light box
امتیاز 2.93 تاثیرات سیگنال های فرار مالیاتی روی توزیع مجدد و ترجیحات رای دهی">

نوع فایل : word
تعداد صفحات : 32
تعداد کلمات : 10500
مجله : PLoS ONE
انتشار : 2020
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی : ،
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:تاثیرات سیگنال های فرار مالیاتی روی توزیع مجدد و ترجیحات رای دهی: شواهدی از اسناد و اوراق پاراما

 چکیده  

 این مقاله شواهد تجربی را مبنی بر این که افراد ترجیحات توزیع مجدد ثروت خود را بعد از رسوایی های مالی اصلاح می کنند، ارایه می کند. رسوایی اسناد و اوراق پاراما در سال ۲۰۱۶، رفتار فرار مالیاتی بر درامد را به طور همزمان در سراسر دنیا نشان داد. تحقیقات تجربی از این رویداد به عنوان آزمایش نیمه تجربی استفاده می کنند. من به دو مجموعه داده ی اولیه یعنی مجموعه داده ی طولی خانوار و نظر سنجی انجام شده در ۲۲ کشور اروپایی استفاده می کنم. من از استراتژی تفاوت در تفاوت استفاده کرده و پی بردم که صورت های مالی با توزیع مجدد بین ۲ و ۳٫۳ درصد بعد از رسوایی مالی افزایش یافت. پاسخ ها متنوع و ناهمگن بودند و برای افراد کم درامد، بزرگ تر بودند. احتمالاً این تغییر در تنظیمات توزیع مجدد ثروت با اندکی تغییر آرا ترجمه شده است. نتایج حاکی از افزایش اهداف رأی گیری اعلام شده برای چپ و کاهش سمت راست است. برآوردهای مکمل نشان می دهد که پوشش رسانه ای بیشتر و افراد بیشتری که در این کشور دخیل هستند، میزان واکنش را افزایش می دهد(تاثیرات سیگنال های فرار مالیاتی).

Title: Effects of signalling tax evasion on redistribution and voting preferences: Evidence from the Panama Papers

Abstract

This paper provides empirical evidence that individuals substantially revise their stated wealth redistribution preferences after fiscal scandals. The 2016 Panama Papers scandal revealed top-income tax evasion behaviour simultaneously worldwide. The empirical investigation exploits this event as a quasi-natural experiment. I rely on two original datasets, a UK household longitudinal dataset and a survey conducted in 22 European countries. I use a difference-in-differences strategy and find that pro-redistribution statements increased between 2% and 3.3% after the scandal. Responses are heterogeneous and larger for rightwing individuals and low-income individuals. This change in wealth redistribution preferences is likely to have been translated into a slight change in votes. The results suggest an increase in stated voting intentions for the left and a decrease for the right. Complementary estimations reveal that more media coverage and more individuals involved by country increase the magnitude of the response.

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

محصولات مشابه
برآورد بحران نقدینگی ناشی از Covid-19: سیاست و شواهد جهانی
خـریـد محـصـول
گزارش ارزش و عملکرد شرکت
خـریـد محـصـول
اضطراب و افسردگی در والدین کودکانی که با آترزی مری متولد شده اند
خـریـد محـصـول
چگونه ارتباطات سیاسی شرکت بر گزارش دهی مالی اثر دارد؟ مرور منابع
خـریـد محـصـول
تحقیق در مورد استانداردهای بین المللی حسابرسی: مرور منابع و فرصت ها برای تحقیقات آینده
خـریـد محـصـول
پاسخ آنتی بادی به SARS-CoV-2 در افراد مبتلا به HIV
خـریـد محـصـول
آنوسمی و نوروپاتی مجرای بویایی در بیماران COVID-19
خـریـد محـصـول
مدیریت عملی بیماری دیورتیکول روده بزرگ در شرایط سرکوب سیستم ایمنی
خـریـد محـصـول
تنهایی، انزوای اجتماعی و تفاوت آنها: یک مطالعه تشخیصی در اختلال افسردگی مداوم
خـریـد محـصـول
افت فشار و ماندگی با جریان گاز-مایع در لوله عمودی
خـریـد محـصـول
ثبت اختراع یا انتشار مقاله

در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. لیست اختراعات ثبت شده در اداره ثبت اختراعات ایران دارای طبقه بندی های متفاوتی است. در طبقه بندی بین المللی B که شامل اختراعات حوزه نیاز ها بشری شامل عملیات اجرایی، حمل و نقل شامل: کشتیرانی، ترابری و دیگر موارد را میتوانید در پایگاه جستجوی دارایی های فکری دارکوب مشاهده کنید.

ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

 
برو بالا