light box
امتیاز 2.58 بلاکچین و رمزارز: یک چارچوب مقایسه‌ای از محرک‌های اصلی معماری">

نوع فایل : word
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 14
تعداد کلمات : 5500
مجله : CONF
انتشار : 2018
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی :
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:بلاکچین و رمزارز: یک چارچوب مقایسه‌ای از محرک‌های اصلی معماری

 چکیده

 بلاکچین یک تراکنش غیرمتمرکز و راه حل مدیریت داده است و یک سلاح تکنولوژیکی منتخب موفقیت بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده است. با افزایش تعداد و تنوع پیاده سازی های بلاک چین موجود، پذیرندگان باید به جای توسعه برنامه‌های جدید از ابتدا، بر روی انتخاب بهترین برنامه برای پشتیبانی از برنامه‌های غیر متمرکز خود (dApps) تمرکز کنند. در این مقاله ما چارچوبی را برای کمک به معماران نرم افزار، توسعه دهندگان، انتخاب کنندگان ابزار و تصمیم گیرندگان ارائه می‌دهیم تا از فناوری بلاک چین مناسب برای مشکل خود استفاده کنند. این چارچوب ارتباط بین تصمیمات تکنولوژیکی و ویژگی‌های معماری، به دست آوردن دانش از محصولات صنعتی موجود، انجمن‌های فنی/وبلاگ‌ها، بازخورد متخصصان و ادبیات دانشگاهی را نشان می‌دهد. به علاوه تجربه خودمان در استفاده و توسعه برنامه‌های مبتنی بر بلاک چین. ما چارچوب خود را با استفاده از آن برای تجزیه برجسته‌ترین سیستم عامل‌های بلاک چین، یعنی مواردی که پشت ۱۰ ارز رمزنگاری شده جدا از بیت کوین قرار دارند، معتبر می‌کنیم. سپس، نشان می‌دهیم که چگونه آن را در یک مطالعه موردی در حوزه واقعی در حوزه insurtech به کار برده‌ایم(بلاکچین و رمزارز).

Title: Blockchain and Cryptocurrency: A comparative framework of the main Architectural Drivers

Abstract

 Blockchain is a decentralized transaction and data management solution, the technological weapon-of-choice behind the success of Bitcoin and other cryptocurrencies. As the number and variety of existing blockchain implementations continues to increase, adopters should focus on selecting the best one to support their decentralized applications (dApps), rather than developing new ones from scratch. In this paper we present a framework to aid software architects, developers, tool selectors and decision makers to adopt the right blockchain technology for their problem at hand. The framework exposes the correlation between technological decisions and architectural features, capturing the knowledge from existing industrial products, technical forums/blogs, experts’ feedback and academic literature; plus our own experience using and developing blockchain-based applications. We validate our framework by applying it to dissect the most outstanding blockchain platforms, i.e., the ones behind the top 10
cryptocurrencies apart from Bitcoin. Then, we show how we applied it to a real-world case study in the insurtech domain.

دیدگاهها بسته است.

محصولات مشابه
بررسی فناوری بلاک چین در تجارت بین المللی.مهندسی مجدد فرایند کسب و کار برای اعتبارنامه
خـریـد محـصـول
قرارداد ببندیم یا نبندیم: نگرش از طریق روایت مالیات و هزینه
خـریـد محـصـول
هوش اعتباری: نوآوری در مدیریت برند از طریق داده های رسانه های اجتماعی
خـریـد محـصـول
تجویز آستاکسانتین به عنوان یک داروی نوروپروتکتیو مناسب برای درمان امراض نورولوژیک
خـریـد محـصـول
مقایسه بانک‌های محلی، ملی و بین المللی از نظر ارزیابی اثر منابع ارتباطی
خـریـد محـصـول
یکپارچگی لاینفک روح و جسم: نظریه و چشم انداز مکتب سایکوسوماتیک پاریس
خـریـد محـصـول
تجزیه و تحلیل ریسک بدهی شرکت های غیر مالی با استفاده از شبکه های دو لایه ای
خـریـد محـصـول
دسته بندی اطلاعات و داده‌ها با استفاده از ماشین بردار پشتیبان
خـریـد محـصـول
استفاده از روش های نوین برای پیاده سازی روان درمانی اینترنتی
خـریـد محـصـول
استفاده از آزمون‌های برشی برای سنجش مقاومت و استحکام خاک
خـریـد محـصـول
ثبت اختراع یا انتشار مقاله

در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. لیست اختراعات ثبت شده در اداره ثبت اختراعات ایران دارای طبقه بندی های متفاوتی است. در طبقه بندی بین المللی B که شامل اختراعات حوزه نیاز ها بشری شامل عملیات اجرایی، حمل و نقل شامل: کشتیرانی، ترابری و دیگر موارد را میتوانید در پایگاه جستجوی دارایی های فکری دارکوب مشاهده کنید.

ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

 
برو بالا