light box
امتیاز 2.58 برآورد بحران نقدینگی ناشی از Covid-19: سیاست و شواهد جهانی">

نوع فایل : word
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 23
تعداد کلمات : 7000
مجله : J. Account. Public Policy
انتشار : 2020
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی : ،
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:برآورد  بحران نقدینگی ناشی از Covid-19: سیاست و شواهد جهانی

چکیده

در این مقاله، ما بررسی می کنیم که چگونه بحران COVID-19 می تواند بر نقدینگی شرکت های ذکر شده در ۲۶ کشور تأثیر بگذارد. ما سه نسبت نقدینگی را برای هر شرکت با انعطاف پذیری عملیاتی کامل و جزئی در دو سناریوی شبیه سازی شده به کاهش فروش ۵۰٪ و ۷۵٪ آزمایش می کنیم. در منفی ترین سناریو، بنگاه متوسط با انعطاف پذیری نسبی عملکرد، دارایی نقدی خود را در طی دو سال به پایان می رساند. در آن مرحله، بدهی های فعلی آن به طور متوسط هشت برابر افزایش می یابد و این نشان می دهد که شرکت متوسط برای جلوگیری از بحران نقدینگی مجبور است به بازار بدهی یا وام متوسل شود. علاوه بر این، حدود ۱/۱۰ از همه شرکت های نمونه ظرف شش ماه دچار کمبود نقدینگی می شوند. سرانجام، ما دو سیاست مالی مختلف، تعویق مالیات و وامهای کوتاه مدت را مطالعه می کنیم، دولت ها می توانند برای کاهش خطر نقدینگی از آن استفاده کنند. تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد وام های کوتاه مدت برای جلوگیری از بحران گسترده نقدی مقرون به صرفه هستند(برآورد بحران نقدینگی ناشی از Covid-19).

TITLE: Estimating the COVID-19 cash crunch: Global evidence and policy

Abstract

 In this paper, we investigate how the COVID-19 health crisis could affect the liquidity of listed firms across 26 countries. We stress-test three liquidity ratios for each firm with full and partial operating flexibility in two simulated distress scenarios corresponding to drops in sales of 50% and 75%, respectively. In the most adverse scenario, the average firm with partial operating flexibility would exhaust its cash holdings in about two years. At that point, its current liabilities would increase, on average, by eight times, suggesting that the average firm would have to resort to the debt market to prevent a liquidity crunch. Moreover, about 1/10th of all sample firms would become illiquid within six months. Finally, we study two different fiscal policies, tax deferrals and bridge loans, that governments could implement to mitigate the liquidity risk. Our analysis suggests bridge loans are more cost-effective to prevent a massive cash crunch.

دیدگاهها بسته است.

محصولات مشابه
استفاده از کلاه ایمنی در ورزشکاران سوارکار: فرصت هایی برای مداخله
خـریـد محـصـول
تاب آوری، بهزیستی، علائم افسردگی و سطوح ضربه مغزی در ورزشکاران سوارکاری
خـریـد محـصـول
صدمات سوارکاری: بررسی پنج ساله پذیرش بیماران در بیمارستان در بریتیش کلمبیا، کانادا
خـریـد محـصـول
تاریخچه ضربه مغزی و پایگاه دانش در ورزشکاران رقابتی سوارکاری
خـریـد محـصـول
تجزیه و تحلیل آسیب ها در مسابقات سوارکاری رقابتی
خـریـد محـصـول
کنترل مقیاس های زمانی برای انتقال الکترون از طریق پروتئین ها
خـریـد محـصـول
شناسایی کربوهیدرات های کمپلکس توسط پروتئین ها
خـریـد محـصـول
پهپادهای هوشمند به عنوان ایستگاه های پایه برای بهبود عملیات شبکه تلفن همراه
خـریـد محـصـول
BlockHDFS: سیستم فایل توزیع شده هادوپ یکپارچه
خـریـد محـصـول
رفتار خمشی ستون های RC توخالی دایره ای با تعداد کم حلقه های داخلی
خـریـد محـصـول
ثبت اختراع یا انتشار مقاله

در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. لیست اختراعات ثبت شده در اداره ثبت اختراعات ایران دارای طبقه بندی های متفاوتی است. در طبقه بندی بین المللی B که شامل اختراعات حوزه نیاز ها بشری شامل عملیات اجرایی، حمل و نقل شامل: کشتیرانی، ترابری و دیگر موارد را میتوانید در پایگاه جستجوی دارایی های فکری دارکوب مشاهده کنید.

ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

 
برو بالا