light box
امتیاز 2.58 تأثیر فرهنگ و نهادها(موسسات) بر تغییر طبقه بندی در هند چیست؟">

نوع فایل : word
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 30
تعداد کلمات : 13000
مجله : Journal of International Accounting, Auditing and Taxation
انتشار : 2021
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی : ،
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:تأثیر فرهنگ و نهادها(موسسات) بر تغییر طبقه بندی در هند چیست؟

 چکیده

  این مطالعه به بررسی تأثیر فرهنگ، مذهب و محیط قانونی بر رفتار تغییر طبقه‌بندی در هند می‌پردازد. با استفاده از نمونه‌ای از ۳۰۳۶۱ مشاهدات سالانه شرکت از سال‌های ۲۰۰۰ و ۲۰۱۵، ما از تحلیل رگرسیون پانلی استفاده می‌کنیم که ناهمگونی را در بین صنایع و زمان نشان می‌دهد. ما متوجه شدیم که طبقه بندی نادرست هزینه ها در هند وجود دارد، و مذهب به تغییر طبقه بندی متوسط ​​کمک می کند. با این حال، برخی از ابعاد فرهنگ مانند فردگرایی، فاصله قدرت، اجتناب از عدم اطمینان و مردانگی تغییر طبقه بندی را افزایش می دهند، در حالی که جهت گیری طولانی مدت آن را کاهش می دهد. ما همچنین کانال‌های غیرمستقیم مختلفی را که شامل تعاملات بین محیط قانونی، مذهب، و ابعاد مختلف فرهنگ می‌شود، بررسی می‌کنیم و نتایج متغیری را می‌یابیم که پیچیدگی‌های اساسی را نشان می‌دهد. در محیط ضعیف حقوقی هند، مذهب برای مبارزه با شیوه های تغییر طبقه بندی کافی به نظر نمی رسد. یافته‌ها پیامدهای سیاستی دارند: ما استدلال می‌کنیم که تقویت محیط قانونی مکمل دین در محدود کردن انگیزه مدیریتی برای طبقه‌بندی اشتباه هزینه‌های اصلی به اقلام ویژه برای افزایش درآمدهای اصلی گزارش‌شده است(تأثیر فرهنگ و نهادها).

Title: What are the effects of culture and institutions on classification shifting in India?

Abstract

 This study investigates the impact of culture, religion, and legal environment on classification shifting behavior in India. Using a sample of 30,361 firm-year observations from 2000 and 2015, we employ a panel regression analysis that accounts for heterogeneity across industries and time. We find that misclassification of expenses is present in India, and that religion helps moderate classification shifting. However, certain dimensions of culture such as individualism, power distance, uncertainty avoidance, and masculinity increase classification shifting, whereas long-term orientation mitigates it. We also examine various indirect channels involving interactions between the legal environment, religion, and various dimensions of culture and find variable results that suggest underlying complexities. In the weak Indian legal environment, religion does not appear sufficient to combat classification shifting practices. The findings have policy implications: we argue that strengthening the legal environment would complement religion in constraining managerial motivation to misclassify core expenses into special items to boost reported core earnings.

  دیدگاهها بسته است.

  محصولات مشابه
  طبقه بندی جنسیتی با استفاده از مدل پیشنهادی مبتنی بر CNN و بهینه سازی کلونی مورچه ها
  خـریـد محـصـول
  شیوه های حسابرسی داخلی و عملکرد مالی تعاونی های پس انداز و اعتبار
  خـریـد محـصـول
  پیش‌بینی جریان نقدی و تأثیر آن بر پایداری مالی سازمان‌های مبتنی بر جامعه
  خـریـد محـصـول
  عوامل تعیین کننده تامین مالی ازمحل استقراض: استارت آپ های فین تک
  خـریـد محـصـول
  استفاده از کلاه ایمنی در ورزشکاران سوارکار: فرصت هایی برای مداخله
  خـریـد محـصـول
  تاب آوری، بهزیستی، علائم افسردگی و سطوح ضربه مغزی در ورزشکاران سوارکاری
  خـریـد محـصـول
  صدمات سوارکاری: بررسی پنج ساله پذیرش بیماران در بیمارستان در بریتیش کلمبیا، کانادا
  خـریـد محـصـول
  تاریخچه ضربه مغزی و پایگاه دانش در ورزشکاران رقابتی سوارکاری
  خـریـد محـصـول
  تجزیه و تحلیل آسیب ها در مسابقات سوارکاری رقابتی
  خـریـد محـصـول
  کنترل مقیاس های زمانی برای انتقال الکترون از طریق پروتئین ها
  خـریـد محـصـول
  ثبت اختراع یا انتشار مقاله

  در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. لیست اختراعات ثبت شده در اداره ثبت اختراعات ایران دارای طبقه بندی های متفاوتی است. در طبقه بندی بین المللی B که شامل اختراعات حوزه نیاز ها بشری شامل عملیات اجرایی، حمل و نقل شامل: کشتیرانی، ترابری و دیگر موارد را میتوانید در پایگاه جستجوی دارایی های فکری دارکوب مشاهده کنید.

  ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

  در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

  از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

   
  برو بالا