرنده سپس اقدام به تعیین رفاه هر دو می‌کند. ما به شناسایی مجموعه‌ای از تعادلات نش-بیزی تحت فرضیات استاندارد می‌پردازیم و نشان می‌دهیم که تولید سیگنال تعادلی معمولاً یک شکل بسیار ساده را اختیار می‌کند که در آن S یا فرستنده پشتیبانی متغیر اسکالر را تقسیم می‌کند که بیانگر اطلاعات خصوصی او بوده و نویز را به درون سیگنال سیگنال از طریق گزارش وارد می‌کند و تنها هر عنصر مشاهدات را به صورت واقعی پارتیشن و تقسیم بندی می‌کند. ما تحت فرضیات نشان می‌دهیم که قبل از این که فرستنده اطلاعات خصوصی خود را مشاهده کند، تعادلی که تقسیم بندی آن دارای بیشترین تعداد عناصر است، تعادل پارتو می‌باشد که برتر از همه تعادلات دیگر است و اگر عوامل بر روی این تعادل همکاهنگی داشته باشند، تعادل R زمانی افزایش می‌یابد که اولویت‌های نماینده‌ها شبیه هم شده است. چون R انتخاب عمل خود را بر اساس انتظارات منطقی انجام می‌دهد، این ایجاد حسی می‌کند که در آن سیگنالینگ تعادل زمانی اطلاعات مفیدی را ارائه می‌کند که اولویت نماینده‌ها و عوامل مشابه باشند(انتقال اطلاعات راهبردی).

 

 Title:Strategic Information Transmission

Abstract

This paper develops a model of strategic communication, in which a better-informed Sender (S) sends a possibly noisy signal to a Receiver (R), who then takes an action that determines the welfare of both. We characterize the set of Bayesian Nash equilibria under standard assumptions, and show that equilibrium signaling always takes a strikingly simple form, in which S partitions the support of the (scalar) variable that represents his private information and introduces noise into his signal by reporting, in effect, only which element of the partition his observation actually lies in. We show under further assumptions that before S observes his private information, the equilibrium whose partition has the greatest number of elements is Pareto-superior to all other equilibria, and that if agents coordinate on this equilibrium, R's equilibrium expected utility rises when agents' preferences become more similar. Since R bases his choice of action on rational expectations, this establishes a sense in which equilibrium signaling is more informative when agents' preferences are more similar.

دیدگاهها بسته است.

محصولات مشابه
مطالعه ی بازاریابی گردشگری
خـریـد محـصـول
انتقال ژن افقی از آگروباکتریوم به گیاهان
خـریـد محـصـول
بررسی تداخل بین پرده‌های مغناطیسی جراحی و پیس میکر ها یا ضربان ساز ها
خـریـد محـصـول
تشریح و آشکارسازی همه گیری کوید-۱۰(COVID-19)
خـریـد محـصـول
سلامت روان در کانادا: کوید-۱۹(COVID-19) و فراتر از آن
خـریـد محـصـول
کروناویروس(COVID-19) و اضطراب: ارزیابی اثرات روان شناختی بیماری های مسری
خـریـد محـصـول
آیا ترس از کروناویروس(COVID-19) باعث تحریک اضطراب و نگرانی شغلی آینده می شود؟
خـریـد محـصـول
چاقی و کروناویروس(COVID-19): دو روی یک سکه
خـریـد محـصـول
تأثیر کوید-۱۹(COVID-19) بر روی سلامت روان عمومی و اثر خنثی کننده حس انسجام
خـریـد محـصـول
اثرات کوید-۱۹(COVID-19 یاکروناویروس) بر روی اضطراب، افسردگی
خـریـد محـصـول
ثبت اختراع یا انتشار مقاله

ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، جستجوی اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد.
برو بالا